Jump to content
elazynp

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Recommended Posts

istanbulll aramızda ilk sonuç alan sensin sanırım:))) ne istedinde oldu bende çizeyim bari resim :D her günmü çizdin çizip unuttun mu:D ( bu konuyu hiç anlayamadım yapcak bişey yok:D )

buarada healing serisi pilates eğitimi kısmında çıktı :D neyse ucuz birşeymiş bende alayım bari :ED

şunu farkettim, bunu denedim olmuyor, şunu denedim olmuyor, ne yapsam olmuyor. Olmuyor diyenleri tebrik ediyorum çünkü "olmama" çekimini başarıyla gerçekleştiriyorsunuz şu anda...

Akışa bırak denilen du aetmeyi kes inanmayı kes bitir değil. istediğinde dua et dile, ısrarla dua etmenin ters yanı yok amaaaaaaaaaaaaa duruma müdahale etme... biriyle tanışmak istiyorsun diyelim. onun arkadaşlarıyla ortak frekans yakalayıp arkadaşı kullanıp birşeyler ayarlama... ayarlamayı sen yapma...zaten o arkadaş karşına çıkacaksa çıkar hemde daha şahane çıkar, bir davet ayarlama belki daha güzel bir davet sen alacaksın ve orada ayarlanacak... yani kurguya karışma...

o anlattıgın benim ..7 ay boyunca sevdiğimle ayrı oldugum üstüne odaklandım çünkü birlikteymişiz gibi düşünemedim böyle üzülürken.. ayrıca bu sürede birkere daha deneyelim mi dedim..çünkü dua edip te hiçbir adım atmamak saçma olur diye düşünmüştüm.. adımlarımı attım yine olmaz dedi demekki ben zorlıuyorum artık herşeyi bıraktım adım falan atmıyorum aklıma gelince geçiştiriyorum..

hep anılarımızın geçtigi yerlerde bulunmak zorunda kalıyorum ve üzülmemeye çalışıyorum......şimdi yapacaklarım

1-healing serisi ile çekirdek inançlarımı değiştirme çalışması yapacağım

2. olumlu düşüneceğim

3.teşekkür defteri tutacagım

4.artk hiçbir adım atmayacaım çünkü ben elimden geleni yaptım ( bir kere gidipte karşısına çıkayım diyodumda adam bana mutluluklar dilemişken böyle bişeyde yapmam)

bakalım nasıl olucak neler olucak....başka tavsiyen varmı elazaynep.. ve evet yazıların gerçekten çok güzel bunun için teşekkür ederim:)

healing serisinde erkek seslendiren biraz mıymıntı çok yavaş sırasıyla gisin .. 2. cd sonunda uygulamalar başlayacak. hint ya da başka bir ülkenin meditasyon sistemi öğretildiği için Tanrı/Allah demiyor. ama aynı güçten bahsediyor.

dükkanda da pilates serisi içinde belki sırf o yüzden alış sürem uzadı ama aldığıma memnunum :=)

elaznp haklısın aslında, ben bu zalim ego için bu şekilde bir düşünce geliştirmiştim, aslında etkili de oldu. Sonuçta diğer boyutlar var ve biz onu göremiyoruz gibi...

etkisi mutlaka olmuştur. bu konuda şüphem yok ki :))))) dediğim gibi fark etmeden bilinçsizce bir tıkanıklık yaratma durumu olabilir. ben derim ki "şu an anlamasam da biliyorum inanıyorum güveniyorum. duaların duyuldu gerçekleşiyor :)-

tavsiyen için teşekkürler elaznp, bilmeden tıkanıklığa sebep olabilirim dediğin gibi. besincimev, yazı, resim benim öğrenmemde etkili bir yöntem. İsteğimi resmetmek bende heyecan uyandırdığı için yaptım. Hergün değil, motivasyonum yerindeyken çoğunlukla, Hatta resmin üzerine dileğimi de yazıyordum. Ya da bir resim çizdim, hergün o resme bakıp, üstüne tek cümleyle isteğimi yazdım. Resmin üzerindeki yazılar çoğaldıkça bu beni motive ediyordu. Bu aşkla veya başkasıyla ilgili değildi. Başkasının neden olduğu, ancak benim etkilendiğim bir durumdu. benim için çok çok çok zor bir zamandı. Uzun zaman devam etti. Hiç umut yoktu ama inancım çoktu. Ve oldu şükür.

Bir de yanlış hatırlamıyorsam sidre ''Duanın Sırr' diye bir konu paylaşmış. Bence onu da oku.

