Jump to content
elazynp

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Recommended Posts

Ela Nazım teşekkür ederim:) Öyle yapıcam ama işte bazen düşünürken çok üzülüyorum daha çok negatif yüklemiyim diye de düşünmüyor değilim:)

Ben sende sunu farkettim,olumsuz yaklasıyorsun..Dua ederken de tam teslimiyet içinde olman gerek..Duanı ederken mesela onu isteyebiliyorsan allahdan bil ki duan kabul oldu..Çünkü istemeyi vermek de allahdandır..Allah dilemedikçe sen dileyemezsin ki..Sonuca odaklanma,bunları yapıyorum ama gelir mi gelmez mi diye çelişkiye düşme..Sen duanı et,çabanı harca ve bekle..Ama sabırla isyana girmeden güzel bir şekilde bekle..Kaderinde varsa döner dolaşır o seni bulur..Çekim yasasında ise onu hayal et,% 100 düşünce gücünü uygula..Sanki karsındaymıs gıbı ona soylemek ıstedıklerını söyle ve tabii bunu hissederek yap..Olumlu enerjini yolla,inan onun kalbi de bunu hissedecektir..:)Allah kolaylık versin..

• Like 1

Ela Naz valla ne zaman umutsuzluga düşsem umudumu geri getiriyor yine mesajların:) o her nekadar olmaz dese de Rabbim büyük:)

tamam bundan sonra kesin bu şekilde uygulayacagım baktım gördüm üzülüyorum hemen o moddan çıkmak için mezdeke açıp oynıcam :D

çok teşekkür ederim cevabın için:)

Ela Naz valla ne zaman umutsuzluga düşsem umudumu geri getiriyor yine mesajların:) o her nekadar olmaz dese de Rabbim büyük:)

tamam bundan sonra kesin bu şekilde uygulayacagım baktım gördüm üzülüyorum hemen o moddan çıkmak için mezdeke açıp oynıcam :D

çok teşekkür ederim cevabın için:)

Son sözü Allah söyler..Birazcık sabretsen,sanki hayatını mutlu mesut devam ediyormuş izlenimi yaratsan,vazgecmenin paradigmasını uygulasan :) Senden kaçışı yok..Rica ederim ne demek.

sen ben.. paylaşımın çok açıklayıcı olmuş..

sizce istedigim kişiyi mi yazmalıyım yoksa genel kişiden mi bahsetmeliyim?

merhaba, vallahi sen bilirsin lakin ben isim yazmadim sade tarih atdim ve Allahim hamdü senalar olsun ki oldu:thumbsup: bu ara ben sade "koca´da" istemedim. bir ev, birde araba istedim:rolleyes: simdi ise bir bebek istiyorum, dedigim gibi hersey Allahtan dualar yakarismalar bir vesile. ama tüm enerjileri körletib birseye odaklanma ne cikar her kapiyi acmaya dene! Birak yüce rabbim senin icin sectigi en güzlleri gelib seni bulsun. :)

bende araba ve ev çekiminide uygulayacagım bakalım:)

birde power da bob doyle diyorki çekim yasası aslında herkesde çalışıyor bu başlatılan birşey değil...şuanda içinde bulundugun rezonans içindeki şeyleri çekiyorsunuz...ve diyorki içinizdeki dirençleri kırmadan istedigin kadar hayal et bir işe yaramaz.... direnç dediğimiz şeyde mesela ev ve araba hayal ederiz ama içimizde parayı nerden bulcaz ya diye düşünceler geçer... yani bizim aslında para zor kazanılır ve bir ev için ömür boyu çalışmak gerekir gibi inançlarımız var önce bunlardan kurtulmamız gerekiyor..

bunlardan kurtulmanın yöntemi olarakta olumlamalar serbest bırakma yöntemlerini falan önermiş...

mesela kendisi para hayalinde banka hesabındaki paranın fotosunu çekmiş ve pc de bunu çok yüksek bir miktar olarak değiştirip arka plan yapmış baka baka içindeki o inancın gittiğini söylüyor.

