Jump to content

Recommended Posts

hacersş, 20 dakika önce yazdı:

Yalnız bir fark var emniyet Cangirl75 aramamış. 

Cangirl75 yana yakala emniyeti aramış bulamamış.

Demek ki cezalık bir işi yok. 

, ceza alacak` derken , simdi hatirladim, maliye ye vergilerim hesaptan cekilecek, meblag yeterli mi diye düsünürken tek kismi cekildi digeri de cekilecek yani borcum acik kalmayacak. Bilincaltima yerlesmis onu görmüsüm.  Birgün dahi gecikeyim birkac gün sonra islem parasi ile birlikte cezali geliyor .  Yani bulamamam cezali gelmeyecek tespitleriniz dogru , tskler. 

• Like 1

Cangirl75, 9 dakika önce yazdı:

, ceza alacak` derken , simdi hatirladim, maliye ye vergilerim hesaptan cekilecek, meblag yeterli mi diye düsünürken tek kismi cekildi digeri de cekilecek yani borcum acik kalmayacak. Bilincaltima yerlesmis onu görmüsüm.  Birgün dahi gecikeyim birkac gün sonra islem parasi ile birlikte cezali geliyor .  Yani bulamamam cezali gelmeyecek tespitleriniz dogru , tskler. 

Kendimi öveyim o zaman.

Anam burda tecrübe yazıyor. 

Allah neşemizi bol eylesin :)

• Like 1

hacersş, 10 dakika önce yazdı:

Kendimi öveyim o zaman.

hah öyleyse bir rüya tabiri rica etsem :) Önceleri hic görmedigim icin tabirini yapamiyorum netten kitaptan bakiyorum ama hem iyi hem kötü yorumlar oluyor kafam karisiyor neyse geceyim,  biri bembeyaz tül perde pencereye takiyormus takarken pas lekeleri görüyorum. Nedir acaba ?

Peki buraya devam edeyim bir siyah aractayim bir kiz ile hic tanimadigim biri , hava karanlik mis karsidan iki siyah arac daha geliyor yer yagmur suyu ile boyutu tekerlege kadar dayaniyor icimden geciriyorum ,bu yagmurda da arabayla gidilir mi` uyaniyorum. 

(Bu gördügüm kiz da diger rüyalarimda da girdi hep ayni surette hic görmedigim / tanimadigim biri)

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Senin çok  sevdiğin birisi seni sevmiyor, arkadaşın veya sana yakın birisi.

Gelinlik giyeceğin zaman işin bozulmuş. Nedenini hala bilmiyorsun öğrenme zamanı gelmiş. 

Tül perdeği takan kişi kim onu bir incele bence. Kendince sana iyilik yapıyor lakin en büyük kötülüğü sana yapıyor farkında değil. Yani bilinçsizce seni üzüyor bu kişi kendi bile farkında değil. 

Siyah renk tez haberdir. Zamanı gelmiş birşeyler öğreneceksin. Birde hep iş işten geçtikten sonra aklına birşeyler geliyor üzülüyorsun. Keşke önceden bilseydim diye. Birşeyleri kıl payı kaçırıyorsun.

Artık hiç birşeyi kaçırmayacak zamanında yaşayacaksın.

Herkese herşeyi anlatma. Bazı şeylerin muhakemesini kendi kafanda yap. 

Yağmur berekettir. Karanlık aydınlığa çıkacağına işarettir. 

Yersiz şüphelerin var, kızda buna işaret. 

Boşu boşuna kendini üzüyorsun

Rüyalarınla ilgili bir konu aç, konu sahibi rahatsız olabilir. 

• Like 1

Hacer abla konu sahibi konuyu acalı uzun zaman olmuş. Rahatsız olacağını sanmıyorum. 

O zaman bana da tabir yapabilir misin? 

Ben geçen gece 3 tane rüya gördüm.

1. Bir varlık siyah kapşonlu beni korkuttu. Gözleri zeytin gibi tuhaf bir sureti vardı. 

2. Gece karanlıkta sokakta eşimle birlikteydik. Afedersiniz benim tuvaletim vardı. Sokaklar bomboştu. Eşim beni beklemeyip yoldan yukarı gitti. Ben de beni bekle diye seslendim. Tam o sırada yolun karşısından bana doğru iri bir adam gelmeye başladı. Birden karşımda durdu. Ben de öleceğim sahip çok korktum. Sonra eşimle bir anda arabada buldum kendimizi. Adamlardan kaçıyorduk. O iri adamdan. Sonra gündüz olmuş babaannemgilin evin önünde benzinimiz bitti. Adamlar bizi yakaladı. Kötü niyetli değildik bir müjde verecektik dediler. Biz de rahatladık.

