Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

Master Yandex ile İnternet Dünyasını Keşfedin

Recommended Posts

Yandex.Browser ile turbo hıza alışın!

 

MASTER_YANDEX.jpg

Bu yılki iletişim çalışmaları için “Master Yandex” isimli karakteriyle marka yüzü olarak Özkan Uğur’la anlaşan Yandex, yeni reklam kampanyasıyla izleyicileri İnternet Dünyası’na davet edecek ve bu dünyayı Master Yandex eşliğinde tanıtacak.

 

Yandex’in ve Yandex.Browser’ın öne çıkan özelliklerine odaklanırken, internette hızın önemini vurgulayacak olan yeni reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek. Kampanya, yıl boyunca “Fazlası Yandex’te, Haydi Sen de Yandex’le” sloganını kullanacak.

 

Yeni reklam kampanyasının 01 Mart Cuma günü yayınlanacak olan ikinci filminde, Master Yandex kullanıcılara büyük bir sürpriz duyuruyor olacak.

 

Yandex Türkiye’nin 2013 yılı iletişim yüzü, Türkiye’nin sevilen müzisyen ve oyuncularından Özkan Uğur oldu. Sanatçı, Yandex’in “Fazlası Yandex’te, Haydi sen de Yandex’le” sloganlı yeni reklam kampanyasında, bilgeliğiyle internet dünyasında gençlere yol gösteren “Master Yandex” rolüyle yer alacak.

 

Master Yandex'in, 23 Şubat Cumartesi günü yayına giren reklam filmiyle başlayan ve internette hızlı bir Browser kullanmanın önemini vurgulayan macerası, serinin 01 Mart Cuma günü yayınlanacak ikinci filminde duyurusu yapılacak olan büyük sürpriz ile bahar ayları boyunca devam edecek.

 

Reklam kampanyasını online dünyada da çeşitli projeler izleyecek..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...