Jump to content
ozianna

Ücretsiz Tek Kart Tarot Açılımı!

Recommended Posts

Selam arkadaslar,

Hobi olarak ucretsiz tek soruya tek cevap tek kart acilimi tarot acilimi yapiyorum ama bunun da tek bir sarti var.

Sorulan soru tamamen bir problemin cozumune odakli olmali soru NASIL, NEDEN, NIYE seklinde olabilir. Asla gelecege yonelik soru icin tarot actirmayiniz.

Ornek sorular sunlardir:

Neden is bulamiyorum?

Iliskimin neden iyi gitmiyor?

Nasil daha iyi bir kazanc elde edebilirim?

Insallah anlatmak istedigim anlasilmistir. Asla ne zaman evlenicem, ne zaman araba alcam, is bulabilcekmiyim gibi gelecek icerikli sorular sormayiniz

• Like 1

Hemen soruyorum o zaman neden iş bulamıyorum neden rızkım yok benim ? tşkler

nafaka ve tazminatımı neden alamıyorum

Selam Mutsuz00,

Senin icin cektigim kart degnek kralicesi.

Issizligin icin sende olmasi gereken ama olmayan bir seyin varligina deginiyor bu kart, bunun ne oldugunu sadece ama sadece sen bilebilirsin. Bu kart ayrica dunyayi degistirmek mumkun degilse kendimizi degistirmenin zorunlu oldugunu hatirlatir bize. Kendine ve sahip oldugun ozelliklere iyice bir goz at ve isverenin aradigi ve sahip olmadigin sey her ne ise onu hayatinda bir engel olmaktan cikart ve hayatinin bir parcasi yap.

Gittigin is gorusmesinde mutlaka dikkatini cekmis olmali aranan ozelliklerden bir tanesi sende tutmamistir, bu eksiklikle yasamaktansa onu hayatinin parcasi yap. Goreceksin ise yarayacak.

Sevgili ecrin, yazimda belirttigim ozelliklerde soru sor lutfen. Orda nasil soruya cevap verilcegini belirttim, tsk

o zaman bende bir soru sormak istiyorum erkek arkadaşımın annesi neden ilişkimize karşı çıkıyor ve bu durumu nasıl düzeltebilirim?

teşekkürler

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...