Jump to content
Guest SCARRED

Çevirgel Duası

Recommended Posts

Peki birsey sorcam bu duayi kenndim icin okuyabilirmiyim yani sevgilim beni cok seviyor ama ben ondan bir anda sogudum eskisi gibi olmak istiyorum kendim icin ise yararmi

Böyle bir dua yok tamamen hurafeden ibaret. Türkçe Sözlerini okuduğumda bile saçma geldi, bu duayı ne yazık ki bende okudum ve sonuç alamadım. Bunun hurafe olduğunu nihat hatipoğlu bile söylemiştir. İnanmayanlar ise, nihat hatipoğlu çevirgel duası diye google'da aratabilir. Olmuşsa olacağı varmış olmuştur derim.

• Like 1

Böyle bir dua yok tamamen hurafeden ibaret. Türkçe Sözlerini okuduğumda bile saçma geldi, bu duayı ne yazık ki bende okudum ve sonuç alamadım. Bunun hurafe olduğunu nihat hatipoğlu bile söylemiştir. İnanmayanlar ise, nihat hatipoğlu çevirgel duası diye google'da aratabilir. Olmuşsa olacağı varmış olmuştur derim.

Dediginiz dogrudur belki ama ceviriler eski oldugundan Türkcesi diger havas kitaplarida cok bozuktur... Ceviri yapanin zamaninda sanirim o kadar Türkce bilgisi yoktur ve günümüze kadar düzeltilmeden devam etmistir...

Olacagi varsa bir sekilde oluyor bu tür dualar okudugunda genelde kendine cektiginde gitmekte iki tarafta sogumakta, defalarca sitede gözledigim kadari ile..

• Like 1

Ben bu duayı sevgilim benden ayrıldığında okudum  ilk başlarda ümidim yoktu aradan 6 ay geçti ben tam umudumu kestim beklemeyi kestim o zaman geldi ama 4 ay sonra tekrar ayrıldı. Ben aynı duayı tekrar okudum aradan bir buçuk yıl nerdeyse geçtikten sonra tekrar geldi şimdi evlenmek istiyo bütün ailesiyle tanıştırdı benden daha çok o hevesli ama duada mıdır nedendir bilmiyorum ama ben bu duaya inanıyorum

selamün aleyküm kardeslerim cevirgel duasini herkes farkli farkli seyler soylemis sonuc alan kisiler hangi cevirgeli uyguladi benim bildigim 2 rekat Allah rizasi icin namaz kildiktan sonra hergun 7 kere okunur otururken okunur burda baska bir arkadaslar ayakta niyetlenin secdeye varin baska dua okuyun felan demis sonuc alan kisilerde hangisini ve nasil yaptiklarini detaylica anlatmamis lutfen anlatirsaniz benim ve benim gibi olan insanlarada yardimci olacaktir simdiden Allah razi olsun..