Jump to content
bendeki.sen

40 Gün Hacet Namazı Dileğin Gerçekleşsin..

Recommended Posts

Arkadaşlar yine benim hocamın söylediği çok etkili bir formül bu.. gerçekten ilim sahibi bir hocanın verdiği bir uygulama, inanarak yapın..ben bizzat kendim 2 kez yaptım olması için mucize gerekiyor dediğim niyetim bu şekilde oldu... 40 gün uzun süre gibi gelebilir ama inanın zaman çabuk geçiyor..ve çok vakitde almıyor hergün 15 dk 20 dakika sürüyor...

Seccade üzerinde oturup

100 istigfar

100 salavat

sonra 2 rekat hacet namazı

niyet..

bu uygulamayı 40 gün yapın..

• Like 2

Ara verecegiz bazi gunlerde ve sonra devam edecegiz kaldigimiz yerden degil mi? Hacet namazini ilk rekatta 3 Ayetel Kursi, ikinci rekatta 1 ihlas, 1 felak ve 1 nas okuyarak mi kildin?

evet bende hacet namazini oyle kiliyorum 1 reketta 3 ayetel kursi..2 rekatta ise.. 1 ihlas felak nas..ya aslinda ozel gunlerimizde namazi kilamiyoruz ama zikirleri cekebiliriz..cunki aliskanlik yapar devam ettigimiz surece sonra gusulden sonraise kaldigim yerden devam edebiliriz sanirim..cunki zaten bu zikirleri normalde hic aksatmadan okumamamiz gereken zikirler

100 ıstgfar 100 salavat namazdan oncemı soylencek sasırdım genelde namaz bıtınce yapıoduk ha bıde saatı varmı aksammı sabahmı nıyetımı namaza dan sonramı soylıycez

değerli arkadaşım hacet namazını nasıl kıldığını ve hangi salavatı şerifeyi okuduğunu zahmet olmazsa açıklarmısın....

canım neler okudun namazda yazar mısın?her defasında dılegımızı dıycek mıyız ?

Arkadaşlar hacet namazını 2 rekat olarak kılıyorum. ilk rekatta euzü besmele ile bir fatiha-3 ayet el kürsü. 2.rekatta yine bir fatiha bir ayet el kürsü birerde ihlas felak ve nas sürelerini okuyorum...

özel günlerde ara verilip hastalığın bitiminde tekrar başlanır

100 ıstgfar 100 salavat namazdan oncemı soylencek sasırdım genelde namaz bıtınce yapıoduk ha bıde saatı varmı aksammı sabahmı nıyetımı namaza dan sonramı soylıycez

namazdan önce tövbeni yapıp salavatını çekeceksin bu namazda sizin için hangi saat müsaitse o saatte kılın ama hep aynı saat olacak şekilde ayarlayın

Benim cok zor dilegim var servisi olan ctsi pazar tatil ve 1500 tl civarinda bi maasla hayirli bi is istyorum sence buda olurmu ama 40 GUN beklersem iyice batarim kira borclar felan allahim ne yapcam ben

Benim cok zor dilegim var servisi olan ctsi pazar tatil ve 1500 tl civarinda bi maasla hayirli bi is istyorum sence buda olurmu ama 40 GUN beklersem iyice batarim kira borclar felan allahim ne yapcam ben

Allah yardımcın olsun ama 40 gün kılmanı kesinlikle tavsiye ederim.gerçekten yüce Rabbimiz hayırlı şekilde niyetlerine kapı açıyor