Jump to content
greenn

Teşekkürler Allah'ım

Recommended Posts

Teşekkür ederim Allah'ım.. ben artık benden vaz geçmiştim.Sen vaz geçmedin benden, binlerce teşekkürler Sana, Binlerce Şükürler Sana.

Ya Rabbel Alemin iyi hallerimde Dua ederken Sana ''Allah'ım ben benden vaz geçsem bile Sen benden vaz geçme'' derdim Sana.

ohale gelmiştim ben, kendimden vazgeçirilmiştim. kendimi tanıyamaz olmuştum LA İLAHE İLLAHLAH derken bile kalbim daralır, ruhum ızdırap çeker olmuştu. tamda herşeyi boş verecekken,,beni zalimlere bırakmadın Rahmetini verdin bana, Merhametini verdin. ne Büyüksün, ne Yücesin, Ne kadar çok Merhamet Rahmet sahibisin Ya Rabbim. tekrar, tekrar binlerce, milyonlarca Yarattıklarının adedince, teşekkürler Sana, Ey Merhametlilerin en Merhametlisi.. Ya Rabbel Alemin şimdi mahcubum o hallerimden dolayı Sana karşı lakin Sen en iyi gören, en iyi duyansın, benim o anlarda ben olamadığımı en iyi bilensin. biliyorumki yine beni o hallerimden dolayı Af edecek tek Mercisin. af diliyorum Rabbim. Rahmetini Merhametini Sevgini, Hayırlarını Bereketlerini diliyorum. ve tekrar Sana yalvarıyorum, her iki dünyada benden vaz geçme, benim beni bırakmama izin verme, bıraktırılmama izin verme.. Meleklerine, Peygamberlerine, bütün Dostlarına ve Şehitlerine Salatlar olsun Ya Rabbim, yarattıklarının adedince Selamlar olsun..Ya Rabbim şu zavallı kulunu düşürme bir daha darlara, bırakma zalim kulların, ızdıraplarına, Merhametinle, Rahmetinle muamele et her iki cihandada..

bütün yardımcılarımızdan binlerce razı ol Ya Rabbim,, bütün Dua kardeşlerimden Binlerce razı ol, Mekanlarını Cennetin en güzel bahçeleri eyle her iki cihandada amin amin amin.

Green kendi adinami yazdin? Cok

sevindim senin icin, bir kac gun once cok uzgundun

En içten dualardan biri... Senin için yürekten bir amin de benden ,RABBİM şükrünü ,duanı daim etsin inşallah

Anladığım kadarı ile dertlerinden kurtulmuşsun sevindim senin adına :)

Green kendi adinami yazdin? Cok

sevindim senin icin, bir kac gun once cok uzgundun

Allah razı olsun kardeşim. evet daha iyiyim şükür. Dualarım burdaki arkadaşlarım içinde sizlerde Dualarımdasınız.

En içten dualardan biri... Senin için yürekten bir amin de benden ,RABBİM şükrünü ,duanı daim etsin inşallah

Allah razı olsun kardeşim. amin Allah hepimizin şükrünü Dualarını daim etsin.

Anladığım kadarı ile dertlerinden kurtulmuşsun sevindim senin adına :)

Allah razı olsun kardeşim. tam olarak kurtulmadım. hatta yenilenen bile oluyor ama şöyle karar verdim Dua edemiyor, Namaz kılamıyorsam isyanda etmeyeceğim inşAllah.. ve dün çok şükür Namazlarımı kılabildim.. Yasin okuyabildim. inşAllah her gün iç huzuruyla yapmayı nasip eder Rabbim hepimize... birde arkadaşlar yenilenen büyü için neler okumam lazım bilen varsa banada bilgi verebilirmi.

Cakirin mesajlarinda vardi buyu engelleme tarifleri , yanlis hatirlamiyor isem

Cakirin mesajlarinda vardi buyu engelleme tarifleri , yanlis hatirlamiyor isem

Allah razı olsun kardeşim.evet sanırım vardı.

Green senmi yazdın bunu...eğer sen yazmışsan müthiş bişey olmuş ...çok çok güzel bir dua olmuş bu....Rabbim senin için en hayırlısını en güzelini nasip etsin tez zamanda....amin....

Green senmi yazdın bunu...eğer sen yazmışsan müthiş bişey olmuş ...çok çok güzel bir dua olmuş bu....Rabbim senin için en hayırlısını en güzelini nasip etsin tez zamanda....amin....

Allah razı olsun kardeşim. amin diyorum güzel temennin için. kalbimden geçenleri, dilimin döndüğünce yazıya dökmek geldi içimden. Yüce Rabbim hepimiz için en güzelini nasip etsin inşAllah tez zamanda hepimizi tüm sıkıntılardan kurtarsın amin.

Cakirdan; gece uyumadannonce La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym zikrini okuyorsun (1000 tane) ruyanda cozum gosteriliyormus...