Jump to content
Sign in to follow this  
Guest KaFKaSYa

1 Yıllık İtiraf

Recommended Posts

Guest KaFKaSYa

İtiraf ediyorum lahutiye nerdeyse 1 yıldır hiç girmedim :D

ama artık girmeyi düşünüyorum kısmet olursa;)

Guest Lucky
İtiraf ediyorum lahutiye nerdeyse 1 yıldır hiç girmedim :D

ama artık girmeyi düşünüyorum kısmet olursa;)

1 yıl demişsin; ancak 4 ay olmuş. :punish2:

http://www.estanbul.com/surrealist-calismalar-%3B-53279.html

Şaka bir yana, kısmet bu. Bazen olur, bazen olmaz. :P

Sevgili Sidar Kürt açılımını çok önceleri başlatan bir arkadaşımızdı. Nickini görünce hemen hatırladım. Kısmet olur inşallah. :)

Guest KaFKaSYa

Qυєєη~ Yanlış Anlama da Galiba Sadece Cevap Yazmak İçin Cevap Yazmışsın. Ben Bu Nicki 2008 Senesinde Açtım. Bir Süre Hiç Birşey Yazmadan Sadece Okudum Sonra Hiç Girmedim Yaklaşık Bir Yıl. Ondan Sonra Bir Gün Girdim Hoşuma Gitti Yazmaya Başladım. İşte O Mesaj Benim İlk Mesajlarımdan Biriydi. Yani Kısmet Olmuştu. Boş Bir Espir Olsun Diye Yazmıştım :) Şimdi Okuyorum da Ben de Pek Bir Mana Bulamıyorum.

Luck Kardeşim Ben de Seni Hatırladım :) Umarım Sen de Yukarda Yazdığımı Anlamışsıdır. Güzel Yüreğinle Sunduğun Temeni İçin Tşk Ederim Ama Hiç Umudum Yok Kardeşim :)

Qυєєη~ Yanlış Anlama da Galiba Sadece Cevap Yazmak İçin Cevap Yazmışsın. Ben Bu Nicki 2008 Senesinde Açtım. Bir Süre Hiç Birşey Yazmadan Sadece Okudum Sonra Hiç Girmedim Yaklaşık Bir Yıl. Ondan Sonra Bir Gün Girdim Hoşuma Gitti Yazmaya Başladım. İşte O Mesaj Benim İlk Mesajlarımdan Biriydi. Yani Kısmet Olmuştu. Boş Bir Espir Olsun Diye Yazmıştım :) Şimdi Okuyorum da Ben de Pek Bir Mana Bulamıyorum.

Luck Kardeşim Ben de Seni Hatırladım :) Umarım Sen de Yukarda Yazdığımı Anlamışsıdır. Güzel Yüreğinle Sunduğun Temeni İçin Tşk Ederim Ama Hiç Umudum Yok Kardeşim :)

Anlaşılan gene epeyce ara vermişsin?

itiraf ediyorum benim 4. seneye girdi ne buluyorum burda daha anlamış degilim bagımlılık yaptıgını seziyorummmmmmmmmmm........

Guest dreamlove

itiraf ediyorum itiraf edebileceğim hiç bişeyim yok :)