3. Ruyamda; benim köyünde benim için bir balo parti veriliyormuş. Üzerimde upuzun SARI bir elbise var. Yüksekçe pist gibi bir alan var ve çok kalabalık. Prenses gibi ortalıkta geziyormuşum. Herkese; gece bir adamın karşıma dikildiğini anlatıyorum. Ama iyi niyetlilermiş falan diyorum. Sonra kalabalıkta sıkışıyorum. Rahmetli kayın validem elini uzatıp "balbadem sen miydin" diyor ve elimden tutup beni çıkarıyor. Kalabalık bir anda açılıyor ben geçiyorum. Insanlarla selamlaşıyorum. Sonra insanlar yemek yemiş hoşaf içmişler. Genç kızlar kapları toplayıp pınarda yıkayacaklarmış. Bir kız ben merdivenlerdeyken elindeki hoşafı yere döküyor ben geçerken eteğime sıçrıyor. Ben sinirleniyorum. Kıza bağırıyorum. Kız gidiyor. Ben de akan suya elimi sokup eteğimi sıvazlayarak kirlenen yeri temizlemeye çalışıyorum. 3 defa bu işlemi yapıyorum. Bunu yaparken bir de farkediyorum ki emeğimin altında Mavi kot pantolonum var. Allah Allah elbisenin altına kot giymişim diyorum. Sonra da iyi yapmışım diyorum. Rüyam bitiyor. 

hacersş, 16.02.2020 - 12:57 yazdı:

Kendimi öveyim o zaman.

Tabirini yaparsan çok sevinirim.

• Like 1

Kötü bir rüya gördüğünde veya için ürperirse lavaboda iyi rüya görürsen sağına, kötü rüya görürsen soluna 3 kere tükür (tu tu tu) . Suyu aç rüyanı anlat Estağfirullah el azim etübi ileyke Allah ım peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine hayırlı haberler ver de ve 3 kere de selamun kavlen min rabbin rahiymin de fatiha oku yüzüne sür. Bu arada rüyanı anlatınca suyu kapat. İsraf olmasın :)

Gelelim rüyalara 

İçin pek açık değil rüyaların karamsar olduğunu gösteriyor. Dua ederken korkarak ediyorsun bu da rüyalarında sana sıkıntı oluyor. 

Bazen çok mutlu oluyorsun için içine sığmıyor, bazende modun düşüyor neden diye soruyor cevap arıyorsun. Cevap içine doğsa bile kabullenmiyorsun.

Gün içinde estağfurullah el azim çek, sayısız inşirah oku 3-5-7 fark etmez. 

Ya hayyum ya kayyum birahmetike esteğıysu ve ayetel kürsi okuyarak uyu

Bunları neden yazıyorum rüya senin içindeki fırtınalardan kaynaklanan bilinçaltı, bunları okursan ferahlık veren rüyalar görürsün. 

Hareketli bir dönemden geçiyorsun, hastalık haberi var elbise giymek eski ve yeni ise tabir değişiyor iyi yönden bakarsak ilim yönünde gelişme var. 

3. rüya ise çok güzel ölmüşleriniz hayır beklemiş. Mevlüt veya sünnet gibi bir şey yapacaksınız. Kurban adamışsınız onuda yerine getireceksiniz inş. Yada bir hayır işi yapmışsınız memnun olmuşlar. Yazsam mı bilemedim ama hastanız varmı bir ziyaret edin sizi bekliyor. 

Allaha emanet. 

Edited by hacersş

hacersş, 3 saat önce yazdı:

Kötü bir rüya gördüğünde veya için ürperirse lavaboda iyi rüya görürsen sağına, kötü rüya görürsen soluna 3 kere tükür (tu tu tu) . Suyu aç rüyanı anlat Estağfirullah el azim etübi ileyke Allah ım peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine hayırlı haberler ver de ve 3 kere de selamun kavlen min rabbin rahiymin de fatiha oku yüzüne sür. Bu arada rüyanı anlatınca suyu kapat. İsraf olmasın :)

Gelelim rüyalara 

İçin pek açık değil rüyaların karamsar olduğunu gösteriyor. Dua ederken korkarak ediyorsun bu da rüyalarında sana sıkıntı oluyor. 

Bazen çok mutlu oluyorsun için içine sığmıyor, bazende modun düşüyor neden diye soruyor cevap arıyorsun. Cevap içine doğsa bile kabullenmiyorsun.