aynen öyle, besincimev´in dediklerine katiliyorum! size kendi yasadigim bir olaydan bahsedim, aracim vardi gayet´de güzel tasaruflu ama modeli biraz düsmüs kilometreside fazla olmustu. yeni bir arac icin ya bir kredi yada bir yil beklemem gerekiyordu. hayal kurmakta oldukca sinirsiz oldugum halde, ben farkinda olmadan esime sürekli diyormusum hayatim yeniden borca girmek istemiyorum bilmemki nasil olucak bu is... derken esim birgün bana, öyle söyleme askim Allah herkezin rizkini veriri bak gör önümüze ne firsatlar cikacak deyince bende jeton düsdü. daha aklima zerre kadar maddiyat problemi getirmedim ve böyle düsünmeye baslayib, burda belirtdigim yöntemlerle zikire yogulasdiktan yaklasik 4 hafta icinde kendi aracimdan 4 kat daha degerli, hayalini kurdugum bir arca hem istedigim renkte, hem fiyatin 5:1 vererek inanilmaz bir vesileyle sahib oldum :) Allahtan hayirlisini her daim kazasis belasiz olanini isteyin ve sürekli isteyin.

Ben sende sunu farkettim,olumsuz yaklasıyorsun..Dua ederken de tam teslimiyet içinde olman gerek..Duanı ederken mesela onu isteyebiliyorsan allahdan bil ki duan kabul oldu..Çünkü istemeyi vermek de allahdandır..Allah dilemedikçe sen dileyemezsin ki..Sonuca odaklanma,bunları yapıyorum ama gelir mi gelmez mi diye çelişkiye düşme..Sen duanı et,çabanı harca ve bekle..Ama sabırla isyana girmeden güzel bir şekilde bekle..Kaderinde varsa döner dolaşır o seni bulur..Çekim yasasında ise onu hayal et,% 100 düşünce gücünü uygula..Sanki karsındaymıs gıbı ona soylemek ıstedıklerını söyle ve tabii bunu hissederek yap..Olumlu enerjini yolla,inan onun kalbi de bunu hissedecektir..:)Allah kolaylık versin..

Elanaz beni de rahatlattı bu mesajın Allah razı olsun :))

Elanaz beni de rahatlattı bu mesajın Allah razı olsun :))

Rica ederim ne demek :)Sizden de razı olsun rabbim

Bu akşam 22:58 de Dolunay gerçekleşiyor.

Dolunay dilegim :)

25 nisan 2013 tarihinde saat 22.58 de gerçekleşecek dolunayın enerjisinin güzel sevgi dolu etkisini hissetmeye yaşamaya niyet ederek yazıyorum.

Bu dolunay enerjisiyle beraber hayatimda ,bilincaltimda ,zihnimde,bedenimde bulunan ve bana iyi gelmeyen ve bana kendimi iyi hissettirmeyen her seyi sevgiyle birakmayi seciyorum!Ben egom basta olmak uzere .......( boslugu siz doldurun ve akliniza gelen genel ,ozel her seyi ; duygu,dusunce,olay,kisileri dusunebilirsiniz) tum bunlarin hepsini sevgiyle birakiyorum!Cunku biliyorum ki sevgiyle biraktigim tum olumsuzluklarin yeri tam da istedigim seylerle sevgiyle ve kolaylikla dolacak!

Kendimde ya da hayatimda farkedemedigim baska olumsuzluklar varsa ,bunlari da ilahi olan beni sifalandiran ve beni destekleyen yaratıcımın enerjisine sevgiyle birakiyorum ki,hepsi sifa olarak bana geri donsun,hayatima yansisin! oyle de oldu!

İstedigim tum guzellikler icin simdiden sukurler olsun!

Sonra kağıdı yakın külleri suya lavaboya ya da doğaya salın :=) inanın ve güvenin :=)

Çekim Yasasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Başlıktan hareketle şunu söylemek isterim.

Dikkat etmemiz gereken en önemli şeylerden birtanesi belki de ilki kullandığımız cümleler dir.

kullandığımız cümlelere dikka edecek olursak görürüz ki bunlar düşünce yapımızdaki cümlelerdir.

Kullandığımız Kelimeler , cümleler çok güçlü enerji yayarlar. Söylenen hiç bir söz kaybolup gitmez mutlak kayıt altındadır. Ve bu Söylenen sözlerden yayılan enerjiler farkında olsakta olmasakta bizide sarar.

İkincisi ise bu sözlerimizle mutabık olan fiillerimiz.