Jump to content
HoRtLak

HoRtLak İle Gülümseyin

Recommended Posts

ben anlamadım hala yaa :D çikoluğum üstümde gene :D

Neyi anlamadın canım yaa..Çiko değilsin şu an sen...:D

Arkadaşımız kelime oyunları ile komik anekdotlar paylaşıyor..

Eğer değilse benim çikoluğum üstümde ozaman..:D

Bir akşam çöp tenekesinin içine giricem.Kediler geldiğinde bir anda fırlayıp hepsini korkutucam.Bakalım nasıl oluyomuş görsünler biggrin-2.gif

Dünyanın en kısa fıkrası : 2 Kadın Sessizce Oturuyormuş... :D:D:D

Neden erkekler bağrını açtıkça takozlaşırken kadınlar seksileşir?:P

Neden bazı kızlarımız şirin bir hayvancağız gördüklerinde "inanmıyorum!" derler, inanılmayacak olan nedir ?9_9

Soyu tükenmekte olan bir hayvan, soyu tükenmekte olan bir bitkiyle besleniyorsa ne yapmalı ?

Bir kadının çantasında taşıyabileceklerinin sınırı yoktur. Bunun en güzel örneği Ayşe teyzedir. Kadın çantasında 7/24 Ace taşıyor.:confused:

• Like 2

Birde calanthe aklıma takılıo [h=2]Kedi görünce " ayy inanmıyoruuum " diyen kızLar, bitiyorum size ya kedi Lan o kedi , hani heryerde var , miyavLarLar hani inan bak , vaLLa.[/h]

Sevgili Pegasus,uçaklara kız ismi veriyorsun iyi güzel de "abi bugün Ayşe'ye bindim,uçurdu beni ahaha!" diyen yüzlerce kişi olur:rofl::rofl:

• Like 1

Adamın biri kitapçıya gider ve tezgahtara:

- 'Evin reisi erkektir adlı kitap var mı?' diye sorar.

Tezgahtar cevap verir:

- 'Maalesef beyefendi masal kitabı satmıyoruz...:rofl:

meyve çekirdeği olsa keşke biz abimle küçükken annemin bize haşladığı yumurtaları karşıda park halindeki arabalara fırlatırdık paat!!diye yankı yapardı saklanırdık hemen pencerenin dibine:rofl:bazen hızımızı alamayıp dolaptaki çiğ yumurtaları da heba ederdik:Dcamlara küçük taşlar fırlatırdık,pencereden tükürürdük,ağaca çıkıp kiraz ya da iğdeleri aşağıdakilerin kafasına atardık çok yaramazmışız yahu şimdi buraya yazınca illallah ettim kendimden:D:D

meyve çekirdeği olsa keşke biz abimle küçükken annemin bize haşladığı yumurtaları karşıda park halindeki arabalara fırlatırdık paat!!diye yankı yapardı saklanırdık hemen pencerenin dibine:rofl:bazen hızımızı alamayıp dolaptaki çiğ yumurtaları da heba ederdik:Dcamlara küçük taşlar fırlatırdık,pencereden tükürürdük,ağaca çıkıp kiraz ya da iğdeleri aşağıdakilerin kafasına atardık çok yaramazmışız yahu şimdi buraya yazınca illallah ettim kendimden:D:D

Hiç acıma duygusu yok sendede koca yumurtayı nasıl attın :D Gerçi bende patates atardım :D