Jump to content
Qυєєη~

Kilo Almak İstiyorum Çok Zayıfım

Önerilen İletiler

arkadaşlar genelde kilo verme üzerine konuşulur ama kilo alamamakta en az verememek kadar üzücü ve yorucu bişey bunu yaşayan bilir!benim gibi normal yemek yiyip kilo alamayan arkadaşlara tavsiyeleri olanlar varsa paylaşsınlar lütfen:(

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
seluş

ay ben doğrumu okudum? bizler kilo vermek için bu kadar yoruluyoken yok valla sen bizimle dalga geçiyosun üsgün.bence elindeki değerin kıymetini bil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sevgılı usgun kardesım

kılo almak ıstıyosan cok yemelısın ogunlerını takıp edıp 3 saatte 1 guzel bır yemek yıyın yemek yedıkce mıden genısler zaten mıktar olarak daha fazla yersın.

bazen bellı bır yastan sonra kılo alınabılıyo

sen bunu bır yap bakalım 3 saatte bır zıyafet cek kendıne

hadı afıyet bal seker olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
:wallbash::wallbash::wallbash:kilo almak istenirmi herkes vermek istiyor çok ye her şeyi yre,düşünmeden ye,kilokolay alınır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saglikli kilo almak icin bir diyetisyene gitmen gerekiyor. aslinda cok yiyip kilo almayan insanlarin problemi kilo alanlardan daha cok cunku damarlarin icersine yag birikebiliyor. akapunkturu dene. Oyle kebap yiyerek daha cok kendine zarar verirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kesinlikle tahin ekmek diyorum sana... tek besin kaynağın olmalı... alıcaksın tahinle ekmeği geçeceksin TV başına koycaksın yanına... doyana kadar ye... sabah öğle akşam... 1 haftada kesin istediğin kiloya gelirsin :D

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yalniz soyle bir sorum var. siz zamaninda kas kaybina ugradiginiz icin mi zayifsiniz? yani anorexia gibi bir probleminiz mi var? yoksa sadece herseyi yiyip kilo almiyor musunuz?

aslinda spor yaparsaniz, vucudunuz kas kazanir ve istahiniz mutlaka acilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet canım haklısın kilo alamamakta vermek kadar zor ama insan bir yaştan sonra kilo alıyor üzülme derim ben de zayıftım ortaokulda almaya başladım lise sonra verdim okul bittiğinde felaket zayıftım:)20 yaşından sonra kiilo almaya başladım şimdide vermeye çalışıyorum ama veremiyorum:)balya hapı içebilirsin ama şimdi içme yaz çünkü dokunur kışın içmelisin o hapı yaatken yemek yeee makarna falan ama makarnayı ekmekle yersen daha iyi tatlı yiyebilirisn aklıma geldikçe yazarım ben sana canım:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
red angel
arkadaşlar genelde kilo verme üzerine konuşulur ama kilo alamamakta en az verememek kadar üzücü ve yorucu bişey bunu yaşayan bilir!benim gibi normal yemek yiyip kilo alamayan arkadaşlara tavsiyeleri olanlar varsa paylaşsınlar lütfen:(

:)bende çoooook uzun zaman uğraştım kilo alabilmek için.piyasada nekadar ek besin mamaları varsa hepsini kullandım vitaminler dahil ama faydasını göremedim :wacko:

sonra eşimle Aktara gittik orda derdimi anlattım ve bana CİVAN PERÇEMİ verdiler (hazır kavanozda)tadı pek hoş değil yani ben sevmedim ama yedim tabiki veeeeeee şimdide kilo vermeye daha doğrusu kilomu korumaya çalışıyorum. satıcı uyarmıştı şişersin diye ama Allah ondan binlerce kez razı olsun istediğim kilodayım şuan:thumbsup:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cosmos
:)bende çoooook uzun zaman uğraştım kilo alabilmek için.piyasada nekadar ek besin mamaları varsa hepsini kullandım vitaminler dahil ama faydasını göremedim :wacko:

sonra eşimle Aktara gittik orda derdimi anlattım ve bana CİVAN PERÇEMİ verdiler (hazır kavanozda)tadı pek hoş değil yani ben sevmedim ama yedim tabiki veeeeeee şimdide kilo vermeye daha doğrusu kilomu korumaya çalışıyorum. satıcı uyarmıştı şişersin diye ama Allah ondan binlerce kez razı olsun istediğim kilodayım şuan:thumbsup:

ya bendede aynı sorun var pantolonlar falan hiç yakışmıyo üstüme bacaklarım çöp gibi bende kilo almak istiyorum :( red angel bu civan perçemi nasıl kullanıllıyor ve ne kadar sürede etkisini gösterdi sende bende almak istiyorum ne güzel sen istediğin kiloya ulaşmışsın darısı ben ve benim gibi olanların başına :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap