Jump to content
cananercan

Google Yardım Bılen Var mı?

Recommended Posts

benim yanımda konunun uzmanı var ona soruyorum ,böyle bir proğramın varlığını duymamış ..

googleden öğrenebilirmiş ...o da bu bilgileri paylaşırmı veririmi bilmiyorum diyor ...

brandyourself mı ne program varmıs uzmana bunu sorar mısın canım?

o programlardan hem sizin hem karsidaki kisinin bilgisayarinda yüklü olmasi ve sizin giris icin izin vermeniz lazim.yoksa giremez.

bıraz acıklayabılır mısın cnm?

• Like 1

canim uzak bağlantı proğramları her 2 pc de de yüklü olmalı ve sen ona izin vermen gerekiyor ki bu da şifre yoluyla olur o şekilde onun pc sine girebilir.yani sen o programa girdiginde sana sifre veriyorlar sende o sifreyi karsi tarafa verirsen ancak öyle olur.

sordum öyle bir proğramın varlığını duymamış ama yüzde yüz emin olamam dedi ...

• Like 1

şimdi ben anlamadım uzaktaki bi pc ye mi girmeye çalışılıyor yoksa internette iz bırakmadan sörf yapmakmı amaç 9_9

Anlaması imkansız. ancak şöyle anlar diyelim adına bir site var blog sitedi burada takip edenleri veya da ziyaret edenlerin sayısını görebilir. Eger usta bir yazılımcıdan program yaptırıp alırsa girenlerin İP adreslerinide görebilir. Ama ha googleden adını yazdırdıgımı görebilir mi diye merak ediyorsan hayır görmesi imkansız!

Gördüm diyorsa şayet işte benim adımı niye internetten aratıyorsun yazıyorsun v.s gibi pc ne %100 keylogger yüklemiştir yada bulaştırmıştır..

Keylogger casus yazılımıdır birçok çeşidi vardır şifre çalanda var döküman gönderende var eger sana soruyorsa niye aratıyorsun diye eminol bunlardan biri vardır pcnde yoksa böyle birşey.. görmesi imkansız.. rahat ol.

• Like 1

hayır tabiki anlamaz.sen google a kendi ismini kimler aratmış die yaz bakalım ne çıkacak:rolleyes:

brand yourself buluomus arkadaslar

Anlaması imkansız. ancak şöyle anlar diyelim adına bir site var blog sitedi burada takip edenleri veya da ziyaret edenlerin sayısını görebilir. Eger usta bir yazılımcıdan program yaptırıp alırsa girenlerin İP adreslerinide görebilir. Ama ha googleden adını yazdırdıgımı görebilir mi diye merak ediyorsan hayır görmesi imkansız!

benım pc ımde mı olmalı onunkınde mı?

Gördüm diyorsa şayet işte benim adımı niye internetten aratıyorsun yazıyorsun v.s gibi pc ne %100 keylogger yüklemiştir yada bulaştırmıştır..

Keylogger casus yazılımıdır birçok çeşidi vardır şifre çalanda var döküman gönderende var eger sana soruyorsa niye aratıyorsun diye eminol bunlardan biri vardır pcnde yoksa böyle birşey.. görmesi imkansız.. rahat ol.

benım pc mde mı olmalı onunkınde mı?

canim uzak bağlantı proğramları her 2 pc de de yüklü olmalı ve sen ona izin vermen gerekiyor ki bu da şifre yoluyla olur o şekilde onun pc sine girebilir.yani sen o programa girdiginde sana sifre veriyorlar sende o sifreyi karsi tarafa verirsen ancak öyle olur.

canım bak sımdı mesela senın adın seher aora dıyelım kı ben google a seher aora yazıyorum senınle ılgılı lınkler cıkıyor ama tıklamıyorum..sen benım senı google dan aradıgımı anlar mısın?

şimdi ben anlamadım uzaktaki bi pc ye mi girmeye çalışılıyor yoksa internette iz bırakmadan sörf yapmakmı amaç 9_9

murathan ben senın adını kendı pc mden google da aratıyorum mesela ve senın adına lınkler cıkıyor..sen kendıne pc ne yukledıgın bı programla benım senı aradıgımı gorebılır mısın?

ımkanlı olmus ıste;) brandyourselfı oku

ayak onlar inanmayın ;)