Jump to content
Sign in to follow this  
Sidre

Yeni Office’in Bilinmeyen Özellikleri

Recommended Posts

Yeni Office; yenilikleri ile birlikte geldi.

 

office-yeni.jpg

 

Artık daha kişisel, müşterisine seçenekler sunan ve her zamankinden daha modern biçimde tasarlandı. Yeni Office çalışma şeklinize ayak uyduruyor; evde, iş yerinde ve yolda daha fazla iş görmenize yardımcı oluyor.

Yeni Office deneyimiyle; uygulamalarınız, belgeleriniz ve kişisel ayarlarınız da sizinle geliyor. Kullanıcılar belgelerini, resimlerini, kişisel notlarını SkyDrive’a depolayabiliyor; kurumlar da belgeleri SharePoint’e gönderip onlara istedikleri yerden erişilebiliyor, istedikleri gibi paylaşabiliyor ve belgeler üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabiliyor. Office; akıllı telefonlardan ve tabletlerden bilgisayarlara, PC’lerden Mac’lere kadar birçok cihaz ve platformda ve popüler web tarayıcılarında çalışıyor.

Yeni Office; PC’lerde, tabletlerde ve telefonlarda Windows’la entegre çalışacak şekilde tasarlandı. PC’nizde bir Word belgesi oluşturup, Windows Phone’unuzda düzenlemeye devam edebilir, klavyeden dokunmaya anında geçebilir, Office’in eksiksiz bir sürümünü internete bağlı herhangi bir Windows 7 – ya da Windows 8 – tabanlı PC’ye anında aktarabilirsiniz. Kişisel ayarlarınız dahi kaybolmayacaktır.

Düzenli ve modern arayüz, her gün kullandığınız araçlara daha hızlı erişim sağlarken, Office deneyiminizi özelleştirmenize de olanak tanıyor. Yeni araçlar; sadece birkaç tıklamayla şık ve modern belgeler hazırlamanıza, verimli toplantılar yönetmenize ve rakamları öngörüye dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Office; geliştirilmiş, profesyonel şablonlar arasından veya son kullandığınız belgeler listesinden seçim yaparak hızlıca belge oluşturmanızı sağlıyor.

Peek’ler sayesinde Office, mevcut görünümünüzden ayrılmadan, ihtiyacınız olan bilgiyi bir bakışta size ulaştırıyor. Ajandanızı, belli bir randevuyu veya e-posta yazdığınız kişinin ayrıntılarını görüntüleyebileceksiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...