Jump to content
gökkuşağı

Salaten Tünciyna....

Recommended Posts

ALLAH razı olsun canım kardeşim yüreğine sağlık

ALLAH c.c cümlemizden razı olsun canım kardeşim slm ile .

benim bildiğim de şu:

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala aliMuhammedin salaten tüncina biha min cemiil-ehvali vel-afat .Ve takdilena biha cemial-hacat.Ve tütahhirüna biha min cemiis-seyyiat.Ve terfeuna biha aledderacat.Ve tübelliğuna biha eksal-ğayat min cemi'ilhayrati fil-hayati ve badel-memat.Hasbünallahu ve nimel vekil nimel mevla ve nimen-nasir.

ilginçtir ,her duanın farklı şekli veriliyor.yıllardır din kitaplarında verilenler yanlış mı?????

Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed Salaten Tünciyna biha min cemiil mihani vel ihani vel ehvali vel beliyyati, ve tüsellimuna biha min cemiil fiteni vel eskami vel afati vel ahat, ve tutahhiruna biha min cemiil üyubi vesseyyiaat, ve tağfırlena biha min cemiiaz-zunubat, ve temhu biha anna cemial hatiy-aati, ve takdi lena biha cemiy-a ma natlubuhu minel hacat, ve terfeuna biha indeke a’ledderecat, ve tubelliğuna biha aksal gayati min cemil hayrati fil hayati ve ba’delmemat, Ya Rabbu Ya Allahu Ya Allahu Ya Allahu Ya Mücibedda’vati amin amin amin ve amin bi hürmeti Taha ve Yasin Birahmetike Ya Erhamer-rahimiyne ve Ya Ekramel Ekramiyn velhamdullillahi Rabbil alemiyn...

Arkadaşlar sizlere salaten tüncina duasını veriyorum bunu bu sitede çok değerli bir abeyimiz paylaşmıştı ALLAH c.c. ondan razı olsun .[/QUOT

Arkadaşlar bu selavatın arapçasını arıyorum bilen varsa eklerse sevinirim slmlr .