Jump to content
HoRtLak

HoRtLak İle Gülümseyin

Recommended Posts

Allah'ım ne olur sen bana para değil,pul ver..Hayatımdan postalayacağım çok insan var:P

• Like 1

Erkekler için ağlayamam rimelim daha pahalı ” diyen kızlar , Pahalı rimel akmaz… Ah nolcaniz boyle bilmiyorum : )

Arkadaşlar arada bir gülümseyin :rofl: Sonraaa kafanıza takılan bi rüya varsa bu konuya gelip hortlaka yorumlatıp sorun degil birlikte güleriz yinee haha:rofl::rofl:

• Like 1

Misafirlikte tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyenin yaşattığı gerilim, testere serisini geride bırakır.

Yanılıyormusun ey estanbul :D

evet arasıra gülmek iyi geliyormuş ..teşekkürler hortlak ...

evet arasıra gülmek iyi geliyormuş ..teşekkürler hortlak ...

Nedemek efem hayırlı bayramlar olsun.

Güldürmek için ayrı bir konu açmana gerek yoktu ki. (:

Sen zaten neredeyse yazdığın her şeyle güldürebiliyorsun, güzel güzel enerjiler yayıyorsun.

• Like 1

bir işçi bir binayi 36700 saniyede yapıyorsa 36700 işçi bir binayi bir saniyede ..ok yapar :) matematiğin bittiği an

Güldürmek için ayrı bir konu açmana gerek yoktu ki. (:

Sen zaten neredeyse yazdığın her şeyle güldürebiliyorsun, güzel güzel enerjiler yayıyorsun.

Çok naziksin. Espri yapmayı severim lakin esprilerimin arada kaynaması beni deli ediyorrrrr ulennnnnnnnnnn .

O yüzden

Esmer bayanlara sesleniyorum; saçınızı sarıya boyattığınızda Marilyn Monroe’ya değil, Trabzonsporlu İbrahim Yattara’ya benziyorsunuz. Saygılar.

Simgee'nin ruya yorumu fikri cok guzeldi. Sevgili Hortlak, ben Londra'dan katiliyom siteye, ates de basima vurdu, benynime de kan gitmiyor su an. Aklima takilan bir ruya var bir kac ay once gordum. Cok kilolu zenci bir abla yolumu kesiyor. Senin ne kadar cok kasin var boyle amaan deyip kollarimi dokunuyor. Calis senin de olsun diyorum. Sonra porche arabali bir abi vardi ruyada ama ne abi. Porche'u birak abiye bak. Sorum su, ben sincik sinifi gececem mi?

Simgee'nin ruya yorumu fikri cok guzeldi. Sevgili Hortlak, ben Londra'dan katiliyom siteye, ates de basima vurdu, benynime de kan gitmiyor su an. Aklima takilan bir ruya var bir kac ay once gordum. Cok kilolu zenci bir abla yolumu kesiyor. Senin ne kadar cok kasin var boyle amaan deyip kollarimi dokunuyor. Calis senin de olsun diyorum. Sonra porche arabali bir abi vardi ruyada ama ne abi. Porche'u birak abiye bak. Sorum su, ben sincik sinifi gececem mi?

Yalnız bu rüyayı başka bi yerde anlatma :D:D Türkçe başka yerlere gidiyo. Ateş zenci porche bunlar nasıl bi rüyada geçiyor acaba :D:D:D özürdilerim tutamadım yazmassam ölürüm :D:D:D:D bunu sana açıklıcam :D:D müdür geldi lan ne gülüyon diyor şuanda bana ben de mal mal adama bakıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D