Jump to content
aytasi

Zengliği Ve Bereketi Çekmek İçin Olumlamalar

Recommended Posts

Hepimiz, yaşamımızı daha iyi standartlara taşımak için çalışırız. Peki, çalışmak dışında da, istediğimiz zenginliğe ulaşmamızı sağlayacak farklı yöntemleri biliyor muyuz?

 

öncelikle; zihinsel olumlamalar üzerinde durmak istiyorum. Herkes; zengin olmayı ister fakat buna karşın zihni, bunun gerçekleşemeyeceği üzerine sayısız olumsuzlamalarla doludur. Maaşınız azdır, geçim sıkıntısı içindesinizdir, ekonomik koşullar zordur, iyi bir iş bulmak zordur, yakın çevrenizde zengin kimse yoktur, şans oyunlarında da şanslı değilsinizdir vs... Bunların farkında olmamız, enerjimizi bu negatifliklerin üzerine yoğunlaştırmamızı gerektirmez.

 

Zihninize; inanmasanız bile, aşağıda belirteceğim önermeleri yükleyin.

Yüksek benliğimiz; vereceğimiz tüm mesajları birer gerçeklik olarak alır ve gerçekleştirirken bizim sınırlı zihnimizin farkında olamayacağı kadar yaratıcı yöntemlerle çalışır.

 

İkinci kural, herşeyin Şimdi'de olduğunu imgelemek ve yer yer sözlü ifadelerle bunu güçlendirmektir.

Üçüncüsü; bu yöntemin daha etkin olmasını istiyorsanız, bu olumlamaları uyumadan hemen önce tekrarlamaktır. Böylece; bu olumlamalar, uyuduğunuz süre boyunca negatif kesintilere uğramaksızın, bilinçaltınıza işleyecektir.

''Sevgili Yüksek Benliğim; seni, yaşamıma, bereket ve bolluğu çekmen için programlıyorum. Şüphesiz ki, sen bunun için gereken yaratıcılığa ve sınırsız güce sahipsin. Para enerjisini; yaşamıma, kolaylıkla ve çabasızca çekiyorum. Yaşamımda herşey, bana ve diğerlerine yetecek kadar bol ve bereketli. Yeryüzü; zenginliklerle doludur ve kaynaklar, herkes için yeterlidir. öyle zenginim ki, bunu diğer herkesle de paylaşabiliyorum. Paylaştıkça, zenginleşiyorum. Tüm enerjimi, bolluğa ve mutluluğa yoğunlaştırıyorum. Her varlık; kaynaklardan yeterince faydalanabilsin, bunun mutluluğu yaşamımızın tüm alanlarına yansısın.''

 

Bu olumlamaların dışında; yapmamız gereken şeylerden biri de, kullanmadığımız eşyaları bir başkasına vererek, oluşan enerji blokajlarını kaldırmaktır, böylece yenilerinin yaşamınıza girmesine olanak sağlamış olursunuz, evrende boşluk yoktur, oluşturduğunuz her boşluk, en kısa zamanda doldurulur.

Bir diğeri, paylaşmaktır. Paylaşarak, zenginleşirsiniz. Evinizde ve çalışma ortamınızda; dağınıklığa izin vermeyin, herşey mümkün olduğunca belirli bir düzen içinde olsun, böylece enerjinizi, gereksiz şeylere harcamamış olursunuz.

 

Enerjinizi, ödenmemiş borçlara odaklamayın, aklınıza geldikçe onlara ışık gönderin ve yüksek benliğinizden, bunlara çabasızca ve en kısa zamanda çözüm bulmasını isteyin.

Zihninizi, paranın nereden geleceğini düşünerek, koşullamayın. Bu sınırlamaları getirdiğinizde, para enerjisini çekemezsiniz. Yüksek benliğiniz, sizin için gerekli yolları bulur ve gerçekleştirir, buna mutlak olarak inanın.

 

Yaşamınızın, bolluk ve bereketle dolu olmasını diliyorum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aytaşi karde4şim ellerine yüregine saghlık saglık şu yaşam zorluklarında böyle bir konuya degindigin için teşekkürler.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rca ederim.Hepmizin ihtiyacı var.Bazılarımız oturup uzun dua tertipleri için zaman bulamıyor.Bende dua edemediğim zamanlarda poztif olumlama yapmıyorum.

Hepsini ruh halime göre yapmaya çalışırım.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Mustehil

Çok güzel ifade etmişsin.Gerçekten teşekkürler.Dediğin gibi olumsuzlukları düşündükçe üzerimize pozitif elektiriği çekerek beynimizin onu çözmesini bekliyoruz.Sürekli olumlu düşünmek gerekir.Tabi bunlara ek olarak çalışma ve para kazanma yollarınıda araştırmak gerek olumsuzluklara karşı güçlü olmak lazım hayat şartları gerçekten çok zor.Yazdıkların için çok teşekkürler.Birbirimize bu zor günlerde moral vermemiz ma'nen destek olmamız gerek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest larant

emeğine sağlık ablam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rica ederim herşey o kadar negatif ki, pozitif olumlamalarla kendimizi motive etmeye çok ihtiyacımız var.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest ^LaLee^

bna bi duayı andırdı.. :) herşeye gzl olacağına inanılarak yapılan bi duayı.. :):)

 

pylşm için tşkklr ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...