Jump to content
HoRtLak

HoRtLak İle Gülümseyin

Recommended Posts

Yalnız bu rüyayı başka bi yerde anlatma :D:D Türkçe başka yerlere gidiyo. Ateş zenci porche bunlar nasıl bi rüyada geçiyor acaba :D:D:D özürdilerim tutamadım yazmassam ölürüm :D:D:D:D bunu sana açıklıcam :D:D müdür geldi lan ne gülüyon diyor şuanda bana ben de mal mal adama bakıyorum :D:D:D:D:D:D:D:D

Hortlak,türkcemizi neden katlediyorsun..Mal mal bakıyorum ne demek ya :DŞaşkınlıkla bakakaldım müdürüme desen nasıl olurdu acaba? Fevkaledenin fevkinde bir türkçeyle esprilerini paylasmanı istiyorum... :P

yani @HoRtLak bu gün bizi gülmekten hortlattın inan bana..

Abi ben gitsem iyi olacak yoksa kötü olacak :D hala gülüyorum inan az önce milletin pis bakışlarına maruz kaldım

Hortlak,türkcemizi neden katlediyorsun..Mal mal bakıyorum ne demek ya :DŞaşkınlıkla bakakaldım müdürüme desen nasıl olurdu acaba? Fevkaledenin fevkinde bir türkçeyle esprilerini paylasmanı istiyorum... :P

Türkçem bozuk olabilir çünkü marsilyanın Vieux Port şehrindenim ben dil bu kadar dönüyo. Aslen erzurum ama doğma büyüme ora :D

Abi ben gitsem iyi olacak yoksa kötü olacak :D hala gülüyorum inan az önce milletin pis bakışlarına maruz kaldım

Türkçem bozuk olabilir çünkü marsilyanın Vieux Port şehrindenim ben dil bu kadar dönüyo. Aslen erzurum ama doğma büyüme ora :D

Mal kelimesini benzetme olarak kullanabılen bir ınsan bence türkceyi alasıyla kullanıyor demektir.. Benzetmeler,mecazi mürsel vs yapabilmek her babayiğidin işi değildir hortlak..Bu bahane değil :D

Sen mal kelimelerini bön bön diye oku böyleliklede problemi çözmüş olalım :D

bön bön tek basına anlam ifade etmeyen ama türkçemize bulaşmış gereksiz sözcüktür..Onu da kabul etmiyorum:DNeyse sen paylasımlarına devam et... :thumbsup:

Tamam yav sen kazandın. Anlamsız anlamsız baktım :D oldumu :D:D

Tamam yav sen kazandın. Anlamsız anlamsız baktım :D oldumu :D:D

Birşeyler karıştı sanki :D

Birşeyler karıştı sanki :D

evet senin mesajlarını alıntılayamıyorum,karıstı ortalık..Cok dagınıksın hortlak :D

evet senin mesajlarını alıntılayamıyorum,karıstı ortalık..Cok dagınıksın hortlak :D

Yaşam tarzım dağınık nabayım :D

Hayırlı akşamlar diliyorum. Kırdıysam sizleri kusuruma bakmayın yarın kaldığımız yerden devam ederiz. Hoşçakalın..

~ Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?"

Tamam bağırmak, çoşmak istersin anlarım da. Hülooğğğğğ ne lan. :rofl:

~ Küçük bir kız abisinin sevgilisine bakar ve masumca sorar; "Her gün abimle görüşmeye geliyorsun, senin kendi abin yok mu ?"

Tamam bağırmak, çoşmak istersin anlarım da. Hülooğğğğğ ne lan. :rofl:

:D :D:D:D:D:D:D:D