Ayruca, ben okuldaki bölüm için çok ısrar etmiştim. Tamamen sonuca kilitlrnip, ne olursa olsun bu mesleği istiyorum demiştim. Olmaması durumunu düşündüğümde içim kararyordu. İstediğim olsun da, ne olursa olsun'durumundaydım. Oldu fakat, okulda bir sürü gerilim, sıkıntı yaşadım. Yani hiç mi hiç oluruna bırakmamıştım. Oldu ama o süreç benim için çok üzüntü vericiydi. Ama geldi ve geçti artık

bu arada İstanbul unuttuğum bir noktayı belirtmişsin teşekkür ederim. motivasyonunuz iyi olduğunda yapın. düşük olumsuz enerjiyle yaptığınızda iyi isteseniz de fark etmeden olumsuzu gönderiyorsunuz. bilinçsizce... tuzlu suda ayaklarınız ellerinizi yarım saat bekletin. -deniz tuzu diye satan parfümeriler var. artık çok yerde çok markanın yan ürünü olarak çıkıyor- ağaca yaslanın, duş alın atın enerjiyi... doğaya çıkın yürüyüş yapın :)

balkona çıkıp derin derin nefes alın, mesela şarkının sözlerinde karamsarlık mı var kendinizce düzeltin. mesela ben şöyle yaptım "o zor günler solan güller eskidendi geçti, bitti, artık rengarenk neşeli ışıl ışıl günler geldi." :=)

sistem çok basit, adım at, çabala ve iyi düşün ve inan güven... birde sakın durumu yargılama, iyi-kötü/doğru-yanlış gibi kalıba sokma.. deneyimdi öğretim vardı yaşadım teşekkür ederim :) arada şükranlarınızı yazın :) dilek değil sadece neye şükür ediyorsanız onu yazın :=)

533780_10151337293900178_1364700529_n.jpg

Neyi arzuluyorsanız,bütün dikkatinizi

onun üzerinde yoğunlaştırın;

eninde sonunda gerçekleştiğini göreceksiniz.

533780_10151337293900178_1364700529_n.jpg

Neyi arzuluyorsanız,bütün dikkatinizi

onun üzerinde yoğunlaştırın;

eninde sonunda gerçekleştiğini göreceksiniz.

Ne güzel yazmışsın.. peki sen böyle yapıyormusun? devamlımı yoğunlaşmak lazım yoksa yoğunlaşıp bırakmak birdaha düşünmemekmi lazım?

PAYLAŞMAK İSTEDİM.

DÜN GECE keyifsiz bir AN'ım oldu. Sabah 5 gibi yattım gün iç inde 9-10 gibi uyandım. saagt 14.00gibi uyuyabilirdim şunu yaptım. önce mahalledeki kedi ve köpeğe yemeğimin fazla kalan kısmını verdim. bu sayede onlarla vakit geçirirken içgüdüsel olarak onların auramı temizlemelerine izin verdim. doğaya çıktım. (doğa dediğim sitenin bahçesi ve bahçede bir kaç ağaçtan biri) çimenler arasında bir ağaç buldum. ağaca dedim ki "bedenimdeki tüm enerjiden senin aracılığınla kurtulmama ve pozitiflikle iyilikle sevgiyle güzel olumlu düşüncelerle dolu dolu olmama yardım eder misin sana yaslanmama izin verir misin" dedim. yani ağaçtan izin istedim. kitabımı okudum. arada gözlerimi kapadım. . sonra kalkarken ağaca teşekkür ettim.. ben çevremde kimsenin olmaması rahatlığıyla ağacı öptüm, teşekkür ettim. muhteşem rahat iyi sakin sevgi dolu gülümseyen bir kişi oldum :) bu arada ayrıntı ağaç altında beslediğim kedi geldi ellerimde göğsümde üçüncü göz çakrama yakın yerlerde patisini gezdirdi. tuhaf bir enerji akışı oldu. kedi şifacı bir canlıdır. iyileştirme gücü çoooooooooooooook fazladır. bilginize....;=)

şunu söylemek istiyorum. "gerçekleşir mi, sen de gerçekleşti mi???" soruları inanmadığınızı, inanmamakla yaratığınız blokajı engeli gösterir. bu nedenle önce o soruları bırakın. başkalarını da bırakın. onun ki o an olmuştur çünkü 2 yıldır aynı dilekte ısrar ediyor, diğerininki 2 günde olmuştur tezahür etmede coşku neşe sevgi en yoğun şekilde uygulanmıştır. o zaman kimin ki ne zaman oldu nasıl oldu önemli değil, önemli olan, senin nasıl istediğin, hangi tutku arzu ve aşkla istediğin :=))))

Evet gercekten cok guzel bi ayrintiya deginmissin. Bende tarottan ogrendim bunu kafani kaldirdiginda baktigin her cisim olusumundan once 4 asamadan gecmistir diyo, 1mci asama dusunce asamasi, 2ncisi baslangic asamasi, 3 hazirlik asamasi 4 materialization yani olusum asamasi.

Bir masa bile birisi onu dusundugu icin olusmustur, masadan tutun web sitesine kadar arabadan tutun bugune kadar gerceklesmis her ne varsa birinin dusuncesi sayesinde olusmustur. Kainat ve icindeki hersey bile yaratanin dusuncesinden baska bisey degildir.

Bak canim 4uncu maddede artik hicbi adim atmiycam ben elimden geleni yaptim cumlenle gizli bi olumsuzluk kanitlamissin. Cekim yasasinin kanunlarindan biride umut ve olumlu dusunmektir, olmayacak diyerek dedigin hicbisey zaten olmaz.

Ha diyceksin ben elimden geleni yaptim olmadi benim sucum degil desen de bu cekim yasasinin sorunu degil senin sorunun. Hayatta bi seyi cok isteyen insanlar vardir defalarca denemisler olmamis o insanlar da nasilsa olmayacak diye denemeyi birakip hareket ettiklerinde istediklerini elde etmelerine ihtimal yoktur.

Iliski olayina gelince, iliskide olay cok farkli. Bir seyi cok isteyince o seyin sana geldigine cok buyuk bir inancla katiliyorum ama soz konusu bir insan oldugunda 2 kisinin istegi vardir tek kisinin istegi yeterli olmayabilir. Sonucta istedigin sey de bir insan ve onun da kendi dusuncesi var cekim yasasinin insan cekmede basarili olmama ihtimali cok buyuk.

Ben kendimden ornek verecek olursam ben yillardir cocuklugumdan beri hep zengin olmak istedim ve fark etmeden zenginlik icin kuantum yapmisim. Nasil mi? cocuklugumdan beri o kadar inanmistim ki zengin olcagima hatta kiz kardesimler kavga ettigimde ona bi kere "zengin oldugumda sana paramdan vermiycem" demistim :-D cocuklugumdan beri hic suphesiz oyle inaniyodum ki bigun zengin olcagima, hatta bi keresinde bi otelde ise baslamistim mudurden nefret ediyodum o otelin sahibinden de o kadar inanmisim ki yaptigim kuantuma halamin kizina demistim ki "zengin oldugumda bu otele musteri gibi gelcem bu mudure de havayi basicam demistim" gercekten de istedigim refah seviyesine ulastim ve o otele gittim o mudur orda yoktu ama olsun otelin sahibine ve kizima havami bastim :-D oyle sinir olmustum ki onlara yillarin kini vardi sanki icimde beni orda calistirdilar 1 ay ve kapinin onune koydular 5 kurus da vermeden.

Farkettim ki ben bu amacima oyle odaklanmisim oyle inanmisim ki her gun zihnim onu bana cekmis olsa ki zenginlik 10 sene icinde ne yapti etti beni buldu, once Dubai'ye is aramaya gittim sonra bi emlak sirketinde is buldum orda biriktirdigim parayla bi projeden sadece %5 koyarak bi ev satin aldim ne mi oldu 100 e aldigim ev resmen 500 e cikti yani hem koydugum parayi geri aldim hemde evin toplam fiyatinin 5 katini, sonra bu taktigi bikac kez daha denedim ilk taksitle ufak para koyup bikac ev aldim sonra o koydugum paralarin 30-40 katini 1 sene gibi kisa surelerde kazandim. Gercekten de zengin oldum arkadaslar :-D kaderin bi cilvesimiydi bilmem hayat mi beni surukledi acaba dubai'ye yoksa quantum muydu ya da tesaduf mu ama bi sekilde oldu iste hayalime ulastim.

Artik bu kuantum olayina o kadar inanmaya basladim ki her karsima cikan problemde uyguluyorum. Mesela Dubai'de bir devlet memuru var mecburen ev satislari hep o memurdan oluyo adam o kadar kaba biseyki surekli zorluk cikartiyodu sonra bigun bu adama da kuantum yapayim dedim yabanci bi siteden aldim tuyoyu bi insani problem olarak gormektense o insani zorla da olsun gunde 40 kere sevdiginizi soyleyin her yaklastiginizda gulumseyin asla kin gutmeyin pozitif enerji verin pozitif alacaksiniz diyodu gercekten de bunu denedim adam su anda en iyi arkadasim :-D her gittigimde de isimi cabucak hallediyo

bi degisik quantum kurali daha var buda baska bi kitaptan aldigim tuyo. Kendinizi bi kirmizi hali ustunde yuruyo hayal etceksiniz geriye bakin o sizin gecmisiniz su anda yurudugunuz yer simdiki zaman ilerisi de gelecek, gelecekte ne istiyosaniz onu ileride kirmizi halinin ustunde hayal etceksiniz mesela zenginlik icinde buyuk luks bi villada oturuyorum kendimi goruyorum falan boyle seyler soyliyceksiniz ama tabiki inanarak. Bide daha etkili bi quantum daha var ayni bu kirmizi haliyla yapiliyo o da onunuzdeki her engeli o kirmizi halinin ustunde bir tas olarak goreceksiniz ve o tasi kaldirip onunuzu temizleyerek yurudugunuzu hayal etceksiniz mesela tasi kaldirirken su anda onumdeki en buyuk engel olan .... yi hayatimdan engel olmaktan cikartiyorum diyceksiniz. Bunu her gun yapin inanilmaz etkili cozulmeyen sorunlar bile tek tek cozulmeye basliyo arkadaslar.

Bide ben Louse L Hay in kitaplarini okumayi cok seviyorum o kadinin kitaplarinda cok tuyolar var quantum ve pozitif dusuncenin gucuyle ilgili. Bi tane daha cok guzel bi tuyo buldum simdiki kimliginizi kucuklugunuze goturuyosunuz buda harika otesi bisey mesela kucukken basiniza gelen bisey unutamiyosunuz fark etmesenizde bilinc altinda oyle koklu bi yere yerlesmis ki simdiki zamaninizi bile etkiliyo olabilir buda quantumun baska bi cesidi. Kendimden bi ornek vereyim:

Ben ilkokul 1inci sinifa 5 yasinda baslamistim cok kucukken herkes benden buyuktu hatta o kadar kucuktum ku benimle bebek diye alay ediyolardi, ogretmenin biri de cok ugrasiyodu benle kendi capinda egleniyodu ama o hocayi hic unutmam unutamamda, beni tahtaya cikartip aglayan bebek aglayan bebek diye butun cocuklara sesli bi sekilde alay ettiriyodu onlar da gulerek ayni seyi tekrar ediyolardi aglayan bebek aglayan bebek diye ve ben de daha 5 yasindayim elbetteki o yasta cocuk boyle bi seyde agliycak. Yillar sonra ben kendimde bisey farkettim ben bi kursuye cikip konusma yapamiyorum gercekten herkes bana baktiginda inanilmaz bi aglama istegi cikiyo bende sanki aglayasim geliyo. Bunun icin bi psikologa gittim kadin bana mutlaka gecmiste bisey oldugundan boyle olmasi gerekiyodur dedi sonra gecmisime indik seanslar yaptik ve sonunda bu olay olduguna karar verdik.

Louise L Hay in kitabinda da bunu duzeltmek icin cok guzel ornek vermis gecmisteki cocukluguna gidiyosun o olayi tekrar hayal ediyosun ama olayi zihninde degistiriyosun ve hayatina cok daha emin bi sekilde kaldigin yerden devam ediyosun.

Cok inanilmaz taktik arkadaslar

Eger msn vermek yasaksa lutfen bu mesaji silmeyin onun yerine msn bolumunu silin

Bilinc alti temizliginin kurallari seytan dan cikan duygulari temizlemek, nedir bu duygular, kin, nefret, intikam, maddeye asiri duskunluk falan. Sonra olumsuz olan ne varsa olumlu dusunceyle degistirmek.

Mesela ilk esasta size yapilan butun kotulukler icin gecmisteki herkesi o kisilerin ismini soyleyerek affetmek, ornegin diyelim Ayse bana sunu yapti ayse yi affettim diyip ayse ye sevgi ile sarildiginizi hayal etmek gibi, her kotuluk icin bir af, eger bir kisi icin bile hayir onu asla affedemem diyosaniz bilinc alti tam temizlenmemis oluyo.

Intikam duygusu icin de aynisi mesela biri bisey yapmistir intikam cabasi icinde iseniz hemen bu cabadan vazgecmek sarttir. Kimseden nefret de etmeme sarti var.

Baska bisey daha gecmiste yasanan acilarin kapatilmasi ve unutulmasi bir nefes ederek mesela gecmiste su yasamis oldugum olayin uzerine bir ortu cekiyorum ve o olayi unutuyorum demek gibi. Aci veren ne varsa ustune ortu orterek kapatma.

Bide cok gecmiste bilinc altini hala etkileyen olaylar icin gene gecmise gidip o olayi tekrar hatirlamak fakat olayin gidisatini degistirmek. Yani aslinda olayi degistirerek sesli bi sekilde kendine tekrar etmek mesela gecmiste kotu birsey yasanmistir o olayda o kotu seyi guzel bir seyle degistirip zihni yeniden kodlamak.

Bunlari yapin hayatiniz degisecek

• Like 1