Jump to content
Sign in to follow this  
quardian

İlimunati Deri Altına Çip İçin Alt Yapı Hazırmı ?

Recommended Posts

Kimlikler ve tüm bilgiler artık çipleşiyor. Bazı insanlarada çipler takılıyor bu çipler ile abartısız beyne müdahale edilebiliyor
Declal zaten istedigi kisilerin beynini yikamiyor mu? Beyne mudahale etmek icin neden cipe ihtiyac duysun. Ayrica deri altinda ki cipin sinyal alip verebilmesi icin enerjiye ihtiyac vardir gerekli enerjiyi nerden sagliycak insanlar kendini sarja mi baglayacak?

Dediğiniz doğru değil,

Kuran şeytanın sadece vesvese verebileceğini, ihlaslı kimsenin ise bu vesvese geldiği anda silkinip O na sığınacağı konusunda açık ayet vardır.

Ayrıca matrix filmindende anımsanacağı gibi insan vucudu ısı ve elektrik uretır.

Şarja gerek de yok zaten.:).

Deccal şuanda faaliyette degil. Şeytan onun yerine iş görüyor. Güneş enerjisi var mesela hesap makinelerinde hiç dikkat ettiniz mi gece bile çalışır. Sıcak enerji demek güneş enerjisi. Vücudumuzun belli bir derece sıcaklıgı vardır. Buda o çipleri çalıştırmaya yarıyor. Onlar vermese bile herkes üzerine birşey giydiginde yada dışarı çıktıgında da ısınma oldugundan çalışıyor. Elektro şok aldıgınızda nasıl beyininz direk devre dışı kalır çiplerde sinirler sayesinde beyninize müdahale edebilicek koyun misali bu insanların planı deccalin degil. Çiplerde omurgaya yada enseye yerleştirlmesi düşünülüyor..

Büyük ihtimal çocukken yerlesecek.

Büyükler, ergenler(ki buna ben de yeni dahilim :) ) kabullenmek ıstemeyecektır.

Büyük ihtimal çocukken yerlesecek.

Büyükler, ergenler(ki buna ben de yeni dahilim :) ) kabullenmek ıstemeyecektır.

​Her türlü yerleştirirler indirigandiri yapıp :D

​Her türlü yerleştirirler indirigandiri yapıp :D

:) bu güzeldi . Bayağıda güldürdünüz beni. Sağolun :)

Mahatma Gandi de yapar bunlar...

Bir soru : Bende 2 yıldız var. Bu üstteğmen mi oldum demek ? :).

Yoksa biri gözüme mi çaktı?

Hepimize TC numarası verilerek fişlediler zaten o numaralarımız olmadan neredeyse ekmek alamayacak durumdayız, bazı arkadaşlar cep telefonundanda insanların bulunduğundan falan bahsediyor biryere kaybolmak istesen cep telefonunu atarsın ama vücudundaki çipi atamazsın, belki bizim nesile değil ama bizden sonraki nesile o çipi amerika öyle bir takacakki hatta konuyu açan arkadaşında dediği gibi onun içinde gerektiğinde zehirleyip öldürecek gerektiğinde durduracak bir teknikde olacak ve ben bunu neredeyse liseye giderken duymuştum hatta her yorumumda yazdığım gibi amerika yapacaklarını önce filmlerde gösteriyor sonra gerçek hayata geçiriyor ve filmlerinde bu çipli insanlardan dünya kadar var. Hatta yine konuyu açan arkadaşın dediği gibi adamlar bizi zorlamayacak bizim insanlarımız birbirini ite kalka gidip onların kapısında bizim bebeğimizede tak diye sıraya girecek.

Hepimize TC numarası verilerek fişlediler zaten o numaralarımız olmadan neredeyse ekmek alamayacak durumdayız, bazı arkadaşlar cep telefonundanda insanların bulunduğundan falan bahsediyor biryere kaybolmak istesen cep telefonunu atarsın ama vücudundaki çipi atamazsın, belki bizim nesile değil ama bizden sonraki nesile o çipi amerika öyle bir takacakki hatta konuyu açan arkadaşında dediği gibi onun içinde gerektiğinde zehirleyip öldürecek gerektiğinde durduracak bir teknikde olacak ve ben bunu neredeyse liseye giderken duymuştum hatta her yorumumda yazdığım gibi amerika yapacaklarını önce filmlerde gösteriyor sonra gerçek hayata geçiriyor ve filmlerinde bu çipli insanlardan dünya kadar var. Hatta yine konuyu açan arkadaşın dediği gibi adamlar bizi zorlamayacak bizim insanlarımız birbirini ite kalka gidip onların kapısında bizim bebeğimizede tak diye sıraya girecek.

Ayrıca bizim çipe ihtiyacımızda pek yok.

Baz istasyonları ile zaten istediği frekansı yayabiliyorlar.

Ama insan yaradılışı gereği bunlara da karşı duracaktır. Pek azı tabiiki.

.

• Like 1