Jump to content

Recommended Posts

evet arkadaşlar malesef cin saldırılarına maruz kalıyorum, daha doğrusu onları bana saldırtan, artık nefsini bile aşmış, şeytanlaşmış demek bile hafif kalan insan görünümlü....lar nokta koyduğum yerde bir isim bile bulamadım onlara....şimdi bilgisi olmayan ve yaşamayan arkadaşlar tarafından çok basite indirgenip olurmu öyle şey, yok pisikologa gidin v.s gibi yazanlar olacaktır. onlarada saygı duyarım. çünkü bir zamanlar bende öyle düşünüyordum. ben bilenlerden yardım rica ediyorum.. ilk başta bir kişiydi, sonra 2 derken 3 en son 6 kişi bir oldular. bugün ölümden döndüm diyebilirim. nerdeyse beyin kanaması geçiriyordum. direk kafama, sonrasında dahada ileri gidip direk canıma kast ettiler. bir ara gözlerim çok şişdetli yanmaya başladı, beynimin içi kaynıyor gibiydi, burnumdan kan gelecek gibi oldu, aynı zamanda midem bulanmaya başladı. iyice güçsüz kalmıştımki dayanamadım. bir tanesini aradım. ( bütün o saldırıları yaptıranda o kişi malesef ele başı diyebilirim.) ağzıma gelenleri söyledikten sonra, tehditler savurdum. 10 dakikaya kalmadı adamlarını çektiler. benim hala sanki görünmeyen yaralar almışım gibi canım acıyor. o kişilerin hepside cinci, malesef sözde iyi görünüp insanları sömürüyorlar, öyleki şayet vatandaşın durumu iyi ise, haftaya gel ile başlayıp senelerce süründürüyorlar. hatta kendi adamlarından gönderip getirtiyorlar.

insanlar çaresiz dertlerine derman aramak için gidiyorlar bilmiyorlar ki daha da fazla tuzağa düşüyorlar.

bunları açıkmamamdaki sebep onların saldırılarından korunmak için ne yapmam lazım. ( onların derken cinlerden ziyade insanlardan korunmak için) sürekli okumalar yapıyorum. korumalar yapıyorum genede saldırıyorlar.kesin bir çözüm bilen bir arkadaş varmıdır. Allah rızası için yardım edecek. 6 kişiyle birden uğraşamıyorum. ifritlerle papazlarla çalışıyorlar.

Allah korkusu yok onların. benim tehditlerimden korkuyorlar. esas korkmaları gereken beni Yaratandan korkmuyorlar.

Geçmiş olsun.Bu olay sizden çıkmış.Cinciye değilde bir hocaya gitsen nurani olmalı.Kesinlikle vardır etrafınızda.Yol gösterecektir.

anladığım kadarıyla paran için saldırıyorlar,eline geçen paranın bir kısmını sadaka olarak dağıt umutlanmasınlar gidip onlara vereceksin die

Allahtan korkandan butun mahlukat korkar . abdulkadırı geylanı hz lerının sozu. bunu sorgulamaklazım belkı de . ruyamda da bana 3 hafrlılersalrırıyordu bır keresınde . o an dua ettım Allahım senden korkandan butun mahlukatın korkarmıs sen koru benı rabbım dedım. o an bır anda hersey kayboldu . sız de bunu dusunun. dua edın. seytanlar cınler maddı zararveremez sadece vesvese verebılırler yıne abdulkadır geylanı hzlerının sozu.

insanlar çaresiz dertlerine derman aramak için gidiyorlar bilmiyorlar ki daha da fazla tuzağa düşüyorlar.

