Jump to content
Sign in to follow this  
DENIZKIZI

Diş Ağrısı Çekmemek İçin

Recommended Posts

Vitir vâcip namazında;

birinci rek’atte= elemneşrahleke,

ikinci rek’atte= tebbet,

üçüncü rek’atte= ihlas surelerini okuyunca,

kesinlikle diş ağrısı hâsıl olmaz biiznillah…

Yakın arkadaşlarımdan biri ile geçenlerde muhabbet ederken dişten konu açıldı ve bu bilgileri verdi..

Arkadaşım küçükken çok diş ağrısı çekermiş.. işte kursa başladığı sene yine bir diş ağrısı çektiği sırada sınıfta hocalardan birisi öğretmiş… hamdolsun o gün bu gün diş ağrısı çekmediğini söyledi… bunu alışkanlık haline getirmiş… vitr namazında hep bu şekilde okuyormuş... sıralarını karıştırmamak önemli olduğunu söyledi.. bende siz kardeşlerimle paylaşmak istedim..:: alıntı

• Like 2

Aman Aman Bu Diş Ağrısı Öyle Felaket Bişey Ki İnsanın Kendini Kaldırıp Atası Gelir Paylaşım İçin Tskkurler

yapanlardan hıcbır sekılde dıslerının ağrımadığını duydum..cok etkılıymış...

çok teşekkürler denizkızı bende vitir namazını bu şekilde kılayım ...

Çocukluğumdan beri köklü dişlere sahip olmamın verdiği acı ile çok çekmişliğim ve dişçi sandalyesinde bayılmışlığım var :confused: bi çürük dişim daha var ama çektirmeye korkuyorum fobi oluştu bende ne zaman ağırırsa o zaman diş hekimine giderim ama bu bilgi iyi oldu ...teşekkürler...

​diş ağrısı çekmemek için dişlerin sağlam olması lazım.arada bir hekime görünmek gerekir.çürük diş varsa dua okuyamazsın zıplatır zaten ağrı..

Güzel bir dua, 

Bende yasin süresini biliyor ve okuyordum. 

Diş Ağrısına Karşı Okunacak Dua:

Ağrıyan dişin üzerine şahadet parmağını koyup,Yâsin suresinin 82-83 ayeti kerimesini halis niyetle 7 kere okursa,Allah ın izniyle diş ağrısı kesilir.
Ayrıca karanfil ve pamukla kolanyada konur acil çözüm için, sonra hemen dr. Gidilir. 

kesinlikle uzak durun ben bir ara agridiginda dua kitabinda okuyordum hafifleyip geciyordu sonra dis hekimine gittigimde agrim felan olmadigi halde dr. bey dedi ki nasil durdunuz disin kökü cürümüs cektikten sonra  o disimi velhasil direk dis hekimi halletsin 

Şimdi diş için bile cumartesi, pazar gece gündüz çalışan diş poliklinik leri var. 

Allah a şükür implant yaptırdığımdan beri çok rahatım.