Jump to content
Guest SCARRED

Çevirgel Duası

Recommended Posts

malesef okuyamazsın :)

Merhaba,

Ben bu gece itibarıyla bu duayı okumaya niyetlenmiştim. Çok da heyecanlıydım. İçimde ciddi anlamda güzel şeyler olacağı hissi vardı. Fakat bugün regl oldum. Özel günlerde okunamayacağı söyleniyor. Çok da istiyorum. Lütfen birisi bana okuyabileceğimi söylesin..

bu dua arsaya müşteri için okunabilirmi ki? mesela şöyle desek gereken yerde; müşterilerin gönlünü arsama çevirgel:rolleyes:

diyelim ki oldu o zaman büyüye girermi.şöyle mi demeliyiz o halde arsa arayan müşterilerin gönlünü9_9

amaaann karışık işler:p

• Like 1

Ben bu dua dahil, bu sitede bulunan ve bana mantıklı gelen her duayı günlerce, aylarca okudum. Sevgilimden yeni ayrılmıştım ve dönmesi imkansızdı. Annemle babamı arayıp beni rahatsız etmesin ben eski karıma döndüm diye haber bile gönderdi. Hiç bir şey yapmadığım halde, telefon ettiğimde defol diyor yüzüme kapatıyordu. Çok dua ettim, çok yalvardım. En sonunda 14 ay sonra geri döndü. 7 aydır peşimde, artık ben istemiyorum. İmkansız diye bir şey yok , yeterki isteyin, dua edin. Ama her zaman hayırlı olanı isteyin. Allah hepinizin gönlüne göre versin

Rabbime bin şükür olsun hiç olmaz dediğim anda oldurdu.. Hem de iki gece üstüste sadece birer kez okudum.. Gönülden bu duayı okuyunca sayısı farketmez rabbim kabul ediyor..

Rabbime bin şükür olsun hiç olmaz dediğim anda oldurdu.. Hem de iki gece üstüste sadece birer kez okudum.. Gönülden bu duayı okuyunca sayısı farketmez rabbim kabul ediyor..

nasıl yaptın peki canım ilk sayfada yazılan gibi mi.. gerçi konunun üstünden bayagı zaman geçmiş ama..

Bu çevirgel duasını okuyanların çoğu sonunda sevgilisinden ayrılmıştır...Belki gelir ama yine gider..