Jump to content
elahanim30

Ay Bana Ne Oluyor Korkuyorum

Recommended Posts

insallah bilgi olanlar yazanlar berre cim

gorunmese gelince 5 ile 7 kez zaten gorunduler burya bazilarini yazmisdim

ya esimin suretinde yada kizimin suretinde gordm bir zarari olmadi ama sukur

yokya istemiorum ne gozuksunler ne baska sey

dualarimi okurum ama eskisi gibi okumuyorum artikin. agirlik cokuyor cok okuyunca artik ölmüslerimizin ruhuna tek okuyorum gundelik okumalarim olarak bir fatiha var..... esmaul husnadan da bazi esmalar baska yok okumuorum artik

yok bu okumakla alakalı değil arkadaşlar. Bazı insanların doğasında var yaratılıştan böyledirler. okumalar sadece biraz daha kuvvetlendirir bu yeteneklerini o kadar :) benim bir arkadaşımda böyle. o da korkuyor. ama bence süper bişey :) geliştirin derim

nasil gelistircem ya kafayi tirlatirsam:p

Ne güzel işte senin hislerin 2 harfli olmadığını sana zarar vermdiğinide söylüyorsan bence güzel... anlatmamalısın ... ;)

yok simdilik zarari yok....... ya ama ilerde olursa odavar yani

,,,,,,' ,,,,? .,,,,,,,.,,,,,,,,,,,-,,,,,,,

• Like 1

nasil gelistircem ya kafayi tirlatirsam:p

yok simdilik zarari yok....... ya ama ilerde olursa odavar yani

,,,,,,' ,,,,? .,,,,,,,.,,,,,,,,,,,-,,,,,,,

niyetle 161 ya mani okuyun.. bisure sonra azalır ve devam ederseniz biter :)

Sevgili arkadasim o dediginiz bende de oluyor. Hatta benimkinin cenesi bayagi dusuk. Cogu dogru ciksa da buyuk kismi dogru degil. Misal bir gun k.validem "hadi gel disari cikalim xx'e ev hediyesi bakalim" demisti. Sag tarafimdan basladi bu "onun asil istegi suraya gidip sana sunu sunu bakmak" vs. Neyse tamam deyip ciktik ve onun dedigi yerden, dedigi seyi benim icin baktik.

Ben cok kulak vermesem de bazen gozumun onune sahneler geliyor kitap okurken oldugu gibi. Ve maalesef ben de gece gozlerimi kapatinca hic karanlik olmuyor. Zifiri karanlik, ya da sessizlik nedir bilmiyorum. Ya gozume bir seyler gorunuyor, olaylar kisiler gibi, ya da sesler duyuyorum cok derinden, hem de seslerini bilmedigim kisilerin. Ruyalara hic girmek istemiyorum... Allah sizin ve benim gibi herkesin yardimcisi olsun.

not: ben hicbir uygulama yapmadim. Zira ne vaktim oldu, ne merakim. Sadece babamin tarafi hep imamdir. Din egitimim vardir, o kadar.

elahanım yaptıgın okumalar nelerdi yani son birkaç aydır okudugun ayet sure ve esmalar duaları hatırlıyor musun?

Yok ben sayi ile dua etmem aklima ne gelirse oni okurum.belirli dualar yok esmaul husna hepsini okurum tek tek ayirmadan

bacim gönlünü ferah tut,gececek

Canimcim nedir ki bu gececek dion

Yok ben sayi ile dua etmem aklima ne gelirse oni okurum.belirli dualar yok esmaul husna hepsini okurum tek tek ayirmadan

Canimcim nedir ki bu gececek dion

bacim durumun nasil,bir gelisme var mi?