Jump to content

Recommended Posts

Eğer onların orduları varsa çok güçlü olabilirler. Bu yüzden bizim de toplu dua ile belli bir güç oluşturmamız gerekir. Umarım bu davete katılım hayırlısıyla olur. Olmasa da kendimize yettiğimiz kadarıyla artık. Allah bizim yanımızda olduğu sürece dünyada düşsek de ahirette düşmeyiz, önemli olan tarafı da budur.

Eğer onların orduları varsa çok güçlü olabilirler. Bu yüzden bizim de toplu dua ile belli bir güç oluşturmamız gerekir. Umarım bu davete katılım hayırlısıyla olur. Olmasa da kendimize yettiğimiz kadarıyla artık. Allah bizim yanımızda olduğu sürece dünyada düşsek de ahirette düşmeyiz, önemli olan tarafı da budur.

Allah razı olsun kardeşim. gönüllü katılmak isteyen olursa. tabi olmazsada dediğiniz gibi Allah bize yeter.

insan yönlendirmesi olmadan saldırıları devamlı ve cok güçlü olmuyor zaten :) naçizane tavsiyem abdestsiz gezmemeye gayret gösterin devamlı koruma duaları yapın ve herdefasında niyetinizi tazeleyin..gönderme yapan bu koruma duvarını geçmek için çözmesi gerekecektir siz devaölı tekrarlarsanız çözmesi imkansızlasacak bi sure sonra inş pes etcektir.. bunlara ek olarak fetih 7. ayeti vird edinin ;) manevi gücü çok büyüktür:)

Ve lillâhi cunûdus semâvâti vel ard(ardı), ve kânallâhu azîzen hakîmâ(hakîmen).

anlamı:Göklerin ve yerin orduları Allah'ındır. Allah azîzdir, hakîmdir.

• Like 1

insan yönlendirmesi olmadan saldırıları devamlı ve cok güçlü olmuyor zaten :) naçizane tavsiyem abdestsiz gezmemeye gayret gösterin devamlı koruma duaları yapın ve herdefasında niyetinizi tazeleyin..gönderme yapan bu koruma duvarını geçmek için çözmesi gerekecektir siz devaölı tekrarlarsanız çözmesi imkansızlasacak bi sure sonra inş pes etcektir.. bunlara ek olarak fetih 7. ayeti vird edinin ;) manevi gücü çok büyüktür:)

Ve lillâhi cunûdus semâvâti vel ard(ardı), ve kânallâhu azîzen hakîmâ(hakîmen).

anlamı:Göklerin ve yerin orduları Allah'ındır. Allah azîzdir, hakîmdir.

teşekkür ederim kardeşim sabah akşam her gün koruma duaları okuyorum. bana yardım etmeye çalışanlar oluyor maneviyattan onlara bile engel koyuyorlar ki dua ları çok daha kolay aşıyorlar. şuanda bile sanki boynumun içinde ateş var :( yavaş yavaş bütün başıma yayılıyor. dünkü gibi gündüz yoktu bu sefer gece başladılar. akıllarınca yardımımıza gelenlere gene engel koymuşlar. lakin düşünememişlerki biz Allah'a sığındık. O bizleri korumasına alsın yeterki.

teşekkür ederim kardeşim sabah akşam her gün koruma duaları okuyorum. bana yardım etmeye çalışanlar oluyor maneviyattan onlara bile engel koyuyorlar ki dua ları çok daha kolay aşıyorlar. şuanda bile sanki boynumun içinde ateş var :( yavaş yavaş bütün başıma yayılıyor. dünkü gibi gündüz yoktu bu sefer gece başladılar. akıllarınca yardımımıza gelenlere gene engel koymuşlar. lakin düşünememişlerki biz Allah'a sığındık. O bizleri korumasına alsın yeterki.

sizi çok iyi anlıyorm .. bunu yaşamayan bilemez ben sizi cok iyi anlıyorm .. ancak duaları sakın kucumsemeyin.. cozulmesi zamn alan korumalar yapın cunku cozum yapmadan koruyanları öldürürlerse bu yapacakları son hata olur ;) okudugunuz dualrın gorevlilerine bişe olursa huddam buna sebep olan kişileri yani suclu olanların cezasını kendi eliyle keser...

yasin i şerif okuyup görevlilerinden koruma istiyorum. ayetel kürsi, nas felak ihlas ismi azam aklınıza ne gelirse.

artık gücüm kalmadı bir taraftan da o insanlara karşı Yüce Allah'ın kahredici Dualarını okuyorum. isim vermeden bana gizli Rabbim Sana açık sen biliyorsun cezalarını Sen kes diyorum. bir tanesi motosiklet kazası geçirdi, ölümden döndü malesef hala akıllanmadı. annesi, bir türlü iyileşemiyor hala ders almıyor, abisi ayda bir hastaneye yatıyor o hala kötülük peşinde.

siz devam edin dualarınıza ilahi adalet tecelli edyor bunu goruyorsunuz ama biraz daha sabır ..

Size bir formül verebilirim. Şöyle açıklama yapabilirim. Bir arkadaşımda benzeri bir olayla yıllarca mücadele etti ve sonunda bu yazacağım formülle tamamen kurtuldu.

Bir sürahi suya 41 ayelel-8 fatiha-8 ihlas-8 felak-8 nas okuyup üflüyorsun.Yaşadıgın yerin bütün duvarlarına kapılarına her yere bu suyu serpiyorsun,kendine içmek için de ayır. Allah yardımcınız olsun.

size kendimden bir tavsiye bol tuzlu banyo yapin bunu haftada bir kac kez tekrarlayin üzerine tekrar su dökmeden banyo havlusuyla kurulanin bunu ben eskilerden bilirim hatta diger gayri müslüman cinlerin saldirilarindan, kötülüklerinden korunursun cok iyi geldigini ben hep diger dinlerdeki eski eserlerde okurdum, tuza dua felan okumuyorsun önemli olan devamliliktir tuz bir nevi koruma altina aliyor, siddetle tavsiye ederim.

sizde vesvese hasıl olmuş yazılrınızdan anlaşıldığı üzere...

cincilerin size cin yoladığını,fakat sizn kendi cinlerinizin iyi olduğunu büyü vb mevzuları birbirine karıştırmışsınız.

şayet size dedğiniz gibi cinler saldırmış olsa çok daha farklı haller meydana gelirdi.

birçok hastlık vessvese (şphe) ile başlar artarak devam eder..