Jump to content

Recommended Posts

sizde vesvese hasıl olmuş yazılrınızdan anlaşıldığı üzere...

cincilerin size cin yoladığını,fakat sizn kendi cinlerinizin iyi olduğunu büyü vb mevzuları birbirine karıştırmışsınız.

şayet size dedğiniz gibi cinler saldırmış olsa çok daha farklı haller meydana gelirdi.

birçok hastlık vessvese (şphe) ile başlar artarak devam eder..

haklısınız kardeşim. :))

Yukarıda arkadaşın dediği gibi, abdest çok önemli. Her gün gusül abdesti, gün içinde birkaç defa da namaz abdesti almaya özen gösteriniz.

Ayet olarak da "Feseyekfikehumullah" (Onlara karşı sana Allah yeter) ayetini günde 313 defa söyleyiniz. Eğer gerçekten inanarak söylerseniz Allah size yeter.

vallahi ben de bunu diyicektim, devamı da var aslında ekleyim bulursam

yasin i şerif okuyup görevlilerinden koruma istiyorum. ayetel kürsi, nas felak ihlas ismi azam aklınıza ne gelirse.

artık gücüm kalmadı bir taraftan da o insanlara karşı Yüce Allah'ın kahredici Dualarını okuyorum. isim vermeden bana gizli Rabbim Sana açık sen biliyorsun cezalarını Sen kes diyorum. bir tanesi motosiklet kazası geçirdi, ölümden döndü malesef hala akıllanmadı. annesi, bir türlü iyileşemiyor hala ders almıyor, abisi ayda bir hastaneye yatıyor o hala kötülük peşinde.

güzel kardeşim, düştüğün durumun vahimliği nedeniyle allahtan başka kimseden yardım isteme

zaten okudugun ayetin görevlisi o an senin nefesinden sesinden halkediliyor

sen yardım istemesen de yanında durucak ve seni koruyucak, o yüzden sadece allahtan yardım iste

Allahu teala gadaba gelip de, benden başkasından yardım istiyor diyip bu defa ayet görevlilerini sana musallat etmesin

Allah istemeden kim bişey yapabilir? ayet var yaprak bile düşmez

bunu iyice aklına sok, ve şunu söyle, inna lillahi ve inna ileyhi raciun

belaların en büyükleri peygamberlerte verilmiştir, sonra; onlardan sonra gelenlere

sonra; onlardan sonra gelenlere bu böyle devam eder

Allaha isyan etme bana neden bunu yaşattı diye

sen neler okuyorsun onları yaz bilenlere danışalım

belki bilmeden kendin de kapı açıyor olabilirsin

size zarar veren kişilerden korunmak için şunları okuyabilirsiniz

Bu dua sabah akşam (19) defa besmele ile birlikde okunmalıdır.

“Bismillahirrahmanirrahiym,Ferdün,Hayyün,Kayyumü,Hakemün,Adlün,Kudusün,Neccinii Minel kavvimizzaalimiyn”

Düşmanın hilelerinden kurtulmak isteyenler.

“Bismillahirrahmanirrahiym,Ferdün Hayyün,Kayyumü,Hakemün,Adlün,Kuddusün,Hasbünallahü ve nimel Vekiyl”

teşekkür ederim arkadaşlar. bebe kardeşim daha öncede yazmıştım benim okuduklarım Ayetel kürsi, felak Nas, Fatiha, İhlas, Yasin, Mülk suresi Amenerresulü gibi sureler.Allah'a isyan etmekten gene Allah'a sığınırım. lakin ben cezalarını çekmelerini istiyorum bugünde sordum 7 kişiymişler benimle uğraşanlar. arayıp tehditler savurunca biraz rahat bırakıyorlar zaman geçince tekrar başlıyorlar. ne acılar çekiyorum Yüce Allah'ım bilir.

şunuda belirtmek isterim bugün Sultan Ahmetteydim. hepiniz için Dua ettim.hastalara, borçlulara, sevdiğinden ayrı olanlara, herkesin gönlünde ne muradı varsa her iki cihandada Rabbim nasip et diye. Allah kabul etsin inşAllah.

teşekkür ederim arkadaşlar. bebe kardeşim daha öncede yazmıştım benim okuduklarım Ayetel kürsi, felak Nas, Fatiha, İhlas, Yasin, Mülk suresi Amenerresulü gibi sureler.Allah'a isyan etmekten gene Allah'a sığınırım. lakin ben cezalarını çekmelerini istiyorum bugünde sordum 7 kişiymişler benimle uğraşanlar. arayıp teddidler savurunca biraz rahat bırakıyorlar zaman geçince tekrar başlıyorlar. ne acılar çekiyorum Yüce Allah'ım bilir.

ben de kabus gormktn uyuyamıyorum nolck bu halımız?

ben de kabus gormktn uyuyamıyorum nolck bu halımız?

Allah büyük kardeşim. sizin içinde Dua ettim. geçecek inşAllah en kısa sürede.

Allah büyük kardeşim. sizin içinde Dua ettim. geçecek inşAllah en kısa sürede.

Alah razı ollsun kardesım konunuzu da dagıtmak ıstemem ama benım coktandır ertelegıdıgım ıkı gunluk adak orucum vardı o mu rahatsız edıyor acaba gecelerı dıyerek bu gece nıyetlenıp tutacagım ınsallah bu vesıleyle ve umarım kurtulurum bu kabustan

Alah razı ollsun kardesım konunuzu da dagıtmak ıstemem ama benım coktandır ertelegıdıgım ıkı gunluk adak orucum vardı o mu rahatsız edıyor acaba gecelerı dıyerek bu gece nıyetlenıp tutacagım ınsallah bu vesıleyle ve umarım kurtulurum bu kabustan

bilemem ki kardeşim üstünden çok zaman geçmişse olabilirde, yinede en doğruyu Yüce Allah bilir.sen tut için rahat olsun kabuslarındanda kurtulursun inşAllah.

cok zaman gectı bır de ben cok kuruntuluyum pıreyı deve yapıyorum kafamda hersey buyuyor o gun dusundugum bısey mutlaka ruyama gırıyor korkuyorum sureklı vesvese verıyor seytan sanki

şeytandan korkma kardeşim o ancak vesvese verir aldırma sen ona. esas korkulması gereken insan görünümlü şeytanlar.