Jump to content

Recommended Posts

Neden birleşiyor peki bu 5-8 civarında sayıdaki insan? Senden istedikleri nedir?

açıkcası bende tam bilmiyorum. çoğu beni tanımıyor zaten bende onları tanımam.sözde arkadaş hatırına yardım ediyorlar bir tanesine,. asıl ş...sz benim tanıdığım olan. niyeti bozukmuş bana karşı, baktı olmuyor. bu sefer bazı korkuları oldu sanırım ondan.

Madem onlar birleşiyor, bizde birleşelim? Allah'ın yarattığı kula zulmeden Allah düşmanlarına karşı duracak hiç mi Allah dostu yoktur? Bizde bir kişi, üç kişi, beş kişi, gönlünden gelmek isteyen kadar kişi toplanıp Allah'ın ayetleriyle cevap verelim bu hak düşmanlara?

İstediğiniz bir ayeti ya da duayı seçip şu gün şu kadar okuyacağız deyiniz. Ben varım. Gelecek olan başka arkadaşlar varsa ne güzel olur.

Siz ne dersiniz?

Allah bin kere razı olsun. çok duygulandım. tüylerim diken diken oldu. dilerim ne muradınız varsa versin Rabbim her iki cihandada. aslında böyle birşey isteyemem ama katılmak isteyen arkadaşlar olursa gönüllü olarak ve okunacak ayeti birlikte seçersek çok sevinirim. belki Yüce Rabbim sizlerin Dualarıyla feraha çıkarır bizleri.

Ben daha önce de tavsiye ettiğim "Feseyekfikehumullah" (Onlara karşı sana Allah yeter) ayetini okuma taraftarıyım. Başka bir gönül dostu gelir de destek verirse onun da tavsiyesine kulak veririz.

Allah sabredenler ile beraberdir.

teşekkür ederim kardeşim. Allah razı olsun. şükürler olsun ki namazlarımı kılmaya çalışıyorum.dolaysıyla genelde abdestli olmaya özen gösteriyorum. Dilerim Rabbim hepimizin ibadetini kabul etsin.verdiğiniz Ayet için ayrıca teşekkürler ben O ayeti bize kötülük yapmaya çalışan kişilere karşı okuyacağım. daha önceden de dediğim gibi benim cinlerle çok şükür bir sorunum yok.

Benim cinlerle sorunum yok demişsiniz. Ben şaşırdım buna..

Allah ' a sığının..

dah önce yazmıştım..

3 ayetel kürsi

3 fein tevellev..

3 inşirah

3 ihlas

3 felak

3 nas

3fatiha

niyet Rabbim şifa ver

sıra bu düzende kesinlikle yerleri değiştirmeyin. 1 hafta içinde fayda elde edersiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca

“Rabbî enniy messeniyeş şeytânu binusbin ve azâba; Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytânin marid.”

“Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor. Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım; ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından.”

‘’Sad’’ Sûresinin 41. âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhisselâm okumuştur. "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98. âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hak tarafından Rasûlullah sallâlahu aleyhiveselleme öğretilmiştir.

bol bol okuyun..

Allah yardımcınız olsun..

teşekkür ederim o sureleri cinlere karşımı okumam lazım. aksi lalim insanlara karşıysa nasıl bir şifa olacak ben onları Yüce Rabbimin cezalandırmasını istiyorum..

şunuda tekrar belirtim çok şükür cinlerle hiç bir sorunum yok onlarında benimle sorunu yok.. tabiki zalim insanlar ayrıca zulüm ettirmek için göndermedikleri sürece..

teşekkür ederim o sureleri cinlere karşımı okumam lazım. aksi lalim insanlara karşıysa nasıl bir şifa olacak ben onları Yüce Rabbimin cezalandırmasını istiyorum..

Size zarar veremeyenler , cezalarını almış olmazlar mı?

Size zarar veremeyenler , cezalarını almış olmazlar mı?

tam anlayamadım niçin okuyacağımı ama cinlere karşıysa şayet adamlarda ordular var. ben zaten günlük okumalar yapıyorum. namaz kılarken bile saldırtıyorlar düşünün artık.

tam anlayamadım niçin okuyacağımı ama cinlere karşıysa şayet adamlarda ordular var. ben zaten günlük okumalar yapıyorum. namaz kılarken bile saldırtıyorlar düşünün artık.

Onları yaratanın kitabı bu güzel insan. hangi güç O nun kudreti karşısında durabilir?

kardeşim bir fıkra vardır. mutlaka duymuşsunuz. nacizane anlatmak isterim tekrar. Nasrettin hoca eşekten düşer etrafdakiler yanına koşar, hocada bana eşekten düşeni getirin der. yani benim halimden ve anlatmak istediklerimden ya aynı olayları yaşamış olanlar, yada yakın çevresinden birinin yaşadıklarına tanık olanlar anlar. bilmem anlata bildimmi, yardımlarınız için teşekkürler.

• Like 1