Jump to content
Sign in to follow this  
indigo

Dünyayı İşte Bu Adam Yönetiyor

Recommended Posts

Dünyayı İşte Bu Adam Yönetiyor

 

 

 

Soldaki Kişi ( Rockefeller )

 

"GİZLİ DüNYA DEVLETİ" KİTABIYLA ADI DUYULMUŞTU

 

Hep, Türkiye"deki "komplo teorisyenleri"nden adını duyduğumuz Rockefeller ismi Türkiye"de ilk olarak "Gizli Dünya Devleti" kitabıyla tanındı. Amerikalı olmasına rağmen, Amerika"da bile Amerikan siyasi ve finans elitleri dışında da pek az kimse tanıyor Rockefeller"i. Dünyayı yönettiği iddia edilen Rockefeller aynı zamanda gizemli Bilderberg konferanslarının da girişimcisi ve asil üyesi.

 

BİLDERBERG TOPLANTISINDA AçIKLAMIŞTI

 

Dünya finans sistemi, kapitalist sistemi, Siyonist sistem ya da sömürü sistemi, adına ne derseniz deyin, O"nun iki dudağı arasındaki sözlerle şekillendiği söylenir. Petrol savaşları, su savaşları, renkli renksiz tüm devrimler, terör, uyuşturucu trafiği ve dünyada olup biten ne kadar olay varsa, hiçbir zaman resmiyette atfedilmese de, Rockefeller"in 17 yıl önce Almanya"daki Bilderberg toplantısında açıkladığı ancak 57 yıldır devam eden planı çerçevesinde yürümektedir. Bu sözler Amerikan yönetiminin çeşitli kademelerinde bulunmuş ve Rockefeller sisteminin nasıl bir yıkım getirdiği üzerine kitaplar yazan Richard C. Cook"a ait.

 

"BASIN SIRLARIMIZI DEŞİFRE ETMEDİĞİ İçİN KENDİLERİNE MİNNETARIZ"

 

Cook"un "Dünyadaki Olayları Uluslar arası Bir Finans Komplosu mu Yönlendiriyor" başlıklı makalesi, Amerikan finans krizinin ve Rockefeller"in "dünyayı savaştan arındırmak ve refah getirmek üzere açıkladığı planı"nın nasıl bir bağlantı oluşturduğu konusunda önemli bir analiz sunuyor. Rockefeller"in 17 yıl önce söylediği "Basının sırlarımızı deşifre etmemek için verdiği sözden dolayı kendilerine minnetarız" sözü ise Cook"un makalesinde en dikkat çekici paragraflardan birini oluşturuyor.

 

"REFAH VE BARIŞ"TAN SöZ EDENLER BİRER SUçLU

 

Cook"un Amerika"da cereyan eden ekonomik sarsıntının sebebi olduğunu belirttiği ve dünyayı "entelektüel seçkinler ve bankerler"in yönetmesi gerektiğini söyleyen Rockefeller ile ilgili çarpıcı makalesi, "dünyaya barış ve refah" getirme iddiasındaki seçkinlerin aslında birer suçlu olduğu savıyla bitiyor.

13224.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...