Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Lucky

Sinir Bozan 102 Şey

Recommended Posts

Guest dilemma

fılmın en gusel yerınde yanındakının sureklı soru sorup konusmasına gıcık oluyorum:) bır de ınternet tam geldı derken sohbetın en koyu yerınde gıtmesıne gıcık oluyorm:)

Guest Khadija

tesekkurler lucky.. malum görüntü iğrencc:)))

Bu konuyu vakti zamanında görmemişim.  Ama okuyunca moralim düzeldi. Çoğu okulla ilgili olduğu için rahatladım böyle şeylere maaruz kalmama gerek yok.

Bu meydan kendine güvenen, ne itleri köpekleri gördü, ama kuyruklarını bacakları arasına sıkıştırıp kaçanlar hiç mi, hiç önemli olmadı, yiğitler sırasını bekliyor, oğlan çocukları da birer ana kuzusu ama, oyun meydanlarını da onlar için boş bırakıyoruz. söylesinler, çıldırsınlar, oynasınlar... ;)

Sen yeterki sinir olmak iste. Sebeb çok... Ooo say say bitmez. 

Boğa burcuyum ve hiç sevmediğim özelliğimde, çok bonkörümdür acayip para harcarım gözüm görmez dünyaya bir daha mı gelicez deyip harcarım. Takıntımda büyük yani 25 kuruşluk poşete taktım. Zengin olacam sanki. Marketleri hadi anlıyoruz bir alışverişte 5_6 poşet kullanıyoruz. Eczane ve mağazaları anlamıyorum sen 500_1000 alış veriş yap 25 kuruş poşet parası iste. Almıyorum, poşet senin olsun dedim. Kucağımda götürürüm ben... 

Bu 25 kuruşun 10 kuruşu mağazaya kalıyormuş. Daha önce zarar mı ediyordunuz. Neyse şeffaf poşet ver alayım dedim kendi paramla senin reklamını yapamam. 

Edited by hacersş
  • Like 1
  • Confused 1

hacersş, 11 saat önce yazdı:

Sen yeterki sinir olmak iste. Sebeb çok... Ooo say say bitmez. 

Boğa burcuyum ve hiç sevmediğim özelliğimde, çok bonkörümdür acayip para harcarım gözüm görmez dünyaya bir daha mı gelicez deyip harcarım. Takıntımda büyük yani 25 kuruşluk poşete taktım. Zengin olacam sanki. Marketleri hadi anlıyoruz bir alışverişte 5_6 poşet kullanıyoruz. Eczane ve mağazaları anlamıyorum sen 500_1000 alış veriş yap 25 kuruş poşet parası iste. Almıyorum, poşet senin olsun dedim. Kucağımda götürürüm ben... 

Bu 25 kuruşun 10 kuruşu mağazaya kalıyormuş. Daha önce zarar mı ediyordunuz. Neyse şeffaf poşet ver alayım dedim kendi paramla senin reklamını yapamam. 

Uzun süredir kullanmıyorum bu poşetleri, çoğu elinde dağılıyor insanın. Belki yakında ihtiyaç bile duymayız, ürünleri gittikçe küçültüyorlar, kendimi güliver cüceler ülkesinde gibi hissediyorum markete girince , atar cebimize geliriz.

Kalan 15 kuruşları da toplayıp İngiltereden geri dönüşüm için ithal edeceğimiz plastik çöpleri öderiz herhalde, günümüz şartları için oldukça mantıklı.

• Like 1

Posted (edited)

Araba kullananlara acayip gıcığım, 

Bu sinyal kolları acaba ne işe yarıyor çok merak ettim. Yolda acayip tahmin ve düşünce gücü olmalı bu sağa dönecek yok yok sola dönecek veya pat diye önüne çıkacak diye. Sinyal kolları ile kulaklarını kaşıyorlar.... Vs... 

Birde şu korna olayına acayip gıcığım. Korna çalınca öndekiler kanat takıp uçuyorlar ya, neyse liste uzar gider... 

Edep yahu edep... 

Not : bu insanlara ve yolda zigzag çekenlere beddua ediyorum. Kendiniz geberin insanlara zararınız dokunmasın diye. Lütfen kurallara riayet edin lütfen. 

Edited by hacersş