Jump to content
Sign in to follow this  
CaNTaNeSi

İcimdeki Hisler

Recommended Posts

merhaba arkadaslar icinizde yasadigim olayin neolabilecegine dair bir fikri olan varsa cevap yazabilirmi lütfen.ben almnayada kaliyorum.bizim mahallede büyük bir cami var.ici,den öyle bir his geldiki anlatamam.birazda gözümün önüne geldi gördüm sanki.caminin ortasinda yasli bir zat oturuyor esimi cagiriyor camiye gel diye.o kisi camiye gelenleride kayit ediyor.yanliz bu rüya degildir kesinlikle.icimde aglama hissiyle beraber oldu bunlar.az önce oldu halada gözlerim dolu suan.paylasmak ictedim acaba psikolojik biseymi yoksa gercekten olabilirmi böyle bisey.

neden olmasın ? Rabbim herseye kadir değilmi :) bence bu bi uyarı ve dikkate almanız lazım ;)

Olabilir böyle şeyler. Bazen kalp gözümüz oldukça açık oluyor. Hissedebiliyoruz bir şeyleri ...

Ruya degil benim de basima iki kere geldi. Bir tanesinde kocatepe camiisinde hacet namazi kildim. Secdeye gittim, dilegimi soyleyecektim. Gozumun onune fatih ve bir kiz gorundu, o onun kismeti, seninki de bu denildi. Cocugu gordum sanki ucuyormusum gibi yukardan bakiyordum, umredeydi, fatih yanindaydi. Cok hastalanacak diye bir ses duydum. Sonra ben de hacetimi dilemek yerine, Allah'im de o fatih'e kocama iyi baksin dedim.

Gercek miydi o kisi veya umrede fatihle oldugu falan bilemem. Ama fatihin yaninda kismeti diye gordugum kizla fatih evlendi, hatta kulagima fisildanilan ismi de ayni.

bir de baska bir mescidde oldu. Orda gordugum seyde buyuk ihtimalle dogru. Bir kere de iyi birsey gorsem de ciksa tabii ne iyi olur yav.