Jump to content

Recommended Posts

uykuya dalmadan yılan görüyorum birden gözlerimi acıyoyorum uyuyamıyorum pskolojıkmen oldugunu düşündüm emin olamadım sizce bu ne olabilir?

evet devamlı siyah yılan görüyorum bazen küçük bazen büyük görüyorum ama rengi hep siyah bir kac kere dilini cıkardıgını gördüm uykuya dalmadan gözlerimi kapattıgım anda görüyorum direk sıcrıyorum gözlerimi acarak ve cok korkuyorum.

cevap vermıceksiniz sanırım

• Like 1

Doktora git. Psikoloğa git önce, onlar seni yönlendirir eğer psikiyatriste gitmen gerekirse.

Böyle yılan görmeler falan birtakım psikolojik rahatsızlıklarda mevcuttur.

psikolojikte olabilr ancak musallat olma ihtimalide yüksek... psikolojik vakaların bir çoğunda yaşanan korkuların rüyaya yansıması vardır.. daha önce bi yılandan korktuysanız psikolojiktir... yataga girmeden önce abdest alıp koruma duaları okuyup uykunuzda rahatsız edilmemeniz hususunda niyetleniniz.. bi değişiklik olup olmadığını burdan tekrar yazabilirisiniz...

• Like 1

Bende iki gece önce lavaboya kalktım hamam böceği göreceğime o kadar inandımki birden bire gözümün önünde bir hamam böceği belirdi ama benimki hayal değil gerçekti.

Psikoloji ve Nöroloji uzmanlarına başvurun belki sorun bu dalları ilgilendiriyor olabilir ama sanmıyorum yatarken 7 Ayetel Kürsi,Felak ve Nas surelerini okuyun..

Korkmayın iradeniz güçlü olsun..

Rüyada yılan görmenin psikoloji dışında açıklamaları da vardır mesela nefsin mertebeleri gibi bunları da araştırın bence...

Guest markos
black_dream, 23.03.2013 - 16:24 yazdı:

uykuya dalmadan yılan görüyorum birden gözlerimi acıyoyorum uyuyamıyorum pskolojıkmen oldugunu düşündüm emin olamadım sizce bu ne olabilir?

yılan kedi köpek bunlar artık genel kabul görmüş musallatma belirtileridir sebebini teşhis etmek  gerekir

rüya tabiri istiyorum ,

rüyamda sokak sokak dolasiyorum emniyete gitmek istiyorum bulamiyorum sokaklar cok güzelmis tarihi eser, insanlari görüyorum ama bir türlü sormuyorum kendim ariyorum ama bulamiyorum , nedir acaba ??