Jump to content
bendeki.sen

40 Gün Hacet Namazı Dileğin Gerçekleşsin..

Recommended Posts

bugun baslıyorum buraya ayzıyımda tarıhı karıstırmayım

Allah kabul etsin inşaallah. Kesinlikle her türlü dileğiniz için kılın 40 günlük hacet namazını...

bendeki.sen canım bu hacet namazını kılarken ben senden farklı olarak ikinci rekatta ayetel kürsi okumadan sadece fatihadan sonra ihlas felak nas okyorum böyle kılıyorum bişey fark edermi bi de sen hacet namazından sonra tesbihat yapmadan direk niyete mi geçiyosun

bendeki.sen canım bu hacet namazını kılarken ben senden farklı olarak ikinci rekatta ayetel kürsi okumadan sadece fatihadan sonra ihlas felak nas okyorum böyle kılıyorum bişey fark edermi bi de sen hacet namazından sonra tesbihat yapmadan direk niyete mi geçiyosun

Canım ben mutlaka okuyorum yazdığım duaları.. tespihatta yapıp sonra niyet ediyorum. eğer vaktim varsa kenzül arş duasıda okurum...

ben soyle yapıyorum 4 5 gun oldu 99 estafullah 100 de estafurullah el azım ve etubu ıleyh dıyorum sonra 100 allahumme sallı ala seyyıdına muhammed sonra ıkı rekat allah rızası ıcın hacet namazı kılmaya dıyorum 1. rekatta 1 fatıha 3 ayetel kursu 2.rekatta fatıha ıhlas felak nas okuyorum namaz bıtınce tesbıhat yapmıyorum dılegımı soyleyıp kalkıyorum ınsallah dogru yapıyorumdur

Allah kabul etsin daxil,bence namaz sonundaki tesbihatı da yap derim.Acaba 2 dileğimiz için hacet namazı kılsak olur mu?

Bende en kısa zamanda başlıycam ama gerçekleşen dileklerini merak ettim sakıncası yoksa anlatır mısın ben de kimi dileklerim için ancak mucize gerek diyorum..

Bihter'in sorusu benim de sorum. İki dileğimiz için ayrı iki tane namaz kılsak olur mu?

ayrı ayrı kılmanıza gerek yok namaz bitince bütün dileklerinizi dualaştırırsınız,ama kılmak isteyende kılar elbette gün içerisinde ayrı ayrı .namazdan zarar gelmez...2 rekat degil 4 rekatta kılınabilir...

• Like 2

Arkadaşlar 40 gün kılınacak hacet namazınının sonunda tek dilekde bulunacaksınız. normal namaz kıldıktan sonra herşey için dua ediyoruz. ama hacet namazında tek niyet olur. eğer ikinci bir dileğiniz varsa ayrıca 2 rekat daha hacet namazına niyet edip arka arkaya kılabilirsiniz...