Jump to content
Qυєєη~

Kilo Almak İstiyorum Çok Zayıfım

Önerilen İletiler

Tuglasalatasi
çok zayıfım!!:(

oturda şükret :P

Kilo almak istiyosan ALLAH'ın verdiği nimetlerden bolca faydalan. Ayrıca düzensiz yaşamı şiddetle tavsiye ederim kilo almak için.:thumbsup: kendimden biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mavisiyah

bayılıyorum bu diaraddict in bilimselliine...evet bencede kilo alamakta bir sıkınrı hemde çok büyük ben şua birz vermeye çalışsamda arkadşı anlıyorum bir ara bende olmuştuu veriyorum sürekli alamaıyorumm..ya çok zalyıfık iyi bir şey değil gerçketen olman gereken kiloda olunca çok güzel oluyorsun eksik ya da fazla değill..arı sütleri var onları dene gerçi ablam denemişti çok zayıf olduğu için oda çarpmıştı:)bence bir doktora git altında bir şey varmı bazen tiroid hastaları ne kadar yesede kilo alamz o yönden araştırr..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
:)bende çoooook uzun zaman uğraştım kilo alabilmek için.piyasada nekadar ek besin mamaları varsa hepsini kullandım vitaminler dahil ama faydasını göremedim :wacko:

sonra eşimle Aktara gittik orda derdimi anlattım ve bana CİVAN PERÇEMİ verdiler (hazır kavanozda)tadı pek hoş değil yani ben sevmedim ama yedim tabiki veeeeeee şimdide kilo vermeye daha doğrusu kilomu korumaya çalışıyorum. satıcı uyarmıştı şişersin diye ama Allah ondan binlerce kez razı olsun istediğim kilodayım şuan:thumbsup:

çok teşekkür ederim civan perçemini alıp denicem mutlaka.benim yılar önce kilom çok iyiydi ancak 4-5 sene önce yaşadığım sıkıntılardan sonra çok kilo verdim ve birdaha da alamadım.eskiden yemek benim için zevkti şimdi ise kilo alma aracı!mecburen yiyorum bazı şeyleri bu da yaramıyor tabi.bişeye üzülüp stres yaparsam direk iştahım kesiliyo en sevdiğim şey de olsa yiyemiyorum:(biraz psikolojik biraz bünye yapısı sanırım ama çare bulamazsam bu gidişle çocuk reyonundan giyinicem:(

--------------------

çözüm bende aynı sorunu bende yasıorum suan kullandıgım ürünlerle ideal kilomu yakaladım...ürün kilo aldırmakla kalmıo kiloda verdirio...yani hedef şu sağlıklı beslenme ile ideal kiloya kavusmak sısmanlar zayıflıo zayıflar kılo alıo...bana dönün olurmu??? pişman olmayacaksınız bana dua edeceksiniz ii geceler...

çözüm bende derken?bana dönün demişsin arkadaşım bildiğin bişey varsa paylaşırsan memnun olurum.

--------------------

daha ne istiyorsun diyen arkadaşlara sesleniyorum;inanın bunu yaşamadan anlamak zor.kilo vermek isteyenlere hep şaşırırdım eskiden nasıl veremiyolar diye.az yesinler verirler diye düşünüyordum ama iş öyle değil..sanıldığı kadar kolay değil.birşeye şartlanınca olmuyor sanırım kilo almaya çalıştıkça alamamak nasılsa vermeye çalıştıkça verememekte öyle bişey.troid falan hepsine baktırdım sorun yok geriye psikolojik kısmı kalıyor.bunu nasıl deiştiririm bilemiyorum.eski halimi çok özlüyorum:(zayıflık da şişmanlık gibi özenilecek bir durum değil arkadaşlar orantılı olması gerekiyor.yoksa ikisi de ne giyerse giysin yakışmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
per!

canım abur cubur ye - 1 haftada şişersin:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende cok zayiftim , ama aralikli her iki veya birbucuk saate bieyler yemege calistim migdem yavas yavas genislesin diye , istah suruplari da ise yaramamisti . ama sonucta istedigim kiloma vardim migde iyice dolana kadar yenilmez zaten az az olur insallah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bende cok zayiftim , ama aralikli her iki veya birbucuk saate bieyler yemege calistim migdem yavas yavas genislesin diye , istah suruplari da ise yaramamisti . ama sonucta istedigim kiloma vardim migde iyice dolana kadar yenilmez zaten az az olur insallah

yemeye çalışıyorum ama bişeye üzüldüğüm an iştah falan kalmıyor almıyo mide..inşallah başarabilirm almasa da yiyebilmeyi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yemeye çalışıyorum ama bişeye üzüldüğüm an iştah falan kalmıyor almıyo mide..inşallah başarabilirm almasa da yiyebilmeyi..

bende öyleydim üzüldügüm zaman veya kafama bisey takildigin´da yemek yiyemiyordum , 1 ekmek yerine onun yarisini yemeye basladim yada yarisinin yarisin öyle öyle cogalttim dedigim gibi , sabahlari kalkinca meyve suyu iciniz cay yerine -örnegin ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap