Jump to content
elazynp

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Recommended Posts

İstediğin şeyleri yaşayacağına, elde edebileceğine gönülden inanmak gerekir.

Acabalarla aklın karışmamalıdır.

Zaten bir şeyin hayalini kurabiliyorsan, mutlaka yaşarsın onu.

İşte kanıt: "isteyince vermeseydi; istemeyi vermezdi."

Kitaplar konusu altına soru cevap olunca konuyu kapsama dışına çıkardığımı hissettim. istemsiz olarak. o zaman burada konuşalım dedim.

1. Sevgiyle isteyin, içinde kibir hırs, kazanma, kaybetmeme gibi duyguların barındığı her istek istekten duadan dilekten çıkıyor başka bir form kazanıyor.

2. İstedikten, ifade ettikten sonra inanın ve güvenin. gerçek oluyordur. ama ben ALLAH/YARATAN diyorum -başka biri EVREN-İLAHİ GÜÇ/TANRI/İLAHİ KUDRET/BİR der hitap değil o gücü kabul etmek ana unsur.- Allah'ın ayarladığı ilahi zamanlama devreye giriyor. o ilahi zamanlamaya güvenin. Herşey olması gereken zamanda en güzeliyle gerçeğe dönüşür.

3. -ecek/-acak dileğinize isteğinize belirsizlik katar. geniş zaman ya da şimdiki zaman gibi kullanın. ŞİMDİden çıkmayın.

4. olumsuz ruh halinde olabildiğince hızlıca çıkın. farkettiğiniz an, "bunu ego kurdu yarattı., ben iptal edilmesini istiyorum. iptal ediyorum, deyin.. örneğin şöyle tamamlayın benim o iş başvurum kabul edliyor.her şey çok güzel ve her an daha daha güzelleşiyor."

5. bulunduğunuz an'ı sevin, güzel bulun, her an için şükür edin.

6. teşekkür etmesini ve minnettar kalmasını bilin ve söyleyin. aldığınız kalemden izlediğiniz filme kadar hr şeye teşekkür edin.

7. iyi-kötü yoktur doğru-yanlış yoktur. DENEYİM vardır. her deneyim için teşekkür edin. o an anlamasanız da yaşanılan her şey bir öğreti içerir ve o öğretiyi alın. fark edin. fark ettikten sonra dersi alıp olumsuz herşeyi bedeninizden atın. izler silinsin dersler kalsın.

8. tuzlu su, duş, ya da ağaca yaslanmak negatif enerjinizi alır. kendinizi suya dokunmadan önce tamamen kötü her oluş, durum, davrranış, büyü yada bilip bilmediğim negatif herşeyden bu tertemiz ışıl şıl suyla arınıyorum ve parıldıyorum. vücuduma neşe mutluluk sevgi ışık renk katıyor. ruhumu bedenimi düşüncelerimi güzelleştiriyor. suyun güçlü temizliğine ve enerjisinin vücuduma geçmesine niyet ediyorum deyin. ve sonra suya teşekkür edein. ağaç içinde benzer konuşun ama sakın teşekkür etmesini unutmayın. teşekkür önemli ve özel bir ayrıntıdır.

9. düşüncelerinizi kağıda yazın. ve bir kaç gün sonra okuyun orada kurduğunuz ngatifi sonradan farkeder düzeltme çabasına girişirsiniz.

10. hayattaki bumerang gibidir. kötü bir niyetle isterseniz size aynı negatiflikle döner, iyi niyetle isterseniz size aynı iyilikle döner :) il olumsuzlukta sitem, gücenme, küsme yapmayın sadece neden o kişiyi istediğinizi o işi istediğinizi söyleyin. sevgiyle ifade edin. dürüst olun kendinize ve Yaratan'a... :)

şimdilik bu kadar....

• Like 1

İstediğin şeyleri yaşayacağına, elde edebileceğine gönülden inanmak gerekir.

Acabalarla aklın karışmamalıdır.

Zaten bir şeyin hayalini kurabiliyorsan, mutlaka yaşarsın onu.

İşte kanıt: "isteyince vermeseydi; istemeyi vermezdi."

Aynı şekilde bu hayal gücü için de geçerli. Hayal gücünün insanoğluna en büyük hediyelerden biri olduğunu öğrenmiştim. Hayalgücü, istemek için en büyük araç, yoksa verilmezdi deniyordu.

Bu olumlamaya iyi kötü katılabilirim ama hayal etmek hayalde kalıyor kesinlikle gerçekleşmiyor bundan eminim.

• Like 4

çekim yasası için temizlenmiş bilinçaltı lazım.ne kadar isterseniz isteyin şayet bilinç altı tersine hareket ediyorsa hiç bir istek imgeleme oluşmaz.yoruldunuzla ve hayal kırıklığıyla kalırsınız..

• Like 2

offf ki ne of:) bilinçaltı temizliğini nasıl yapacagız peki.:))) meditasyonla onu nasıl yapcaz olmuyo o:))

bilinçaltı temizliği için ses dosyaları var ama bence yeterli gelmiyor yani işe yaramıyor..bir profesyonelden yardım alınmalı..

1.access bars yöntemi

2-Reiki şifa çalışması

3-Dna aktivasyonu

4-kuantum dokunuş enerji çalışması

bu yöntemler her biri insanı rahatlatmak ve geçmiş edinlmiş acı deneyimleri şifalandırmak içindir.geçmişin yüklerinden kurtulmak ve bilinç altında kişiye engel koyan izin vermeyen her türlü düşünceyi yok etmek.beyinden bu bilgileri silip yeni kodları oluşturmak..

okudugum onca kitaba ragmen ben de beceremedim bu bilinc alti temizligini surekli olumlu dusunemiyorki insan

gecmisin hayatin kinin ofkenin getirdigi onca yuk silkelenip pat diye atilmiyor

omo ace falan kullansam temizlikte bu bilinc alti denilen sey gozle gorunup ellede tutulmuyorki

• Like 1

bir yönteme karar verip onu yaptırmak lazım.işin uzmanı bulmak gerek.insan kendi kendine sadece vakit kaybediyor ve ümitleri daha çok kırılıyor bilinç altı dahada sağlam tedbirler koyyor bak yine ümidin kırıldı hesabı yapıyor.halbuki izin vermeyen o..ve onunla baş etmenin tek yolu anlayacağı dilden konuşmak..