Jump to content
Melâl

Rüyaların Gerçekleşme Süresi

Recommended Posts

şuan konuyu okuyunca rüya defterime baktım ayın 6 sında gördüğüm rüyam gercekten 2 gün sonra çıktı.çok ilginç :)

çok ender rüya görürüm gördüğümdede genellikle çıkar.rüyalarınızı yazmaya gayret edin anlamlaşmasına etkisi oluyor..

Benim de bir -bir buçuk sene önce aldığım bir rüya defteri var :) Bir türlü yazmak nasip olmadı. Bu geceden itibaren basucumda bulunacak.

Ayın 26'sı yazmıyor konuda ama o gün gördüğüm rüyamda 2 gün içerisinde çıktı.Bazı rüyalar insanı bir şey olacagına hazırlıyor gercekten.her gördüğüm çıkmıyor ama genelde etkilendiğim rüyalarım çıkar..Defter hatırlamaya yardımcı.Gecen gün "Size Bir Sır Vereceğim" kitabını okuyordum orda diyor ki "her insan rüya görür mutlaka görür ama hatırlamaz,balık,soğan ve sarımsak yemeyi keserseniz rüyalarınızı hatırlamanız kolaylaşır.yediklerimiz hatırlamamızı güçleştirir.herkese de tabir ettirmeyin,rüya tabiri kitaptan yapılmaz,gören kişiye göre aynı rüyayı bile görseler tabir değişir,rüya tabiri ledün ilmi içerir.bilmeyene tabir ettirilmez."Kitapta daha rüyalarla ilgili çok güzel bilgiler var okumanızı tavsiye ederim.

Bende bir sure önce gunduz uyuyakalmışım,ruyamda komsumun kızının benden sac masası ıstedıgını,kuzenının dogum gunune gıdcegını soyledıgını gordum,sonra telefon sesıyle uyandım komsunun kızı benı arıyor,sac masası ıstıyor, kuzenının dogum gunune gıdecegını de soyledı oldukca sasırmısdım..:)..

Yıne bır gece ruyamda esarplarımdan bır tanesını gördum,ruyamda bırı bana dıyor kı bundan herkesde var kullanma bırıne ver dıyor..sabahında hastaneye gıttım aman Allahım ne goreyım butun hastanede calısan bayanların basında ruyamda gordugum benım esarbımın aynısı,o zamanda cok sasırmısdım.. :).