öncelikle geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun.şu cümleniz üzerine yazmak istedim.geçen akşam Nihat Hocanın programında dinlemiştim.üzerinde büyü,nazar,cin,ifrit var diye hocalara,muskacılara gidenler başlarına bela alıyorlar.hastalıklarını hastalıkla tedavi ediyorlar.bu hastalıgın içinde hastalık aramaktır.sorarsanız ne yapacaksınzı diye kendi kendinize bol bol felak,nas,ayetel kürsi okuyup Allaha dua edeceksiniz.cinciden hocadan medet ummak haramdır aynen büyü,muska yaptırmak gibi."demişti.

o yüzden bence güvenmediğiniz insanlardan yardım ummayın.Allah inşallah bir çıkış yolu gösterecektir.çok üzücü.

zaten hocayım diye geçiniyorlar onlar arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. yani evet cin saldırıyor ama insanlar özellikle gönderiyor o insanlara ne yapabilirim benim sorunum insanlarla, daha doğrusu sanırım onların benle sorunları.... param için değil ben ilk başlarda para vermiştim sonra anlattım durumumum bozuk olduğunu, korkularından saldırıyorlar. lakin neden korktuklarını şimdi burada tam açıklayamam.şu kadarını söyleyebilirim onların yaptıklarına karşılık onlara zarar vereceğimi düşünüyorlar. zaten gereksiz bir korku onlarınki

zaten hocayım diye geçiniyorlar onlar arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. yani evet cin saldırıyor ama insanlar özellikle gönderiyor o insanlara ne yapabilirim benim sorunum insanlarla, daha doğrusu sanırım onların benle sorunları.... param için değil ben ilk başlarda para vermiştim sonra anlattım durumumum bozuk olduğunu, korkularından saldırıyorlar. lakin neden korktuklarını şimdi burada tam açıklayamam.şu kadarını söyleyebilirim onların yaptıklarına karşılık onlara zarar vereceğimi düşünüyorlar. zaten gereksiz bir korku onlarınki

ne yaptılar sana ve sen ne yapabılırsın kı onlara? anlat bıze

Allahtan korkandan butun mahlukat korkar . abdulkadırı geylanı hz lerının sozu. bunu sorgulamaklazım belkı de . ruyamda da bana 3 hafrlılersalrırıyordu bır keresınde . o an dua ettım Allahım senden korkandan butun mahlukatın korkarmıs sen koru benı rabbım dedım. o an bır anda hersey kayboldu . sız de bunu dusunun. dua edın. seytanlar cınler maddı zararveremez sadece vesvese verebılırler yıne abdulkadır geylanı hzlerının sozu.

:)) peki güzel kardeşim bu yazınız üzerine bir açıklama getireyim benim yanımdada cin var lakin ben onlardan korkmuyorum. onlarında ne bana bir zararları var nede bir başkasına. daha öncede yazdığım gibi bana insanlar özellikle saldırtıyor. şunuda tavsiye ederim nacizaye bence bir insanın Allah tan korkup korkmadığını ancak Yüce Allah bilir. belkide o insan çok başka bir boyutta ilerliyordur da o saldırıyı yartıranlarında korkusu o yüzdendir. dimi güzel kardeşim. ;)

Hocayım diyorlar ve sen onlara hangi maksatla gittin bir sürü sorusu sorulur bu olayın.Hoca dediysem anlamadın sanırım seyda olmalı.Cinlerle işi olmayacak kalp gözü açık ve senin hangi duayla yada ne yaparak düzeleceğine dair yol gösterecek.Çok zor olmamalı.

ne yaptılar sana ve sen ne yapabılırsın kı onlara? anlat bıze

kardeşim yanlış anlattım galiba benim sorunum cinlerle değil onları bana saldırtan insanlarla, bana öyle bir Ayet lazım ki o insanlara karşı değilya bir başkasına zarar vermek ancak kendi dertleriyle uğraşsınlar.

Hocayım diyorlar ve sen onlara hangi maksatla gittin bir sürü sorusu sorulur bu olayın.Hoca dediysem anlamadın sanırım seyda olmalı.Cinlerle işi olmayacak kalp gözü açık ve senin hangi duayla yada ne yaparak düzeleceğine dair yol gösterecek.Çok zor olmamalı.

bende ilk başta tabiki diğer insanlar gibi hoca diye gitmiştim ve tek düşüncem büyülerden cinlerden kurtulmaktı, lakin artık benim kendi cinlerimle aramda sorun yok. sorun, o sorunlu kişiler.