Jump to content

Recommended Posts

Slm dört yaşındaki kızım odasından aağlayarak cikdi ne oldu dedim odamda minicik kızlar var guluo lar dedi neden agladin dedim kulağıma aaaaaaaaa die bağırdılar dedi tekrar odasina kosdu bak gidiolar dedi.sabah sabaha cok korkdum.evde pc de sorun var ceb den giriyorum yazilarda sorun olabilir kizim ne gordu

Selam. Sizi ürkütmek istemem ama muhtemelen kızınız orda bulunan varlıkların çocuklarını görmüş olabilir.

Nasıl olur derseniz. Çocukların gözlerindeki perde henüz tam olarak kapanmadığı için bu tür varlıkları (meleklerde dahil) görmeleri mümkündür. Zaman zaman bu tür olaylar olur. Yani onların çocukları da bizim çocuklarımızla oynarlar. Selametle

bir zarari olur mu ya kuzuma.

kizim 4 yasinda fakat harika konusur. ve simdiye kadar asla bole birsey demedi. yalan demis olmasi imkansiz onu iyi taniyorum. ( yalan soledigi zaman cok guluor )

cok ciddi sekilde eliyle gösdererek burdalardi ve miniciklerdi diye heyecanla anlatti.

neden o kizlar minicik falan diye sorular sordu. insallah allahim korusun bir zarar gormeyiz

not ben ole seylerle ugrasmiorum.

fazla dua ve zikir bile yapmiorum korkumdan

sanırım yakın zamanda sizinde başınıza benzer bi olay gelmişti.Mina'nın söylediklerini katılıyorum o yaşta çocuklar melektir perde yoktur gözlerinde onları görmüş olabilir

sanırım yakın zamanda sizinde başınıza benzer bi olay gelmişti.Mina'nın söylediklerini katılıyorum o yaşta çocuklar melektir perde yoktur gözlerinde onları görmüş olabilir

evet

gozlerim kapali gorebiliorum diye gecen yazmisdim

ben hic bir olaaganustu durum istemiorum bunu hep dua ile de belirtiyorum rabbbime

ne gozum kapali gormek ne baska bir sey

kulagina bagirmislar buda normal mi

ben uzaklasdikca daha cok ilerlior bazi olaylar :))))

kendinize de kızınıza da okuyun yatmadan önce ayetel kürsi,felak,nas,ihlas, fatiha 3 er adet. Kızınız melekler görür inşallah.. korkuyorum dua ,zikir yapmıyorum demişsiniz. Korkunun ecele faydası yok maalesef ... Korkunuzun üzerine gidin ki onlar sizden korksun... Bunun da en güzel ifadesi dua etmek Allah' a sığınmak, korunma ayetlerini okumaktır. Okumazsanız nasıl kendinizi, evladınızı koruyacaksınız...

yeğenimde görüo üstelik en korkunç halleriyle,gözlerinde perde yok görmeleri normal ama sen yinede kızına nas,felak,ayetel kürsü oku,suyada okuyup içirebilirsin.ne yapacakları belli olmaz o varlıkların,korunmak her zaman iidir.

kuvvetli bir inançla bol bol ayetel kürsi okuyup sağa sola her yere özellikle çocuğun odasına üfleyin bence

kendinize de kızınıza d

a okuyun yatmadan önce ayetel kürsi,felak,nas,ihlas, fatiha 3 er adet. Kızınız melekler görür inşallah.. korkuyorum dua ,zikir yapmıyorum demişsiniz. Korkunun ecele faydası yok maalesef ... Korkunuzun üzerine gidin ki onlar sizden korksun... Bunun da en güzel ifadesi dua etmek Allah' a sığınmak, korunma ayetlerini okumaktır. Okumazsanız nasıl kendinizi, evladınızı koruyacaksınız...

size tamamen katılıyorum çok güzel belirtmişsiniz

odasına baş ucuna ayetler olan tablolar asın arkadaşların dediği gibi korunma ayetleri okuyun

bakara suresini okuyun odasında yada sesli şekilde netten bakara suresini açın odasında okunsun

bir tanıdığımın yeğeni o yaşlarda iken böyle bir sorunlar kaşılaştı yazıp krkutmak istemem çok ciddi problemler yaşadılar RABBİM esirgesin dikkat li olun

Suya nas felak ayetelkürsi falan okuyup içirirsen çok güzel koruma sağlarmış diye biliyorum, okuyup üflersin. Minink kağıtlarda ayetelkürsiler yazıyor. Ufak kartlar böyle evlere asarlar ,istersen öyle ayetelkürsi yazan bi kart alıp kzıının odasına asabilirsin? Rabbim korur onu inşallah merak etme :)