Jump to content
Sign in to follow this  
quardian

İlimunati Deri Altına Çip İçin Alt Yapı Hazırmı ?

Recommended Posts

kacirilmaya-karsi-cip--1574457.Jpeg

Bu yazı her hangi bir yerden kopyalanıp estanbul.com'a eklenmemiştir.

Gerek estanbul.com'da olsun gerekse başka sitelerde olsun bu deri altına yerleştirilecek çipten bahseden yazılar bulunmakta. Ben yinede kısaca özetleyecem ve bu sistem için nasıl bir altyapı hazırlandı yada hazırlanacak ,hazırsa şu anda nasıl bir amaç için kullanılmakta bahsedeğim.

Peki nedir bu deri altına takılan çip ? Temel olarak insanları takip etmek için arananları hemen ulmak yerlerini tespit etmek için hazırlanmış . Ancak insanlara amacın bu olduğu söylenirse kimse bu çipi derisinin altına yerleştirilmesine izin vermeyecek direnecektir.Onlar insanlar zorluk çıkarmasın diye ,hatta insanlar bu çipi derisinin altına yerleştirtmek için ısrarcı olsun hatta para ödesin diye bu çipe ek özellikler eklemişler belkide dahada geliştirecekler. Bakın sizi nasıl ikna edecekler sizin güvenliğiniz için ,hatta sağlığınızı korumak için diyecekler. Bu çip sizin tansiyonunuzu , nabzınızı ,vücut ısınızı hatta kan şekeri kolestrol vs değerleri ölçebilecek, tabi bunlar bilinenler . Deri altındaki bir çip neler yapabilir , düşünsenize sizin derinizin altındaki çip içerisinde zehirde olabilir varlığınız onları tehtid ettiğinde belkide sizi rahatlıkla öldürebilecekler. Her neyse sanırın bu konuyu duyan herkes az yada çok bu çip olayı hakkında birşeyler biliyor. Peki bunun altyapısı nasıl oluşturulacak , bu çipin sinyallerini nasıl takip edebilirler .Okuyacağınız bir kaç satır yazıdan sonra sistemin nasıl çalıştığı konusunda az çok fikir sahibi olacaksınız.

Biliyorsunuzki , amerikalılar dünyanın heryerindeki yeraltı kaynaklarını , sit alanlarını define vs yerlerini biliyorlar ,peki ama nasıl ? Yada konuyla alakası ne (birazdan anlayacaksınız)? Açıkçası maden yataklarını nasıl biliyorlar detaylarını bende bilmiyorum ,ancak define yerlerini nasıl tespit ettiklerini yazayım.Hemen hemen herşeyi onlar üretiyor biliyorsunuz , bunların içinde çeşitli define dedektörleri vs cihazlar var , bu cihazların içindeki bir modül ve yazılım yardımıyla dünyanın neresinde olursa olsun elde etmek istedikleri bilgiye hemen ulaşıyorlar.Biliyorsunuz yeni bir teknoloji var yeraltı tarama cihazları , bu cihazlar yer altındaki cisimlerin 3d grafiğini çıkarıp ekrana veriyor .İşte o bilgileri sadece siz görmüyorsunuz .Bu sistemin altyapısı hazır ve uzun zamandan beri faaal ve siz bu sistemin adını defalarca duydunuz , bu sistem navigasyon sistemi evet motorola firmasının dünya çevresinde kuduğu uydu ağıyla çalışan navigasyon sistemi. Aracınızdaki, laptopunuzdaki , gelişmiş cep telefonu yada cep bilgisayarınızdaki gps sistemi .

Bu sistemi bazı firmalar kiralayabiliyor , nasılmı ? Firamanın bir servis aracı var şehrin her hangi bir noktasına arıza onarımı vs için gidiyor . Firma merkezi bu aracı bu sistem aracılığı ile izliyor ,personel zamanında gereken yere gitsin yada fuzuli benzin harcamasın kafasına göre gezmesin diye.

Anlayacağınız bu altyapı yıllardır hazır ama insanlar hazır değil , insanlarıda buna hazırlıyorlar ama hazırlarkende yine boş durmuyorlar . Son yıllarda Türkiyede küçük ilçelere kadar kurulan mobese sistemi bizlerin iyiliği içinmi sizce ? Caydırıcı olması gerekirken olayların azalması gerekirken dahada artıyor .

Zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.

Allah'ın Rahmeti ve Bereketi İnsanlara hayırlı olanların üzerine olsun.

Allah razi olsun bilgilendirdigin icn

Sizdende Allah razı olsun .

Konu altına not düşmeyi unuttum , navigasyon siteminin bu amaçla kullanılacağı kesin bir bilgi değildir bir teoridir.

Ancak bu izleme sistemi ile entegre çalışabilecek şekilde hazırlanmış bir sistemdir.

bana taksınlar sorun etmem ama beni bunlar bile almaz:rolleyes:

• Like 1

bana taksınlar sorun etmem ama beni bunlar bile almazrolleyes.gif

Sorun sende değil :) Ekonomik şartlardan ötürü , Umutsuz olma umutta ekmek ve su gibi ruhun gıdasıdır.

ben evliyim zaten iş konusunda fln demiştim:rolleyes:

Pardon 9_9. Sonucunu düşününce onlarla çalışmak istemezsiniz bence , tabi Allah'a inanıyorsanız.

​Çalışıp meşhur olup çıkarım dmeyin sonunuz bakırköyde özel bölümdür :)

Suanki teknolojiyle birisinin yerini tespit edebilmek icin illaki cip takilmasi gerekmiyor. Rahatca cep telefonlarin dinlendigi bir ulkede yasiyoruz, herkesin telefonlari kisiden habersiz dinlenebilme gibi bir durumu varken bu insanlarin yerleride cok rahat tespit edilir, ayrica dinlemeye gerek olmadan dahi en basit adamin cep telefonu sinyalinden yerini bulurlar bunun icin deri altina cip takmaya gerek yoktur, fazla abartmissiniz. Mobese kameralari sayesinde kamerasi olmayan bir magzadan hirsizlik yapip kacan biri tespit edilebiliniyor, trafik yol akisi tespit edilip insanlar buna gore gidecegi yolu secebiliyor. Birisinin yerini tespit etmek icin mobese kamerasina da ihtiyac yok elimizin altinda cep telefonlari varken, iletisimsiz bir insan dusenibiliyormusun? Eger bir insan int veya tel ile iletisim halindeyse yeri cok rahat tespit edilir

Kimlikler ve tüm bilgiler artık çipleşiyor. Bazı insanlarada çipler takılıyor bu çipler ile abartısız beyne müdahale edilebiliyor