Jump to content
elazynp

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Recommended Posts

Louise L Hay, hergün uyguladığı bir şeyi de kitabında tavsiye ediyor. Bence o da güzel. Hergün kollarını birkaç kere açıp, evrenin tüm fırsatlarına, bolluğuna, bereketine açığım gibi şeyler söylüyormuş. Tabi bu çeşitlendirilebilir.

O kadinin cok fazla ruhsal tedavi yontemi var ben cok kitabini okudum boyle yuzlerce sey. Ayrica cok ilginc bu kadin hayati boyunca unlu bi yazar olmak istemis 50 yasinda bile hic kitabi yokken birden karar vermis 60 yasinda dunyada en cok satan heal your life kitabini yayinlamis ve 80 yasind dunyanin en unlu yazarlarindan, umarim bu 30 yasinda kariyer degisimi yapcam ama cok yasliyim diyenlere de bi ornek teskil eder :-D o kadinin kitabini okuduktan sonra ben hayatta hicbisey icin gec olmadigini da ogrendim, bu dusunceyi kafaya yerlestirince yapilmayacak sey yok gercekten.

arkadaslar gercekten oluyor ben defalarca yaptim ve tabiki Allahin dilemesiyle oldu. Burda en önemlisi istediginiz seyi canli&kanli sessiz sakin bir yerde 5-10 dakika hayal etmeniz. ben genellikle aksam yatarken ve dualarla tamamliyorum. Burda bir yöntem le yetinmiyorum, aslinda bildigim her yöntemi katib kariyorum ve her defasinda Allahima cok sükür oluyor.

arkadaslar gercekten oluyor ben defalarca yaptim ve tabiki Allahin dilemesiyle oldu. Burda en önemlisi istediginiz seyi canli&kanli sessiz sakin bir yerde 5-10 dakika hayal etmeniz. ben genellikle aksam yatarken ve dualarla tamamliyorum. Burda bir yöntem le yetinmiyorum, aslinda bildigim her yöntemi katib kariyorum ve her defasinda Allahima cok sükür oluyor.

o yöntemlerden biz de faydalansak..ne güzel olur..:)

Yöntemlerini bizimle paylaşır mısın :=)

tabiki gelki ben sürekli burda paylasiyorum yöntemlerimi. dedigim gibi öncelikle Allah isterse olur, ben dualarin fazla sayisina takilmiyorum- örnegin: uzun bir dua 160 x oku deniyor ki... bu cogu zaman imkansiz oluyor, sonra sitede basliyoruz el acmaya lütfen yardim edin diye. bana göre ismarlama hac olmadigi gibi baskalarina kendi okuyacagimi okutmakta...bence Dogru degil. iki kez uyguladigim yöntem: bir bos beyaz kagit aliyorsun ve sirayla istediklerini yaziyorsun ama tam ince noktasina kadar. size örnek vereyim: 1. daire istiyorum 150m2 4 odali parkeli terasli sahile yakin önümde genis cadde olsun, dairemin yaninda mese agaclari olsun, perdelerim uzun, koltuklar bordo.... 2. arac istiyorum markasi fiyat kombi olsun, mazotlu, 2 yasinda, rengi siyah ....olsun. 3. koca istioyorum, 175 boyunda, esmer beyaz tenli, ela gözlü, yüksek tahsil yapmis, zengin bir aileye mensub.... 4. 10 bilezik istiyorum 22 Ayar 20g. tüm isteklerinizi siraladiktan sonra, tarih yaziyorsunuz. örnegin bunlar 31.12.2016 olucak diye. simdi abdest alib icinizden gelen dualari okuyorsunuz, ben genelde: Kenzül- Ars, Ayetülkürsi, Salati- Tüncina vs... okuyub kagiti elime alib tenha bir köseye cekiliyorum ve yazdiklarimi hayal ediyorum (denedim aksam veya günes batarken daha iyi) öyle kanli canli hayal edeceksinizki gercekle hayal arasi gelib gideceksiniz. sankim o dairede dolasiyor perdelere dokunuyor, arabaniza dokunuyor onu kullaniyor, kocaniza sariliyorsunuz onunla mutlu bir aileniz olmus, vs... iyice isteklerinizi beyninize kazidiktan sonra bu kagiti katlayib bir kitab arasina koyuyorsunuz ve birdaha acib bakmiyorsunuz gerceklesene kadar- bitti- Bir baska yöntem: benim siddetle tavsiye etdigim fakat türkiyede bulunmadigini haber aldigim bir kitab: Joseph Murphy Your Infinite Power To Be Rich. Allegria yayin evi: kitab seri numarasi: 978-3-548-74104-8, size icinizdeki kiskancligi kini nefreti yok etmesini ögretiyor ve sürekli Allahtan istemeyi dogru istemeyi ve dua seklini ögretiyor. birde ben hacet dualarimi ismi azam dualariyla istiyorum. dualari okuduktan sonra 1 fatiha 1 ayetül kürsi 1 süre Kadir ile bitirib kibleye dogru kollarimi kaldirib avuclarimi acib istiyorum ve sürekli isityorum yani bir nevi zikir her gece yatmadan önce dua ediyorum sizde edin cok faydasini göreceksiniz. son olarak burda bir arkadasin duasindan fayda gördüm. diyor 10 gün boyunca her gün 3-10-30 defa besmele cekib: yefalullahü ma yesau(dikkat edin: yesau´nin s, sahinin s olcak benim klavyemde türkce alfabe yok) bi kudretihi ve yehkumu ma yüri du bi izzetihi okuyub dilegini dile deniyor. Ben bunu ilk seferinde 10gün boyunca 30 defa okudum bitince hemen ardindan 3 defa okudum ve hala okuyorum yani hic birakmadim. icinizden nasil geliyorsa sayica okadar okuyun derim Allah herkesin gönlündekini dogru zamanda versin insallah amin.

