Jump to content
elahanim30

Ay Bana Ne Oluyor Korkuyorum

Recommended Posts

bana ne oluor anlamis deilim........ delirmiyorum yok bunu biliorum hala kendimdeyim ama neler oluyor

gözlerim kapaliyken ben hala görebiliyorum

bu nnormallll olamaz olmamali

yanlis bir is yapacak olsam veya birine söylenmemesi gerekn bir seyi sölemek istedigim zaman;;;; aliyor beni bir titreme söletmiyor

yani 6. hislerim kuvvetli oldugunu biliorum yillardir farkindayim ama HIC TANIMADIGIM insanlar hakkinda birden cogu seylerini biliorum kendilerine de diyorum...

bu tur seyleri anlamadim gitti

hc bir büyü ile isim olmadi olamaz da. cinlerle hic bir ilgim yok olmasinda..........

sadece bir sey var yanimda ne sorsam cevap aliyorum kendi benligimle........ biliorum cokkkkkk sacma bir sey yazdigm bazilari inanmayabilir. ama yalan demiorum kafayida siyirmadim hala ayni Ela yim:)

o yanimdakinin cin oldugunu sanmiorum cunku hic bir zarari yok bana.arka arkaya sacma sapan burya yazamicagim olaylar yasiyorum

kendimden accuk korkmaya basladim:)

• Like 1

keşke benimde olsa. yaptığın bi uygulama yada bişi varmıydı bunla ilgili? ama yok ya benim olmasın sonra bütün bunları kendimden zannederim belki nefsim oyun oynar bişey zannederim kendimi ALLAH muhafaza.

başlığı okuduğumda Avrupa yakasındaki meşhur dilber hala geldi aklıma :) Bu arada musallatır o :)

keşke benimde olsa. yaptığın bi uygulama yada bişi varmıydı bunla ilgili? ama yok ya benim olmasın sonra bütün bunları kendimden zannederim belki nefsim oyun oynar bişey zannederim kendimi ALLAH muhafaza.

hic bir uygulamam yok....... sadece 16 yasimdayken bir takim seyler gormusdum,,,,, ondan sonra hafif hafif baslamisdi..... hep dua ettim bir daha gormeyim diye

berre su allah seni ne etmiye ne ermesi be a :)))

başlığı okuduğumda Avrupa yakasındaki meşhur dilber hala geldi aklıma :) Bu arada musallatır o :)

DILBER hala ile hemso oldugumuz icin kesin bende onun gibi konusmusumdur :))

Ay dur ben korkarim musallatdan falan.... saka yapion demiiiiii
  • Like 1

Yani hem gözüm kapalı görüyorum diyorsun hem erdiğine inanmıyorsun, erdin sen erdin.

• Like 1

kiz ne ermisligi.... ermis olmam icin biirak 40 firin ekmedi yemegi tum tr deki firincaalardaki ekmemdigi yesem daha eremem:))))))))ama gercekden cok korkunc accuk. gozum kapali ama görüyorum bu nasil birseydir allahim dedim gecen... 6 aydir devam ediyor:)) kimseyede diyemiyordum delu sandim delu sanarlar beni alimallah :)

• Like 1

Bu forumda bu işin mutlaka bilirkişileri vardır, ama benim fikrim erdiğin, yakında sana görünürler bu benim nacizane fikrim ama sanırım çok dua okudun sen hamileykende çok okumalar yaptın bence kalp gözün açıldı.

• Like 1