Jump to content

Recommended Posts

bırak kardeşim sen sen ol iyisinden de kötüsünden de uzak dur

hırsızın eve girip ev sahibinin kovamaması misali, ben bırakıcamda çoktan onlar beni bir bıraksalar.

Direk canına bir kasıt varsa kardeşim, en güzeli silah taşımandır. Son anda belki nefsi müdafa yapar canını kurtarırsın. Tedbirini alıp taktiri Allaha bırakacan. Diğer bir öneride Kuranı Kerimde düşmanlara karşı okunacak dua lar var onları bir araştır içten sahih bir şekilde okursan kesin çözüme ulaşacaksın. Unutma onların zulmleri varsa bizimde Yüce RAbbimiz var...

Direk canına bir kasıt varsa kardeşim, en güzeli silah taşımandır. Son anda belki nefsi müdafa yapar canını kurtarırsın. Tedbirini alıp taktiri Allaha bırakacan. Diğer bir öneride Kuranı Kerimde düşmanlara karşı okunacak dua lar var onları bir araştır içten sahih bir şekilde okursan kesin çözüme ulaşacaksın. Unutma onların zulmleri varsa bizimde Yüce RAbbimiz var...

silah cinleri öldürüyor mu .. :D

Guest markos

piyasada hoca yok  eline ikitane gizli ilimler kitabı alan okuyan yada cin musallatına uramış biri  hemen hoca olup çıkıyor  reklam yapıyor yani mesela birseyi hareket ettiriyor bir sırrını söyluyor bunu yapınca yapabiliyorsa hoca oluyor ama bunlar manevi yönden insanı tedavi etmez sadece parasal tuzak olarak insanı etkiler ve   hoca denen zatın etkili bir kişi oldugu inancını size verir o yüzden insanlar hoca hoca dolaşır bir  hocan bir hocaya bir sefer hocaya gidipte işini halleden görmedim elbette vardır ama ben görmedim   20-25 yasında cocuklar hoca olmus ne ara olabiliyorlar işte cinle iletişimin varsa hocasın bukadar basit  yada iletişimin var taklidi  yapabiliyorsan