Jump to content

Recommended Posts

Allah kızını nazardan korusun bolbol ayetel kursi felak nas oku bişey olmaz.o bebek daha günahsız ne ah işleyecekte başına kötü şey gelecekki

Canlarını yakmadıkça zarar vermezler. Çünkü onlarda daha çocuk onlar çocuğunuzla oynamak için odasına geliyorlar büyük ihtimal. Siz odasına Yastık tarafında başından biraz yüksekçe bir yere (baş hizasıyla aynı olmasın) Kuranı kerim koyun. Kızınızın odasına bir teyp koyun sürekli hafif bir sesle Kuranı kerim okunsun bunu gecede yapın yani 24 saat boyunca okunsun. Kızınıza Besmeleyi öğretin odaya girip çıkarken (kızınızda dahil) destur bismillah deyiniz. Çocuğunuzu temiz tutun odasına yiyecekle girmesine izin vermeyin. Üstünü değiştirirke, yatırırken, yedirip içirirken kızınızla birlikte besmele çekin. Yatarken Fatiha+Ayetel kürsi+ Muvazeteyn sürelerini ve (Rabbi innimesseniyeşşeytanu binusbin ve azab; rabbi euzu bike min hemezatişşeyatiyni veeuzu bike rabbi en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytanin marid.) Ayetini okuyunuz. kızınızın eşyalarını kaldırırken, yatağını düzeltirken hep "Bismillahi Destur " deyiniz. Aslındabu şekilde bütün annelerin dikkat etmesi gerekir. Selametle

bende çok kçükken görürdüm hatırlıyorum odada gece olunca küçük adamlar kadınlar görürdüm onlar beni görmezdi sanki çalışıyo gibilerdi çok korkardım kimseye bişey söylememiştim yaşım ilerledikçe aklım ermeye basladığından beri hiç görmedim

• Like 1

yok onlara dikkat ederim besmele yi bilir. desturu bilir. odasi oldukca temizdir

kendisi cok pimpiriklidir hatta temizdir. odasinda yemek yeme falan imkani yok öle seylere izin zate vermem:=

tsk ederim guzel yorumlariniz icin

kızınızda sizde şanslısınız canım..:)gördüklerini annesi ile paylaştığı / paylaşabildiği için şansınız.. öncelikle bir anne olarak kutlarım sizi..panik yapmanıza gerek yok ki ya göremese ve zarar görseydi.. ayetel kürsi ,nas felak kızınızı korur allahın izni ile.. ancak kızınızı da korkmaması için aydınlatmanız gerekir bence..işin birde kızınızın ruhsal durumu kısmı var dimi..yani anlatın ona bazı cocukların görebildiklerini ve gördüklerini paylaşmaya devam etmesi gerektiğini,ve onlarla konuşmaması gerektiğini bilmeli

• Like 1

Slm dört yaşındaki kızım odasından aağlayarak cikdi ne oldu dedim odamda minicik kızlar var guluo lar dedi neden agladin dedim kulağıma aaaaaaaaa die bağırdılar dedi tekrar odasina kosdu bak gidiolar dedi.sabah sabaha cok korkdum.evde pc de sorun var ceb den giriyorum yazilarda sorun olabilir kizim ne gordu

kızınızı koruma dualarıyla korumaya alın ve ek olarak besmeleli ihlas okuyun mümkünse besmeleli ihlası cocgunuzada okutun :) gelenler cocugunuzu cok sevmiş olmalı... ancak istemeyerek zarar verme olasılıkları oldugu için dualarınızla korumaya almanız faydanıza olacaktır... inşallah bi sure sonra onlar kendine başka bi ugraş bulur:) sizde bu tedirginlikte kurtulursunuz :)

evde çocukları varsa büyükleride illaki vardır..bence sizde kendinizi koruyun. sizde olanların çocukları onlar..size bir tane gelse çoluğuna çocuğuna kadar aileside gelir ..bir arkadaşın dediği gibi çocuklarıda çocuğunuzla oynarlar..

Ela hanim bacim bak benim basimada geldi ben sadece ya cebbar diyordum sayisizca,icime korku düstühü an,yada baska varliklari hissetmeye basladigim an hep sayisiz okudum,cok ise yariyor.ya cebbar okursan senden korkarlar ,yanina yaklasamazlar

• Like 1

Nas felak okuyun hem nazarı da alır minik meleğinize nazar da değmemiş olur :D Bir taşla iki kuş :)

kardeşim sizin yaptığınız okumalar nedeniyle evinize doluştuklarını düşünüyorum

bazı ayet ve esmaların açılım yapması muhtemel

tam olarak neler okudugunuzu yazsanız aslında bilen birine sorulur, bu şekilde mülk suresinin bir ayetini durmadan okuyup, bundan başına musallat saran bir arkadaşım vardı

lohusa iken aynen sizin kızınızın gördüğü gibi ufak ufak çok minik insanlar şeklinde görüyordu

işler iyice ilerlemeden okumalarınızı kesmenizi ve bir bilene danısmanızı öneririm