Ben de tam yöntemlerini bizimle paylaşır mısın diye yazacaktım ama paylaşmışsın zaten :) Joseph Murphy'nin ''Biinçaltının Gücü ''diye bir kitabını okumuştum, o da çok iyiydi. Halen de sık sık baktığım kitaplar arasında.

sen ben.. paylaşımın çok açıklayıcı olmuş..ben hala birşey yapmaya başlayamadım vakit olmuyor diyorum ama biliyorum ki bahane bu...bir başlasam devamı gelicek ama ne bileyim şimdi ben ayrıldıgım sevdigimi geri istedigim için onu hayal etmek çok zor oluyor.... geçen ne biçim aglayasım tuttu.. açıkçası hayal ettikçe ondan dahda kopamıyorum eski güzel günler aklıma geliyor kötü oluyorum...

bir arkadaş kişiye çekim yapılmaz demiş ama bunu yapanları da okumuştum nette...ben kötü niyetli birşey istemiyorum aslında bilmiyorum......sizce de kişiye yapmaktan vazgeçmeli miyim? düşündükçe ayrı oldugumuzu bildigime odaklanıyorum ve moralim bozuluyor......

aslında senin dedigin o kağıda yazma olayını yaptım birkere ama sevdigimle barışma kısmı olmadı... iş oldu:)

sizce istedigim kişiyi mi yazmalıyım yoksa genel kişiden mi bahsetmeliyim?

sen ben.. paylaşımın çok açıklayıcı olmuş..ben hala birşey yapmaya başlayamadım vakit olmuyor diyorum ama biliyorum ki bahane bu...bir başlasam devamı gelicek ama ne bileyim şimdi ben ayrıldıgım sevdigimi geri istedigim için onu hayal etmek çok zor oluyor.... geçen ne biçim aglayasım tuttu.. açıkçası hayal ettikçe ondan dahda kopamıyorum eski güzel günler aklıma geliyor kötü oluyorum...

bir arkadaş kişiye çekim yapılmaz demiş ama bunu yapanları da okumuştum nette...ben kötü niyetli birşey istemiyorum aslında bilmiyorum......sizce de kişiye yapmaktan vazgeçmeli miyim? düşündükçe ayrı oldugumuzu bildigime odaklanıyorum ve moralim bozuluyor......

aslında senin dedigin o kağıda yazma olayını yaptım birkere ama sevdigimle barışma kısmı olmadı... iş oldu:)

sizce istedigim kişiyi mi yazmalıyım yoksa genel kişiden mi bahsetmeliyim?

İstediğin kişiyi yaz:) İçimden öyle geldi,yorumunu okumadan geçemedim.

Ela Nazım teşekkür ederim:) Öyle yapıcam ama işte bazen düşünürken çok üzülüyorum daha çok negatif yüklemiyim diye de düşünmüyor değilim:)