Jump to content
elazynp

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Recommended Posts

Reiki sifa calismasi Rich Weinman

Dna aktivasyonu Sol Luckman - nil gun

kuantum dokunus richard gordon

bu kitaplari okudum yine beceremedim professionel yardim konusuna katiliyorum bir tur kisiye ozel kocluk olabilir

bana göre, kendi kendine yapılabilecek en iyi bilinçaltı temizleme uygulaması, olumlamaları çok fazla tekrar etmek ve yazmak. Yazarken veya sözle ifade ederken, ''Ben bunu istiyorum'' yerine, ''Seçiyorum'' u kullanmak, olumlama yapıldığı an, ilerde olacakmış gibi değil de, on an, insan duyu organlarımızla algılayamadığımız ancak başka bir formda oluşmaya başladığını, onun madde formuna erişmesi için belli bir süre geçmesi gerektiğini bilmek,( Yani biz göremezsek bile onun oluşmaya başladığını bilmek) olumlamayı hergün olmazsa bile haftanın 3-4 günü istenen durumu resimle ifade etmek, isteğimiz olmuş gibi düşünüp şükretmek, bugüne kadar olmamışsa bile bunun için Allah'a güvenerek dirençsizce akışına bırakmak. Akışa bıkamanın çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz, büyünün kötülüğü de burdan geliyor zannediyorum, akışa müdahale etmek bu kadar yanlış demek ki...Bırakmak da o kadar doğru.

Akışa bırakmanın zor oduğu anlarda, ben örneğin kalbimin atışlarına dikkat etmeye, nefesimi izlemeye çalışıyorum. Bunlar müdahake etmeksizin, mükemmel şekilde kendiliğinden oluyorsa, herşeyi bu güvenle oluruna bırakıp, en iyisinin olmasını beklemem gerektiği yönünde kendimi ikna etmeye çalışıyorum. Olumlamaları tekrar yoğunluğunun, olumsuz kayıtları silmese de, olumluların fazlalığının ,bilinçaltındaki inanışı değiştiridiğini okumuştum ve bunun olabilirliğine inanıyorum.

• Like 1

akışına nasıl bırakılıyor yani herşeyi yapmayı bırakmak mı demek:) yani o dilek için ne dua edicem ne çekim yapmaya çalışıcam ne hayal edicem ne düşünücem...aklıma gelince uzaklaştırıcam. akışına bırakmak bu mu? hayatımda hiçbirşeyi akışa bırakamıyorum galiba ben sürekli düşünme halindeyim:)

• Like 1

:D hepsini yapacaksın, ama o an oluyor olduğuna inanıp, sonucundan şüphe etmeyeceksin. Şüphe uyandığında, elaznp'in dediği gibi bu egomun yaptığı bir oyun diye düşünüp, o an oluşum içinde olduğunu kabul etmelisin Söylemenin kolay, uygulamanın zor olduğunu biliyorum, ben de yapmaya çalışıyorum zaten, örneğin egom beni ele geçirmeye başladığında, ''Yaa şu an oluyor, sadece ben görmüyorum'' diyorum. Hatta bilimkurgu gibi algılamaya çalışıp, olmakta olanı görmeye, tahmin etmeye çalışıyorum. Düşüncemi görmüyorum, çünkü o başka formda, tıpkı oluşmakta olan seçimim gibi... diye olayı basitleştirmeye çalışıyorum.

offf ki ne of:) bilinçaltı temizliğini nasıl yapacagız peki.:))) meditasyonla onu nasıl yapcaz olmuyo o:))

bunu kitaplara yazmıştım. HEALING SERİSİ içinde ve AKİF MANAF meditasyon vardır. ama HEALING SERİSİNİ kesinlikle tavsiye ederim. ilk CDden izleyin. İlk an yaşanılan durum anlatılıyor. (zihin sanatında. resim üzerinden)

