Jump to content
nova

Uyurken İngilizce Öğrenme Seti Alan Varmı?

Recommended Posts

asil soru böyle bir set varmi zira ben ilk defa duyuyorum eger biliyorsan biraz bilgilendirirmisin

bende nette gördüm.sitedeki yorumların hepsi setin mükemmel olduğu yönünde,bu yüzden içime kurt düştü ekşi'ye baktım kafam karıştı.belki burdan birileri çıkar kullanan.

Sana tek söz internette abartılarak satılan bütün reklamlardan uzak dur.En çok satanlara girse bile.Zararı olmaz ama faydasıda olmaz.kurs şeklinde ise çevrende tavsiyede varsa ancak inan.Karşında müthiş bir mağdur var::D

Biri çıkıp ben öğrendim dese ben inanmam.Çünkü kendisini motive etmek için der bir kaç gün sonrada söver o satıcılara.

Sana tek söz internette abartılarak satılan bütün reklamlardan uzak dur.En çok satanlara girse bile.Zararı olmaz ama faydasıda olmaz.kurs şeklinde ise çevrende tavsiyede varsa ancak inan.Karşında müthiş bir mağdur var::D

Biri çıkıp ben öğrendim dese ben inanmam.Çünkü kendisini motive etmek için der bir kaç gün sonrada söver o satıcılara.

aldın ve memnun kalmadın yani:D

bu set işe yarasaydı çok ii olrdu yaaa,aşırı dikkat dağınıklı var bende karşımda konuşan insanları bile dinlemiom video izleyipte öğrenemem hayatta.ne güzel uyurken öğrenicüüdüm:(

aldın ve memnun kalmadın yani:D

mantığa ters uykuda rüyamızı zor hatırlıyoz:Dbi kere.

hipnozla tedavi gibi gelmişti bana ilk günler. evet piyasada bi ara modaydı reklamları. ben bi yerlerden bir kaç derslik mp3 dosyalarını indirip denemiştim sonra tanıdık birisi hiç tavsiye etmedi öyle 1 ayda uykuda binlerce kelime vaad etmelerinde bir yanlışlık var demişti zaten sonra yine nette unutkanlık, gerginlik yapıyormuş bellk ile doldurulmuş yazıcı kartuşu gibi sızma yapar diye mizaha bile almışlardı.

eğer aynı setten bahsediyor isek ben faydasını göremedim zararını da göremedim ama zaten dediğim gibi bir kaç derslik mp3 formatında bişeydi kulaklıkla takıp yaıyordum geceleri... orjinali nasıldır bilemiyorum

Böyle bir setide ilk defa duydum yani:)evde ögrenme setleriyle yabanci dil konusamazsiniz.sadece duydugun cümleden bikac kelimenin anlamini yakalarsiniz ama cümlenin tamamini birlestiremezsiniz.basindaki kelimeyi yakalayayim derken sonu ucar sonunu hatirlayayim derken basi zaten unutulmus olur.iki dil bilen biri olarak söylüyorum altyazili filmleri izleyin.eger tv nizde yabanci kanallar varsa mutlaka seyredin.en azindan kulak dolgunlugu olur.nettede bir sürü alistirma yapabilecegini ücretsiz siteler var.hatta dersleri bile var.ve birde konusmaniz lazim.olmazsa olmaz iletisim sart.

:) illa rus hatun olmasa da olur malum forum kız dolu :) ama bence de akıcı ingilizce konuşabilen bir arkadaş edinmek gerekir fırsat buldukça ingilizce filmler seyretmek de yararlı oluyor.