Jump to content
Melâl

Rüyaların Gerçekleşme Süresi

Recommended Posts

Rüya yorumları konusunda Amerikalı bir yorumcunun verdiği bilgileri siz dostlarımızla paylaşmak istedim. Özellikle sitemizde kayıtlı üyelerimizden bu konudaki yorumlarını, tecrübelerini bizlerle paylaşmalarını rica ediyorum.

Sabah rüyaları Sabahlari 4-5 arasi gorulen ruyalar 3 gun ile 2 ay arasinda gercek olur.

Gündüz rüyası Sabahlari saat 10 -11 arasi gorulen ruyalar 15 ila 30 gun icinde gercek olur.

Öğlen rüyaları Ogle saat 12 veya tam gece yarisi gorulen ruyalar ayni gunde gerceklesir. Bu belirttigimiz saatlerin birkac dakika sonrasi gorulen (mesela 12. 03 , 12. 05 ) yaklasik 3 gun icinde gerceklesir.

Öğle sonrası, ikindi rüyaları rüyaları Ogleden sonra saat 3-4 arasi gorulen ruyalar 1-2 icinde gercek olur.

Akşam rüyaları Gunes batarken gorulen ruyalar cogu zaman gerceklesmez veya karmasik ruyalar sinifina girer, o ruyalarin yorumu yapilmaz.

Incil'de Hz Yusuf’un Gunes, Ay ve 11 yildizi ayni anda arkaya dizilmis halde gormesi 20 yil sonra gercek oldu.

Misir krali Pharaohun mahkumlari gorme ruyasi 7 yil sonra ayni ayni gun gercek oldu.

Misir kralinin ruyasinda gordugu 14 inek (7 si ciliz , 7 si sisman inek ) bir ila 14 yil arasinda gerceklesti. 7 yil kitlik oldu 7 yil bereket yasandi.

Ayin 6 sinda gorulen ruyalar 1 veya 2 gunde gerceklesir.

Ayin 9 unda gorulen ayni gun gerceklesir.

Ayin 10 unda gorulen ruyalar 20 gunde gerceklesir.

Ayin 13 ünde gorulen ruyalar 9 gun icinde gerceklesir.

Ayin 14 unde gorulen ruyalar 26 gun icinde gerceklesir.

Ayin 15 inde gorulen ruyalar 3 gunde gerceklesir.

Ayin 16 sinda gorulen ruyalar 2 gun icinde gerceklesir.

Ayin 28, 29 ve 30 unda gorulen ruyalar ayni gun gercek olur.

Bu verdigimiz rüyanın gerceklesme sureleri ay takvimine goredir, lutfen bu sureleri normal takvime gore hesaplayin.

Fazla yemek yemekten veya alkol icmekten dolayi gorulen her ruyanin yorumunun yapilmasi veya gerceklesmesi mumkun degildir.

Gece rüyaları ise standart bir insanın gece uyurken, normal uyku saatleri içinde gördüğü rüya olup, değerli olanları yorumlanmaktadır.

Çok güzel bilgiler ama kontrol etmesi birazcık zor.. Hem saati tam hesaplayamadığımızdan hem de anında tabir ettiremediğimizden.Ama bıundan sonra kontrol edicem :D Merak ettim..

Eline sağlık canım

Tesekkür ederim canim. Bende bu konuda daha dikkatli olmaya karar verdim. Amerikali rüya tabircimizi bakalim bu tezinde ne kadar hakli :)

yarın 15 i. B u geceki rüyalar yarının rüyasına giriyor. Bakalım :D Şöyle güzel hayırlı rüyalar görüp 3 gün içinde olucak mı diye :D Hayırsızları uzak dursun inşallah

Amerikalı rüya tabircimizi bilmem ama bir rivayete göre sabah namazında görülen rüyalar çıkarmış.Çok kişi tanıdım rüyasının sonucunu yıllar sonra almış kaldı ki tarihdede bunun örnekleri vardır.her rüyada gerçekleşmez çoğu işarettir rahmani ve şaytani rüyalar olarak da ayrılır.şahsen rüyalarıma güvenirim çoğu rüyam bana yol göstermiştir ALLAH'ın izni ile ama bazı rüyalar vardır ki gerçekleşmesin karşıma çıkmasın zaten :)))

Amerikalı rüya tabircimizi bilmem ama bir rivayete göre sabah namazında görülen rüyalar çıkarmış.Çok kişi tanıdım rüyasının sonucunu yıllar sonra almış kaldı ki tarihdede bunun örnekleri vardır.her rüyada gerçekleşmez çoğu işarettir rahmani ve şaytani rüyalar olarak da ayrılır.şahsen rüyalarıma güvenirim çoğu rüyam bana yol göstermiştir ALLAH'ın izni ile ama bazı rüyalar vardır ki gerçekleşmesin karşıma çıkmasın zaten :)))

çok haklisin canim, etkilendigimiz rüyanin zamanini zaten hissederiz. Bazi rüyalar telaslidir hareketlidir hemen biseyler olacakmis gibidir. Bazilari da daha sakindir. sabirlidir. olaylar yavas yavas gerceklesir. bu tür rüyalari uzun bir süre unutamayiz ve gerceklesmesi yaklastikca daha fazla hatirlariz ve anlamaya baslariz. Bunun belirli bir süresi varmi ve neye dayanarak böyle bir tespit yapildigini ben yine de cok merak ediyorum dogrusu :)

Çoğu kişi bi çok alim rüyaya göre amel edilmez der ama ben tam tersini düşünmüşümdür hep.Tarihe baktığımızda bi çok sultan,padişah rüyasında yaşayacakları şeylerin haberini almıştır.En basiti Hz Yusuf'un rüya tabir ettiği biliniyor.Bir devletin gelecekteki yıllarda yaşayacaklarını sultanının rüyasını tabiri ile yazıyor kitaplarda.Çoğu rüya varki şeytani belkide yaptığımız hatalar rüyalarda yanlışı göstermek için görülüyor... Ne zaman gerçek olur anlamı ya bir işarettir yada olan bişeyin uyarısıdır.Hayra çıksın rüyalarımız inşalla ablacım ;)

ben geçen sene bir rüya görmüştüm saat kaçta gördüm tam bilmiyorum ama ertesi gün gerçek olmuştu.hem de aynen ve benim ağzım açık kalmıştı :)