Simyasal iyileştiricide üst güç ile bağlantı mevcut., ondan sonra melodilerle iyiliştirmeyi izleyin. meditasyonda sesin nasıl kullanılacağını göstermektedir. sonra seslerle iyileştirmeyi izleyin. 3. aşamada ses ile terapisi vardır. ve akif manaf meditasyona yoğunlaşın. etkisini göreceksin. görüntüyle yönlendirmeli olunca çok iyi sanki öğreten karşında ve sen derste gibisin.- dikkat edilmesi gereken etrafın sessiz olsun rahatsız edilmemeye bak :)

:D hepsini yapacaksın, ama o an oluyor olduğuna inanıp, sonucundan şüphe etmeyeceksin. Şüphe uyandığında, elaznp'in dediği gibi bu egomun yaptığı bir oyun diye düşünüp, o an oluşum içinde olduğunu kabul etmelisin Söylemenin kolay, uygulamanın zor olduğunu biliyorum, ben de yapmaya çalışıyorum zaten, örneğin egom beni ele geçirmeye başladığında, ''Yaa şu an oluyor, sadece ben görmüyorum'' diyorum. Hatta bilimkurgu gibi algılamaya çalışıp, olmakta olanı görmeye, tahmin etmeye çalışıyorum. Düşüncemi görmüyorum, çünkü o başka formda, tıpkı oluşmakta olan seçimim gibi... diye olayı basitleştirmeye çalışıyorum.

peki: ''Yaa şu an oluyor, sadece ben görmüyorum'' diyorsunuz ve bu şekilde gerçekleşen hayelleriniz oldumu acaba?

bunu kitaplara yazmıştım. HEALING SERİSİ içinde ve AKİF MANAF meditasyon vardır. ama HEALING SERİSİNİ kesinlikle tavsiye ederim. ilk CDden izleyin. İlk an yaşanılan durum anlatılıyor. (zihin sanatında. resim üzerinden)

Simyasal iyileştiricide üst güç ile bağlantı mevcut., ondan sonra melodilerle iyiliştirmeyi izleyin. meditasyonda sesin nasıl kullanılacağını göstermektedir. sonra seslerle iyileştirmeyi izleyin. 3. aşamada ses ile terapisi vardır. ve akif manaf meditasyona yoğunlaşın. etkisini göreceksin. görüntüyle yönlendirmeli olunca çok iyi sanki öğreten karşında ve sen derste gibisin.- dikkat edilmesi gereken etrafın sessiz olsun rahatsız edilmemeye bak :)

elaznp, bu bilgi için çok teşekkürler, kesin alıp uygulayacağım

okudugum onca kitaba ragmen ben de beceremedim bu bilinc alti temizligini surekli olumlu dusunemiyorki insan

gecmisin hayatin kinin ofkenin getirdigi onca yuk silkelenip pat diye atilmiyor

omo ace falan kullansam temizlikte bu bilinc alti denilen sey gozle gorunup ellede tutulmuyorki

Aynen katılıyorum.Dilim hep affetti diyor kalbim asla affedemedi.Hadi kendi bilincimizi temizledik polyana gibi olduk ya bizi sürekli olumsuzluklara itenlerin bilinçaltını temizleme metodu yokmu.Onlarınkinide temizlesen şöyle çamaşır suyuna yatırıp 90 derece kaynatsak:D.Hep hayalde kuruyorum ama şarkıda ki gibi oluyor toz pembe hayaller vardı pembesi gitti tozu kaldı.Sanırım bizim gibiler için daha şu çekim yasası kanununlarının gelişmesi lazım yada bize itici bir mıknatıs lazım çevremizdeki negatif enerjilerin bize değmeden karşıya geri gitmesi için azcık umutsuz konuştum ama ne yapayıp ben polyana oluyorumda muhatap olduğum kişiler kül kedisini üvey annesi gibiler.

• Like 1

bu yöntem yeni, egomla en iyi bu şekilde mücadele ediyorum. Çok istediğim bir şey için resim çizerdim hep. Sonunda oldu. Ama olacağına dair inancım nerdeyse yoktu.

Bunu elaznp'in önerdiği kitaptan okumuştum. Kitapta, doğru istendiği an gerşekleşiyor, düşünce bıyutunda olduğu için biz göremiyoruz deniyordu.