Jump to content

Recommended Posts

Allah c.c yardımcı olsun kardeşim.malesef böle adi insanlar yüzünden çok kimse bu gibi hadiseleri yaşıyor.

kardeşim şunu unutma ki ölüm ve ihtiyarlık dışında her şeyin bi çaresi vardır.asla ümidini yitirme

bu sadece bi imtihan kardeşim

bizleri yaradan yedi kat gögü direksiz tutan büyük arşın rabbine güven

o sana mutlak bi çıkış yolu gösterecektir.

o adiler ifritlere baş vuruyorlar yaratılmış ölümlü varlıklara yöneliyorlar

o adiler de güçsüz o ifritlerde

sen ki öyle büyük bi Zat'a sığınıyorsun ki her şeyin yaratıcısına ve sonsuz dirilik sahibi olana

işte en büyük bu Zat'a sığındığın için sen onlardan güçlüsün bunu unutma

Öncelikle kardeşim abdestsiz dolaşmamaya gayret göster

aynı şekilde musallat durumu olursa ezan okumayı dene bi kitapta ezan sesine dayanamayıp kaçtıklarını okumuştum

ayet el kürsi yi çokça okumalısın özellikle son satırlarını

inşallah bu konuda bilgili kardeşlerimiz sana yardımcı olacaktır

Allah c.c yardımcın olsun

Allah razı olsun kardeşim. o kadar içten yazdığınızı hissettim ki, çok mutlu oldum. Dilerim Rabbimde sizi çok mutlu etsin her iki cihandada amin.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi, abdest çok önemli. Her gün gusül abdesti, gün içinde birkaç defa da namaz abdesti almaya özen gösteriniz.

Ayet olarak da "Feseyekfikehumullah" (Onlara karşı sana Allah yeter) ayetini günde 313 defa söyleyiniz. Eğer gerçekten inanarak söylerseniz Allah size yeter.

enam suresi 128 - (Allah), onların hepsini topladığı gün, cinlere: "Ey cin topluluğu! İnsanların çoğunu yoldan çıkardınız" der. İnsanlardan cinlerin dostu olanlar da şöyle derler: "Rabbimiz! Biz birbirimizden faydalandık. Nihayet bize tayin ettiğin vademize ulaştık". Allah da:"Sizin durağınız cehennemdir. Orada, Allah'ın dilemesi müstesna, ebedi olarak kalacaksınız" der. Şüphesiz Rabbin hikmet sahibidir, her şeyi bilendir.

Allah c.c hidayet etsin...

Yukarıda arkadaşın dediği gibi, abdest çok önemli. Her gün gusül abdesti, gün içinde birkaç defa da namaz abdesti almaya özen gösteriniz.

Ayet olarak da "Feseyekfikehumullah" (Onlara karşı sana Allah yeter) ayetini günde 313 defa söyleyiniz. Eğer gerçekten inanarak söylerseniz Allah size yeter.

teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun. şükürler olsun ki namazlarımı kılmaya çalışıyorum.dolaysıyla genelde abdestli olmaya özen gösteriyorum. Dilerim Rabbim hepimizin ibadetini kabul etsin.verdiğiniz Ayet için ayrıca teşekkürler ben O ayeti bize kötülük yapmaya çalışan kişilere karşı okuyacağım. daha önceden de dediğim gibi benim cinlerle çok şükür bir sorunum yok.

enam suresi 128 - (Allah), onların hepsini topladığı gün, cinlere: "Ey cin topluluğu! İnsanların çoğunu yoldan çıkardınız" der. İnsanlardan cinlerin dostu olanlar da şöyle derler: "Rabbimiz! Biz birbirimizden faydalandık. Nihayet bize tayin ettiğin vademize ulaştık". Allah da:"Sizin durağınız cehennemdir. Orada, Allah'ın dilemesi müstesna, ebedi olarak kalacaksınız" der. Şüphesiz Rabbin hikmet sahibidir, her şeyi bilendir.

Allah c.c hidayet etsin...

teşekkür ederim. lakin öyle bir zamana gelmişizki artık cinler değilde insanlar nefslerinin kurbanı olmuş.her türlü pisliği yapıyorlar, yakma v.s tehdidiyle okumayla cinlere bile zorla kötülük yaptırıyorlar.dilerim cezalarını en kısa sürede çekerler.

madem o kadar gücün var hepsini süpür gitsin:cool:

ah güzel kardeşim. güç Yüce Allah ta. oda dilediğine dilediği kadar verir. bende Dilerim dediğin gibi o kadar gücü Yüce Rabbim bizede en kısa sürede verir. yolun başındayız henüz ve o kişiler 5-6 kişi birleşiyorlar. sanırım dün 8 kişi olmuşlar. Yüce Rabbime şükür ki bizleri koruyor.

haklısın Rabbim izin verirse oluyor herşey,yoksa ben bana büyü yapanları enerjimle küle çevirirdim

• Like 1

haklısın Rabbim izin verirse oluyor herşey,yoksa ben bana büyü yapanları enerjimle küle çevirirdim

:) cezalarını çekerler zaten. Dilerim bir daha başına öyle kötülükler gelmesin.

Neden birleşiyor peki bu 5-8 civarında sayıdaki insan? Senden istedikleri nedir?