Jump to content
güneyhan

Telekült Gücü Yardım

Recommended Posts

Guest küL kediSi

ya ben indiremedim bir türlü :S yardım ediiin :(

Guest Jacker

Güneyhan halen daha buralarda mısınız?? Forum kapatılmamış da. Ben bu kitabın ismini daha yeni duydum ama ne bir yerlerde satılıyor ne de indirme amaçla internette verilen hiç bir link çalışmıyor. Yardımcı olur musun bana???

Guest kraker_08

Curshot teşekkürler. bu dosyayı ilk bulunduğunda kaydettim... yanlız neredeyse 10 kopyasını yaptım ama bi şekilde bi vesilelerle kayboluo o yüzden emin bi yerde kopyasını bulundurun...

Güncelll

sağlam bi link bilen ekleyebilir mi? mevcut linkler kırılmış. ya da e book olanlar siteye yükleyebilir mi? ben de faydalanmak istiyorum ama bi türlü indiremedim

Arkadaşlar,

TELEKÜLT kitabı PDF formatında bende var. Size verebilirim. Ancak nasıl olacak bu bilmiyorum. İsteyen bana mail adresini özel mesajla versin mail göndereyim.

--- Sonraki mesaj ---

Seteye yüklemekten falan sözetmişsiniz. Nasıl yapılır bilmiyorum. Bu nedenle mail göndereyim dedim.

Kediyi merak öldürür müş derler ya o misal bende bu merakla, telekült gücü kardeşliğini, telekült gücünü ve telekült  gücü yardım. Hepsinide okudum. Kitap buldum Ankarada çok para dediler almadım daha ucuzunu buldum sipariş ettim pazartesi sipariş verdim çarşamba elimde oldu. Ne postada kayıp oldu nede esrarengiz olaylar hiç biri olmadı. Kitabımıda okudum. Olumlamaları çok güzel ve müthiş, sağlık iş, kariyer para vs. Çok olumlu.

Misal yolda gidiyorum insanlar hep önüme gerilir sek sek oynar gibi yürüyorlar çarpıyorsa kenara bile çekilmiyorlar neredeyse yolumu kestin diye dayak atacaklar çirkin sözler sarf ediyorlardı. Şimdi beni yolda gören ya kenara çekiliyor veya geri dönüp kaçıyorlar. 

Not : ben şuna bağlıyorum esrarengiz olayların üzerinden yaklaşık on yıl geçmiş bir konu. Herkesler akıllanmış demekki.

Enerji ye müthiş inanıyorum. Hele birde Kuran_ı Kerim okuyup, namaz kılan zikir çekersen çok çok enerjik oluyorsunuz. Yolunuz açık olsun. 

Allah yar ve yardımcınız olsun. 

Büyük not : yalnız kafamı kurcalayan şu soru var inş. Onuda bulacağım. Dünyadaki herşey yaşanmış bitmiş. Biz sadece seyirci olarak bakıyormuşuz. 

Edited by hacersş