Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
pandorax1

21 Yaşında Hayatın % 90 ından Sıkılmış Olmak

Question

21 yaşında hayatın % 90 ından sıkılmış olmak bana özgü bır durum mu acaba?? Hıc kımseye guvenmemek herseye karsı doygunluk hıssı yapılan hıc bır seyın zevk vermemesi merak edıyorum

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Bu sadece geçici bir evre, yaşanması gereken şeyler yani bu yaşlarda, dünyada insanın sıkılmayacağı şey yoktur, Hakkı zikir etmekten başka.

• 0

YALNIZ DEĞİLSİN :( Ne yapsam mutlu olamıyorum ya yok bi türlü olmuyor. hatta öyle bi durumdayım ki yaşama isteğim uçtu gitti sebebe gelince evlenme umuduyla 1 yıl kandırıldım.. şuan örnek vermek gerekirse; bursada karşıdan karşıya geçerken altgeçit kullanmıyorum :( arabaların önünden atlaya zıplaya..öyle işte...:/ ölsem gitsem umrumda olmayacak sırf annem babam üzülmesin diye yaşıyomuş gibi görünüyorum..

• Like 2

• 0

Bence sana özgü bir duygu.Sebebide yine sensin.Sana özgü zevklerinin ve fikirlerinin olmamasından kaynaklanıyor.;)

• 0

Hayat artik boyle, insanlar boyle kimden kazik yicegini tahmin edemiyorsun, her an kazik yicekmis gibi yasiyorsun, sirrini paylastigin en yakin kisi seni sirtindan vuruyor, sana cok samimi candan yaklasirlar sanarsin ki ne kadar iyi bir insan ama aslinda cok sahte ve gercek degil samimiyeti, senle cikarin bitince seni tek kalemde harcar. Butun bunlar sana tecrube kazandirir ve birdaha ayni hatalara dusmezsin. Artik insanlarin senle konusmasindaki niyetlerini ogrenirsin ve oyuna dusmezsin hatta yapabilirsen sen onlari oyuna getirirsin. Bende bunlari 22-26 yas arasinda ogrendim, sen sanslisin daha erken gormussun hayata daha tecrubeli ve emin adimlar aticaksin. Biliyorum cok igrenc, insanlar en yakinindaki bile sahteyse o zaman yasamin anlami niye diye sorgulayacaksin. Aslinda hersey sahteyse ve sahte oldugunu ve zevk vermedigini farkettigimize gore geriye yasamin tek bir anlami kalmiyor mu? Ne diye bu sahte dunya icin kendimizi yoruyoryoruz ki mucadelesini veriyoruz...

• 0

kendini kitaplara ver özellikle basari elde etmis ve hayat tecrübe kazanmis yazarlarinkini okumani tavsiye ederim. Ben bu tür kitaplari okumaya ergenlik cagimda okuyordum pek fazlada insanlar bana kazik atmaya calissa dahi basarili olamamistir, hayata nasil tutunacagini, mücadeleler nasil verecegini hatta kisisel olarak bircok konulara özgüvenli oluyorsun cok cok okumani isterim...

• Like 1

• 0
21 yaşında hayatın % 90 ından sıkılmış olmak bana özgü bır durum mu acaba?? Hıc kımseye guvenmemek herseye karsı doygunluk hıssı yapılan hıc bır seyın zevk vermemesi merak edıyorum

Yaşımız da durumlarımız da tamamen aynı üzülme :D

• 0

Ahh ah askere gitseniz varya o zaman bir gelirki yaşama istegi :)

Farklılık yap yapamadıklarını yap kışında gez.. Hep aynı şeyleri yaptıgından dolayı sıkıcı geldigine eminim ama birgün farklı birşey yap.. sonraki gün dahada farklı bir sonraki gün hepten farklı ondan sonraki gün ise bayagı düzeldigini hissedebilirsin..

• 0

ergenlik çağının son dönemleri ve zor zamanları,bende de zaman zaman olur senin yaşında daha zor atlatılır... iyi şeyler düşünmeye bak ve olumlu kitaplar oku geçicek düzelicek inşallah,her kışın sonu bahar;)

• 0

Yapmayin arkadaslar simdi ruhunuzu iyi besleyeceksinizki ilerde onunuze cikacak olan zorluklara dayanabilesiniz hayatta mutlu olmak icin hep bir neden vardir illa birine baglamamali onunuze daha iyi insanlar cikacaktir elbet inanin belkide iyiki olmamis diyeceksiniz suan uzulduklerinize simdi bakiyorumda genclik hep boyle mutsuz ve umutsuz gecici durumlar takmayin takilmayin kimsenin sizi uzmesine gelecege dair derin yaralar birakmasina izin vermeyin ilerde anne olacaksiniz insallah siz simdiden umutlu olmayi ogneninki ilerde yavrularinizada umut asilayabilesiniz hersey yasinda zamaninda guzel keske dememek icin simdiden adimlariniza dikkat edin nasihat degil yanlis anlamayin nacizane dusuncelerim ;)