Jump to content
HoRtLak

HoRtLak İle Gülümseyin

Önerilen İletiler

Küçükken evin önünden geçenlere balkondan meyve çekirdeği atanlar vardır şimdi aramızda inkar etmeyelim. ;)

Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?" :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Charlotte Bronte said:
Valla biz abimle meyve çekirdeği, kağıttan top,kağıttan uçak filan çok atardık..ama karanlıktan tabi..:D

Görmesinler diye demi korkudan :D

--- Sonraki mesaj ---

Bugün iş görüşmesinde 5 yıllık hedefimi sordular, Dünyayı ele geçirmek dedim. Kovdular. Vizyon yok adamlarda. Umarım batarlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben meyve çekirdeği atmadım hiç.. su dökerdim :D mutfaktan su almaya erinmişsem tükürürdüm :rofl: hava rüzgarlı değilse nokta atışı tam isabet :rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biliyorum siz de babanız blgisayara yaklaşınca masaüstünü açıp anlamsız anlamsız bakıyorsunuz. Gelin şöyle, sarılalım dostlarım. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bora82
ben meyve çekirdeği atmadım hiç.. su dökerdim :D mutfaktan su almaya erinmişsem tükürürdüm :rofl: hava rüzgarlı değilse nokta atışı tam isabet :rofl:
seninki güzelmiş:rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Görmesinler diye demi korkudan :D

Tabi ki..Karanlıktan dediğime göre yaz akşamları balkona pısıp insanlar biraz geçtikten sonra bilimum şeyler atardık..Birinin kafasına gelip yukarı bakınca da kıs kıs gülüyorduk yani..

Ha bir de su tabancasıyla su fıskırtıyorduk bazen:D:rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"S.gidin ben gelmiyorum" cümlesini "siz gidin ben gelmiyorum" diye okumadiysan senin icin fesat, ben bişey yapamam. :D:D:D:rofl:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya sen de katıl!

Yorumunu şimdi yazıp, daha sonra üye olabilirsin. Eğer zaten üyeysen, GİRİŞ YAPI ve yorumunu yaz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...