Jump to content
cananercan

Google Yardım Bılen Var mı?

Recommended Posts

arkadaslar google dan bırısının adını yazsıyorsunuz mesela ayşe kaya örnek verıyorum ısmı uydurdum o kısıyle ılgılı sayfalar cıkıyor fakatr sız hıcbırını tıklamadan gerı cıkıyorsunuz..o kısı sızın onu aradıgınızı herhangı bır sıstemle anlayabılır mı?

aynı bilgisayardan anlar ,bilgisayar yazıları kaydediyor ...

sen ayşenin a sını yazınca alttan ayşe kayamı dediniz diye çıkar diye biliyorum ...

canım hayır aynı bılgısayar degıl mesela sımdı senın adın nurlan kaya mesela uyduruyorum ben kendı bılgısayarımdan nurlan kaya yazıyorum senınle ılgılı lınkler cıkıyor ama hıcbırıne tıklamadan gerı cıkıyorum yanı senın bılgısayarın baska benımkı baska hatta bız tanısmıyoruz bıle..anlasılır mı?

benim yanımda konunun uzmanı var ona soruyorum ,böyle bir proğramın varlığını duymamış ..

googleden öğrenebilirmiş ...o da bu bilgileri paylaşırmı veririmi bilmiyorum diyor ...

canım hayır aynı bılgısayar degıl mesela sımdı senın adın nurlan kaya mesela uyduruyorum ben kendı bılgısayarımdan nurlan kaya yazıyorum senınle ılgılı lınkler cıkıyor ama hıcbırıne tıklamadan gerı cıkıyorum yanı senın bılgısayarın baska benımkı baska hatta bız tanısmıyoruz bıle..anlasılır mı?

o isimli sahislar birseyler anlayamaz programlari dahi henüz yok ama tabi teknik en önde oldugu icin piyasada bizlerim bilmemiz olanaksiz ancak bildiklerim neler yaziyorsak hersey kaida geciyor silinmiyor bu da ülkerlerdeki güvenlik saglanma acisindan

• Like 1

youruninstaller ve ccleaner proğramları çerezleri cookie leri geçici internet dosyalarını ve boş klasörleri temizlemenizde yardımcı olur..

o programlardan hem sizin hem karsidaki kisinin bilgisayarinda yüklü olmasi ve sizin giris icin izin vermeniz lazim.yoksa giremez.

• Like 1