Jump to content
  • 0
elahanim30

Omuriliğimden Su Alinacakmiş :(

Question

selam estanbulum

birkac sorum olcak sze

burda bazilari bilir kansizlik ile cok sorun yasiyorum birde benim devamli kanimda iltihaplanmalar oluor

devamli kendini yenileyen iltihap hic bir sekilde sonuc alamadik nerden gelebilcegine dair tum tetikler yapilsada

devamli antibiyotik kullandim her uc aya bir yenilior bu iltihap

kemiklerim agrior cok yorgun hissediorum uykum hep gelior vs vs

simdi doktorum belinden su alalim dio ben kabul etmedim daha cunku cokkkkkkkkk korkuyorum

bu islemden . doktorumla tartisdik:) bana biraz kizdi 33 yasindasin yok diyorsun kabul etmiorsun 93 olsan beni ilgilendirmez yasicani yasadin derim onemsemem ama yasin 33 iyi dusun dedi

belinden su aldiran varmi ne gibi tecrubeleriniz oldu yazarsaniz sevinirim.. son zamanlarda morelim sifir ve cabuk hastalaniorum artik bunye iyice zayif dustu bende

tskler simdi doktora gitcem yine sonra gorusuurz hade allaha emanetsiniz

sevgilerle ELOSUNUZ:)

• Like 1

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Belinden kan alınanı duymadım ama kolunun kemiklerine iğne yaptıranı çok defa gördüm.Aşırı acı vermiyor ve çok sıkıntı yaşanmıyormuş.Yani diğer yapılan iğnelerden bir nebze ileri olur ama sağlık için razı gel ve aldır.Hiç bir şey olmaz.Doktor sakatlık yada ölüm tehlikesi olsa söylerdi o zaman korkulacak herhangi birşey kalmıyor eloşum geçmişler olsun.

• 0

Gecmis olsun , bende de kan ekskligi var , yoruluyorum hemen . Kan yapici hap vermisti doktor bi ara kullandim sonra biraktim , kan yapici B12 ve B 9 sanirim , suya atilan eridikten sonra icilen de var limonata gibi , ...Pekmez , maydonoz , Havuc gibi gidalar tüketmek , Allah acil sifalar versin , bende belden su alindigini hic duymadim 9_9

---

Demir icerigi yüksek olan besinler :

*portakal elma

* Kuru kayısı, kuru üzüm ve kuru baklagiller

* Balık, kırmızı et, tavuk, karaciger, dalak

* Pekmez, tahin

alinti ...

• 0

Canlarim tsk ederim haplarimi aliom b 12 de aliom fakat şekerim oldugundan dolayı pekmez vs yiyemem demir haplari yıllardır kullaniom sorun olan kandaki iltihap nerden ve ne eden gelio

Dalak burda bulAmiom almanyada yasak ciğer benim yediğim ciğeri kımse yememisdir haftada dört fakat tık demio

• 0

Geçmis olsun canim.

Belki herkese saçma gelicek ama konuyu okuyunca aklima ilk yasadigin dogaüstü olaylar geldi. Onlardan kaynaklandigini düsünüyorum.

Alman doktorlar bile sebebini yillardir bulamiyorsa artik..

omuriliginden su alinmasina gelice duydugum kadariyla bir kez alindimi sürekli alinicak. Devamli sekilde yani :confused: Aldirma.

• 0

moon su n yine korkutma yahu beni#

ama sole dusunersem hakli olabilirsin cunku kac yildir bulamiolar neden ileri geldigi her doktroa gittik dis etlerine kadar bakildi iltihap varmi diye tek tek rontgen cekildim

kan kültürü yapildi

bundan hatta 2 yil once bu iltihap dedigim olay kandaki alyuvarlarin cok yuksek olmasi

doktorun biri hatta demisdi bu iyi degil kan ksneri bile olabilir die cok korkutmusdu ama birsey bulamadik sadece crp oldukca ve gittikce yukselior

ve senin dedigin olaya gelince

ya onlarla ben ugrasmiorum onlarda beni rahat biraksinlar

ne bir davet yapmisim simdiye kadar ne baska sey

hoca varmi aranizda bana bir baksin okusun üflesin dermisim:) korkutttun yine beni bak:)

• 0

Özür dilerim canim seni korkutmak için yazmadim :confused: Ilk aklima o geldi. Ben bi keresinde tedavisi tibben mümkün olmayan cilt hastaligina yakalanmistim, gezmedigim doktor kalmamisti, maalesef o zamanlar tedaviler bi ise yaramiyorudu. Beni bir yasli amca tedavi etmisti. Öyle haci hocada degildi. Hatta inanmayip dalga bile geçmistim

:( simdi çok pismanim tabi.