Gün içinde estağfurullah el azim çek, sayısız inşirah oku 3-5-7 fark etmez. 

Ya hayyum ya kayyum birahmetike esteğıysu ve ayetel kürsi okuyarak uyu

Bunları neden yazıyorum rüya senin içindeki fırtınalardan kaynaklanan bilinçaltı, bunları okursan ferahlık veren rüyalar görürsün. 

Hareketli bir dönemden geçiyorsun, hastalık haberi var elbise giymek eski ve yeni ise tabir değişiyor iyi yönden bakarsak ilim yönünde gelişme var. 

3. rüya ise çok güzel ölmüşleriniz hayır beklemiş. Mevlüt veya sünnet gibi bir şey yapacaksınız. Kurban adamışsınız onuda yerine getireceksiniz inş. Yada bir hayır işi yapmışsınız memnun olmuşlar. Yazsam mı bilemedim ama hastanız varmı bir ziyaret edin sizi bekliyor. 

Allaha emanet. 

Teşekkür ederim. Sarı elbise hastalık ya da ölüm biliyorum. Hastamız yok. Ben bu 3 rüyadaki kötü unsurlardan değil de sarı elbiseden korktum. Tabirini bildiğim için. Ama rüyadaki mavi pantolon bu durumu değiştiriyor. Sanırım. Bu rüyaları gördüğümde 3 defa ayet-el kürsü okuyup yatmıştım. Ona rağmen korkutucu unsur gördüm. Ama abla inan ki onlardan korkmadım. Sarı elbise kafama çok takıldı sabahına dudağımda uçuk çıktı. Gerçekten çok zor bir dönemden geçiyorum. Depresyona girerdim eskiden. Ama artık bağışıklık oldu depresyonu da aşıyorum. Kendi kendime. Depresyona girmiyorum ama çözemediğim derin bir problemim var. Çözümü bende değil. Ve çaresi yok gibi. Söküp atamıyorum da. Öyle bocaladım ki bir ara dünya malı isteyenin olsun ben öleyim de kurtulayım diye çok dua ettim. Ama ölünmüyor da. Herkes hayatımı güllük gulistanlik sanıyor. Anlatınca deli diyorlar. Sanki öyle diyorlar. Bilmiyorum. 15 sene sustum artık ağzımdan dökülüyor acılar. Elimde değil. 

Geçmişe dönemedim. Geleceği ise değiştiremedim. 35 yaş bunalımı belki de. 

Muhakkak geçmişinde aldığın derin yaralar vardır 

Düşün bulursun. 

Kendimden örnek vereyim. 

Rahmetli annem bana eldiven örmüştü beş parmaklı zor örülen. Torba gibi dört parmak giren cinsinden değil. 

Teyzem gelmişti bize benim eldivenleri görünce dediki oğluma verirmisin bende çocuğum birde malım kıymetli canımı al o derece, hepde dalga geçerler cömertliğim mi tuttu yoksa hani şaka yaparlar ya alıp tekrar geri verirler öyle birşey sandım tamam al dedim. Kadın aldı gitti ay ben ağla ağla hastalandım. Annem işten geldi soruyor ne oldu kimse birşey demiyor ben sayıklıyormuşum o derece yani, annem çok kızdı ağlama yavrum ben sana örerim yine diye, akşamdan sabaha annem eldiven ördü bana. 

Neyse biz Ankaraya gittik teyzem çamaşır yıkıyormuş eldivenlerimi gördüm anneme gösterdim hemen yerden aldı bana verdi koynuma sakladım almasın diye. O gün bugün ne teyzemi severdim nede çocuklarını. 

Teyzem çok özür diledi birsürü hediye aldı, çok kızgındım uzun süre küs kalmıştım 7_8 yaşlarındaydım.oğluda 4 yaşında falandı.

Böyle üzüntülerin varsa bul arın. Affet  rahatlıyorsun. 

Esasında çok komik bir olay. Bende demekki derin yara açmış. 50 sene geçmiş dün gibi aklımda :D

• Like 1

Bende geçen hafta yılan görmüştüm rüyamda şimdi nur topu gibi bir Cumhurbaşkanına hakaret davam var :) Cuma günü sms geldi :)

• Like 1

@BalveBadem seni düşündüm, şöyle söyleyeyim sende sevgi eksikliği var çocukken çok sevdiğin birisini mi kaybetdin. Eksik kalmış tamamlanmamış bir olayın var onu bul ve çöz. 

• Haha 1