Jump to content
nartnmerd

''IDM Sahte Bir Seri Numarası ile Kaydedildi Uyarısı '' Alıyorum Ne Yapmalıyım

Recommended Posts

arkadaşlar IDM sahte bir seri no ile kaydedildi uyarısı alıyorum neler yapmalıyım ...windowsXP sürücüsü kullanıyorum . bilenler yardım lütfen

IDM'yi kurduktan ve crackini yaptıktan sonra yeni sürümüyle güncellensi mi diye bir kutucuk çıktıysa ve bunu kabul ettiysen bu hatayı verir.

• Like 1

ıdm yi kaldır,tekrar crack dosyası ile beraber kur,güncelleme gelince güncellemessin olur biter

dün akşam öyle yaptım

IDM'yi kurduktan ve crackini yaptıktan sonra yeni sürümüyle güncellensi mi diye bir kutucuk çıktıysa ve bunu kabul ettiysen bu hatayı verir.

valla ben ne yaptım bilmiyorum ama ....ıdm yi netten indirdim bi süre sonra ...bu hatayı vermeye başladı ....crackini filan yapmadım ama arkadaş bişiler yaptı ....ark. dükkanda deneme için indirme işlemi yaptım oldu ..eve geldim indiremedim dosya ...şuan ıdm kurulu ....

kısacası bu aşamada neler yapmalıyım archangel

ıdm yi kaldır,tekrar crack dosyası ile beraber kur,güncelleme gelince güncellemessin olur biter

dün akşam öyle yaptım

ıdm yi kaldırabilirim ama bana link verebilirmisin crack dosyası ile beraber kurulum için ......(kurduktan sonrada güncellemeleri yapmıyacağım anladım )

• Like 1

Muhtemelen farkında olmadan güncellenmesini kabul etmişsindir.Kaldırman lâzım ve ayrıca programın internetten denenmiş ve sağlam olanını bulman gerekiyor.

https://hotfile.com/dl/192814177/d1667ed/Idm.v6.09.Build.3.Tr.rar.html

Programı buldum.Bunu indir.Rar şifresini repine yazdım.Kurulumda yapman gerekenler indireceğin dosyanın içinde anlatılmış.

Muhtemelen farkında olmadan güncellenmesini kabul etmişsindir.Kaldırman lâzım ve ayrıca programın internetten denenmiş ve sağlam olanını bulman gerekiyor.

https://hotfile.com/dl/192814177/d1667ed/Idm.v6.09.Build.3.Tr.rar.html

Programı buldum.Bunu indir.Rar şifresini repine yazdım.Kurulumda yapman gerekenler indireceğin dosyanın içinde anlatılmış.

teşekkür ederim archangel bi deneyeyim bakalım yapabilecekmiyim .......................

arçi benden önce davranmış vermiş linki :)

• Like 1

tamam yaptım archangel çok teşekkür ederim ..umarım bu sorunu bir daha yaşamam ...Allah razı olsun senden

tamam yaptım archangel çok teşekkür ederim ..umarım bu sorunu bir daha yaşamam ...Allah razı olsun senden

Önemli değil.Bilgisayarı ilk açtığın zaman İDM'de kendini başlatır ve ekrana bir kutucuk gelir.Yeni sürümü geldi güncellensi mi vs diye.Hayır de geç.