Jump to content
sila1945

Her Ne Arzu Ettiysem Oldu

Recommended Posts

Her ne arzu ettiysem oldu Cunnetil Esma (esmalarin kalkani) Bizim bildigimiz ALLAH in 99 isimleridir. Her bir ismin sifati ,vazifesi vardir . O isimlerle yalvarinca duani ve istegini RABBIMIZ in izini ile cevap veriyor.Ben senelerdir butun istek ve arzularima kavustum.

Hangi sorunum olduysa YA RAB diyerek yapistim inanin bazan daha bitirmeden hasil oldu. O Yaradanımız o kadar buyuk ki (LA ILAHE ILLA ENT ) . Arkadaslar gafil olmayin deneyin banada dua edin. Yapilisin bir kac yontemi var benim yaptigimi sizlere anlaticam.

Arabi ayin basinda (ayin yeni cikisinda Hilal durumunda iken ) her hangi bir is icin okunursa okunsun devamli arka arkaya 19 gece 23.30 dan sonra okuyun .

Tenha kimse olmasin yaninizda Abdest alip kibleye karsi otur .

1- Niyet et = Her çeşit maddi , Manevi ve Sarı Hastalıklardan Kurtulmak için

( hastaliginiz ne ise dile getir )

2- 21 defa Selavatu selam oku 1 Fatiha 3 Ihlas oku

3- 15 defa Ayet-el Kürsi oku.

4- 95 defa Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun

Adlun Kuddus ( Eve men kane meyten fe ahyeynahu ) oku,

5- 661 defa YA Metin YA Mania okuyup seni Yaradana sukret .

Not=Nasil yapicaksiniz-Bir kagida hangi gun ve tarihte basladiysanız numaralayin

19 gunu alt alta yazin, okudugunuz her geceyi isaretleyin, ALLAH kabul etsin.

Ben bu gun hastalık icin yazdim denediklerimden sizlerle paylasmak kardesin

kardese bir borcudur. Saygilarimla...

• Like 11

Guest asliim
-95 defa Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus ((Eve men kane meyten fe ahyeynahu)oku

Alllah razı olsun güzel bir dua paylaşmışsınız.Bir sorum olacaktı.Burada parantez içinde yazılan da mı 95 defa okumaya dahil,yoksa sonunda bir kere mi söylüyoruz.

maşallah ne güzel.allah razı olsun kardeşim.ben rabbimi git gide özlüyom şu gece ibadetlerinin yerini okuyunca.ona yakın olmak için teecuh vakti ne güzel bir vakittir,o her gece bizi bekliyor biz ise gitmiyoruz.rabbim bizi her gece seninle buluşmayı,konuşmayı nasip et.

• Like 2

asliim evet guzel arkadasim parentez icindekilerle beraber okunur 95 defa .Bu parentez icindeki hastaliklar icin okunuyor .RABBIMIZ hastalara veherkeze sife eylesin sihhat afiyet versinAMIN.

Guest nerdesinsevgilimgel

sılacım ya çok sevindim senin adına:) celp ve sevdirme için de tavsielerin var mı canım?

kardesım lıste seklınde yassan gercekten kafam karıstı sımdıden allah razı olsun

Arkadasım bu yazdıklarınızı liste halinde yazarmısınız ben anlamakta zorlandım.Allah razı olsun sizlerden.

Slm sila1945 arkadasim,

verdigin formül icin cok tsk. Gerci ben bunu biliyordum yanliz o verilen ayetler bana uymuyor benim sorunum su kendim kurandan kendime ayit dilegime göre tertipleyebilirmiyim ? yani o formülde genelde baska ayetler var bana ama lazim degil kendim baska ayet secebilirmiyim? Cevabin icin simdiden tsk.

• Like 1

Guest çilek83

benimde kafam karıştı parantezler falan ....

*benim anladığım 19 gece yapılacak ve gece 23:30 dan sonra sessiz bi yerde

abdestli ve kıbleye karşı okunacak

*21 salavatu selam 3 elham 1 fatiha okunacak ve niyet edilecek.

*15 adet ayetelkursi okunacak

*95 adet Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus.Eve men kane meyten fe ahyeynahu okunacak

*661 defa YA METIN YA MANIA okuyup seni Yaradana sukret

doğru mu anladım acaba yoksa [eve men kane meyten fe ahyeynahu] hastalığa şifa bulmak isteyenler mi ek olarak okuyacak sadece.

kalsik bir soru ama anlamını bilen varsa yazabilirmi?

*

Guest MaRSoNNe

EVet bende biraz anlamakta gucluk cektim..